Страница 218 от 570 ПърваПърва ... 168208216217218219220228268 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,256 до 3,270 от общо 8544
Like Tree2130Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #3256

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...B1VR49szWUUe8#

    Понеже минах на 55" и ако реша да го закупя от да кажем datacom заради по-добрата цена според вас дали бих имал големи проблеми, ако ми се наложи да ползвам гаранция след това или тя си е към LG и няма значение откъде е закупен?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #3257

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Няма да имаш проблеми. Гаранцията си е на продукта към магазина, от който купуваш.
    Иначе повечето е-магазини ползват услугите на едни и същи сервизи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #3258

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    хора я кажете дали си заслужава LG C8 oled 55" за 2700 лв добре ли е има намаления ше фана да поръчам изкушавам се ; )

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #3259

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от x33mmm Виж публикацията
    Според мен LG SK 8500 e много добър телевизор гледах го на живо супер картина и цветове и има добър звук, FALD e, 1600 лв е 55" модел ;
    Колега мнението ти е старо и вече предполагам не е много актуално, но къде си го гледал на тази цена?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #3260

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Колега мнението ти е старо и вече предполагам не е много актуално, но къде си го гледал на тази цена?
    тва беше преди 3 месеца има една софийска фирма за компютърни части обаче и други работи продават и държат едни от най-ниските цени за хардуер в българия казва се sky bg аз оттам си купих части за новия компютър и си го сглобих

    https://shop.sky.bg/MONITORI-I-TV/Televizori

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #3261

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здр. на всички от доста време чета форума и имам въпроси относно избор на телевизор и не знам къде да го постна. Бюджет до 3000 лв 55/65" , Ще се гледа нормална телевизия от булсатком, също така филми от компютър през hdmi, искам да има добра картина за мачове от шампионската лига. Не ме интересуват смарт функции или операционна система каквато ще да е, единственото което ме интересува е да има хубави цветове! За сега съм се спрял на тези 2 модела Единия е LG B8 OLED , другия е SONY XF9005 . Какво ще кажете за тези двата кой ще има по-добри и живи цветове ? Ако може като проценти да ми кажете кой си заслужава повече. Или предложете други. Наистина не мога да избера така че помагайте със съвети.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #3262

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    OLED-a е най-доброто за гледане на филми и спорт. Недостатъкът тук е рискът от бърн-ин.
    При Сонито този недостатък го няма, а картината за филми и спорт е много добра.

    Лично аз бих избрал оледчето, но това си е до лична преценка.
    Отиди до някой технополис да ги видиш на живо и си направи сам изводите.

    Иначе ето ти едно сравнение между тях:
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3263

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от bioz Виж публикацията
    И аз до този стигнах, но се чудя дали разликата от 1000лв си заслужава пред QE49Q6FN

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
    Този размер 49инча на Самсунга е 50Hz, даже и 55инчовия който е 100Hz, е доста назад пред XF90.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #3264

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Този размер 49инча на Самсунга е 50Hz, даже и 55инчовия който е 100Hz, е доста назад пред XF90.
    назад или напред последно ? аз доколкото знам добрите qled са q8fn и q9fn, 6 и 7 не стават ; това сони 9005 xf си е напълно равностойно на samsung q8 и q9fn и като картина и като цена най-вече доста по-реални цветове вади

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3265

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Напред назад, важно е да има движение
    q8fn с тоя Edge Led при 55инча е много назад
    Този пост е редактиран от sony 1; 25-02-19 в 01:29.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    27
    #3266

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Xf900 май ще е

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    76
    #3267

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  16. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #3268

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от x33mmm Виж публикацията
    назад или напред последно ? аз доколкото знам добрите qled са q8fn и q9fn, 6 и 7 не стават ; това сони 9005 xf си е напълно равностойно на samsung q8 и q9fn и като картина и като цена най-вече доста по-реални цветове вади
    Честно казано не знам каква е разликата между Q7FN и Q8FN, освен в дизайна... и в цената, разбира се. Samsung бих си взел, ако гледам само външния дизайн, защото на тях това им е основното предимство за мен.
    iveto одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #3269

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от SteFanoV29 Виж публикацията
    OLED-a е най-доброто за гледане на филми и спорт. Недостатъкът тук е рискът от бърн-ин.
    При Сонито този недостатък го няма, а картината за филми и спорт е много добра.

    Лично аз бих избрал оледчето, но това си е до лична преценка.
    Отиди до някой технополис да ги видиш на живо и си направи сам изводите.

    Иначе ето ти едно сравнение между тях:
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...&threshold=0.1
    Ако се гледа нормална телевизия, примерно 1 час бтв, 1 час, нова 1 час, диема спорт, max sport, btv action, може ли да стане burn in и ако да след колко време се случва това нещо и как да се предпазя евентуално ?

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #3270

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    До администратора - според мен двете теми - Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор и Мнения и Избор на Ultra HD телевизор трябва просто да се обединят и да стане нещо от сорта на Избор на FULL HD/ULTRA HD телевизор, въпреки че масово вече са ultra hd, но да не дискриминарем останалите и като цяло за всички телевизори без ОЛЕД вариантите, а за ОЛЕД ТВ да си остане OLED Телевизори - съвети и обсъждане (може да се добави и мнения за избор към името), защото все по често забелязвам три едни и същи поста във всяка една от трите теми, а и хората които не се интересуваме от ОЛЕД няма нужда да четем как и кога да ги ползваме, за да не прогарят. Това е мое мнение и се надявам, че няма нужда да го пиша едно и също в трите теми, за да ме забележи някой.
    Frost одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе