Страница 212 от 568 ПърваПърва ... 162202210211212213214222262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,166 до 3,180 от общо 8515
Like Tree2127Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3166

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    човека вече е писал че гледа много филми
    така че всички останали разсъждения са безпредметни

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #3167

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Както и писах всеки сам си преценява... Не виждам смисъл обаче на твоите постове. Изглежда че искаш да го навиеш за OLED. А казваш че другите се опитват да го кандардисат на LCD.
    Според мен е по-добре просто да се кажат предимствата и недостатъците на двата варианта. А не да се подава подвеждаща реклама криеща малките текстове като "OLED гаранцията не покрива отпрчатване"

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #3168

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Принципно не ми се влиза в спор но ето какво пишат другите хейтъри за 9005 , най-вече обърнете внимание на заключението. https://www.avforums.com/review/sony...f-review.14564

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #3169

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    "As a TV the XF90 excels with excellent motion and great image quality for an LCD at this price point, but Android spoils the party"

    Все едно от андроид нищо не става...

  6. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #3170

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Изобщо не мога да схвана защо толкова са го нагрочили този андроид.

  7. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #3171

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Защото е заплаха за останалите производители, бъдещето е в него.
    ntool одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #3172

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Защото колкото и да ви се струва добър е в пъти по-бавен и неудобен примерно от Tizen-а при Самсунг , а основата им е една и съща ...

    Като на всичкото отгоре е гарнирано с треторазрядни процесори от Медиатек , които не се слагат и в телефони за по 50$ - поне да сменят процесорите Сони, след като си слагат не малка надценка за име и "премиум" производител .
    Gena_bs, casa и Frogst харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #3173

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    XF9005 Не е толкова бавен колкото хората го раздуват, с една идея е по-бавен от Тизен. Има къде по-бавни операционни системи за телевизори.
    Според мен андроид ще стане и по-бърз от тизен и много по-популярен. Но засега Тизен е най доброто за ТВ, и до колкото съм чел искат да го развиват дори в смартфоните но какво ще се случи само времето ще покаже.

  11. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #3174

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Андроид е бавен само при сонитата, които са с един процесор за всичко, при тези с два процесора, от XF83 нагоре, не е.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3175

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ntool Виж публикацията
    Както и писах всеки сам си преценява... Не виждам смисъл обаче на твоите постове. Изглежда че искаш да го навиеш за OLED. А казваш че другите се опитват да го кандардисат на LCD.
    Според мен е по-добре просто да се кажат предимствата и недостатъците на двата варианта. А не да се подава подвеждаща реклама криеща малките текстове като "OLED гаранцията не покрива отпрчатване"

    -киноман си търси ТВ естествено че OLED е най-правилния избор за него
    -той остава с впечатлението че го убеждавате да си вземе LCD
    -същата паника бе преди години "не взимайте плазма ще прогори"
    значи отписваме едната технология защото може би ще се получи отпечатък
    и препоръчваме технология която като цяло си идва с недостатъците в картината и подсветката

    аз не робувам нито на марка нито на технология
    казвам каквото мисля и каквото съм видял
    kaloman, svetlio1, Loreti и 1 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #3176

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Весела коледа на Всички!
    Какви са недостатъците на XF9005 според теб?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #3177

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте и честита Коледа на всички! Имам нужда от съвет. Вчера купих телевизора, за който питах по-горе - SONY KDL-40WE66. Има няколко неща, които ме притесняват. Първо подсветката - отдолу прозира яко и леко неравномерно, гледано под ъгъл. Освен това в лявата страна сякаш прозира повече. Прикачам снимки, дано се види. И изобщо отдолу рамката не ляга някак плътно на дисплея - това нормално ли е?



    Второто е, че открих по екрана драскотини, които на 95% не са от мен, просто не виждам как може да съм ги направил - единствено съм го захлюпвал ТВ-то по дисплей, когато му слагах крачетата, като му бях подложил плат и собствения му найлон отдолу. Това гаранционно ще ми го признаят ли? Има ли смисъл да се разправям с Техноп*лис?



    Третото е, че имам съмнения, че ми пробутаха връщан ТВ, макар че изрично помилох за неотваряна бройка. Телевизорът нямаше от онези найлони, залепени по рамката - това нормално ли е? Пробвах през сервизното меню да видя часовете, които е работил - 3-4 пъти не успя да отвори менюто, после каза, че ще се ъпдейтва и не ми даде опция да откажа ъпдейт. След ъпдейта отвори сервизното меню и доколкото успях да го разчета пишеше 7 часа (там дето е заградено на следващата снимка пишеше 00007 - конкретната снимка е от нета, давам я просто за пример):


    Възможно ли е при ъпдейта да си е ресетнал стойностите на часовете?
    Извинявам се за дългия пост и ви благодаря предварително
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #3178

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз бих го върнал.Нали си запазил кашона?
    Този пост е редактиран от felipe; 26-12-18 в 15:55.

  17. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #3179

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,и честита коледа с помощта на форума,притежавам Sony Bravia п-50w828b, но сега съм се насочил към Sony kd -70xf8305,понеже е на хубава цена с 200лв.е същият на 65',а разликата е 200hz в полза на 65'дали да взема 70'и добре ли ще е като за 70' си е голям и ще ми е OK.Цената в момента е 2800,незнам колко е била преди това...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #3180

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Аз бих го върнал.Нали си запазил кашона?
    Абсолютно всичко пазя...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе