Страница 226 от 568 ПърваПърва ... 176216224225226227228236276 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,376 до 3,390 от общо 8511
Like Tree2123Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #3376

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Е и за кухнята става. Всичко зависи от мястото, качеството на сигнала и бюджета!

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3377

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Поръчах това, дано това 4к да е по добрия избор... ама каквото такова. Имам клима хитачи в спалнята , сега и телевизора Дано не бъркаме
    https://zora.bg/product/43hk6000-4k-uhd-smart Мнения за модела ?


    Officeservices.bg

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #3378

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Не очаквай много мнения за малките размери и марките извън ЛГ, Самсунг, Сони, Панасоник и Филипс. Каквото си взел, това е. Да е здрав и да не прави проблеми. Все пак си взел по-голям 43 инча, а не 32. За тези пари не виждам какво има да търсиш отзиви. Добра цена.
    pap1918 одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #3379

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Моделът е нов - края на 2018, но лично не съм го гледал.
    Не знам защо Зора преместиха магазина си в Бургас на майната си спрямо предишното местоположение.
    Моделът се продава в EU и UK, така, че бъди спокоен!
    И да споделиш впечатленията си, след като го настроиш!
    https://www.tvcorner.com/en/tv-sets/...i-43HK6000.php
    http://www.hitachi-tv.cz/novinky/nove/43hk6000.aspx

  6. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3380

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Моделът е нов - края на 2018, но лично не съм го гледал.
    Не знам защо Зора преместиха магазина си в Бургас на майната си спрямо предишното местоположение.
    Моделът се продава в EU и UK, така, че бъди спокоен!
    И да споделиш впечатленията си, след като го настроиш!
    https://www.tvcorner.com/en/tv-sets/...i-43HK6000.php
    http://www.hitachi-tv.cz/novinky/nove/43hk6000.aspx
    въобще не знам как се настройва... ще видя тия от А1 какво предлагат... пак ли се завира модул за кабеларките в него или вече се гледа само по коксиален... или през wifi... Почети не гледаме тв и една машина изкарва 8-9-10 години при мен .... някой да ме насочи какво да искам от оператора...


    Officeservices.bg

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3381

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от integrale Виж публикацията
    въобще не знам как се настройва... ще видя тия от А1 какво предлагат... пак ли се завира модул за кабеларките в него или вече се гледа само по коксиален... или през wifi... Почети не гледаме тв и една машина изкарва 8-9-10 години при мен .... някой да ме насочи какво да искам от оператора...


    Officeservices.bg
    Това вече е несериозно, какво ще рече да те насочи какво да искаш - т'ва да не е пазар за зеленчуци....?
    Купувате noname телевизор за под 500лв, очаквате чудеса, после задавате тъпи въпроси, някак несериозно звучи цялото това нещо.
    Gena_bs одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3382

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Това вече е несериозно, какво ще рече да те насочи какво да искаш - т'ва да не е пазар за зеленчуци....?
    Купувате noname телевизор за под 500лв, очаквате чудеса, после задавате тъпи въпроси, някак несериозно звучи цялото това нещо.
    Криза бе колега, нема кеш питам какво да искам от А1 за да получа топ картина... Ако не си в течение не коментирай!


    Officeservices.bg

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3383

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от integrale Виж публикацията
    Криза бе колега, нема кеш питам какво да искам от А1 за да получа топ картина... Ако не си в течение не коментирай!


    Officeservices.bg
    Не исках да се заяждам, колега! Ами освен да искате един Conax Module - Ка-модул , друго не виждам. Не спомена на оптика ли си, на коаксиал ли си?
    Повярвай ми - много по-напред съм в материала и много добре съм запознат. Те и без това от A1 не се славят с качество на картината, а още повече на телевизора който ще свързваш - какъвто и сигнал да му подадеш - няма как да има топ картина, както ти го наричаш.

    Приятно гледане и честита покупка!

    Поздрави!

  11. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3384

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Не исках да се заяждам, колега! Ами освен да искате един Conax Module - Ка-модул , друго не виждам. Не спомена на оптика ли си, на коаксиал ли си?
    Повярвай ми - много по-напред съм в материала и много добре съм запознат. Те и без това от A1 не се славят с качество на картината, а още повече на телевизора който ще свързваш - какъвто и сигнал да му подадеш - няма как да има топ картина, както ти го наричаш.

    Приятно гледане и честита покупка!

    Поздрави!
    Договора ми е изтекъл , на коксиалка сме... оптиката е само до хола, този в спалнята е на коксиал в стената


    Officeservices.bg

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #3385

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Искаш IPTV и ако можеш да плащаш за втори приемник - да ти направят оптика и до него.
    Купуваш си свестен HDMI кабел за връзка между боксa и съответния ТВ и си свиркаш! Стандартият е боклук.
    Коаксиалката в стената я забрави!

    Настройваш картината на най-качествения HD канал и няма да имаш проблеми.
    Normal или Standard за начало, White balance на Warm, даваш на минимум всякакви Noise reduction и т.н.
    Това е в общия случай, защото не знам менюто на конкретния модел. Но за разлика от останалите "маркови" е доста по-интуитивно.

    Колкото до no name - щом имат официален EU site и моделите се продават в цяла Европа не съм съгласен.
    Ако беше NEO, Arielli, Sunny и от този род - да.
    Заводите на Vestel в Маниса са едни от най-големите и модерни в Европа. Beko (Archelic) са на малко по-ниско ниво за ТВ техниката.
    pap1918 одобрява това.

  13. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3386

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Искаш IPTV и ако можеш да плащаш за втори приемник - да ти направят оптика и до него.
    Купуваш си свестен HDMI кабел за връзка между боксa и съответния ТВ и си свиркаш! Стандартият е боклук.
    Коаксиалката в стената я забрави!

    Настройваш картината на най-качествения HD канал и няма да имаш проблеми.
    Normal или Standard за начало, White balance на Warm, даваш на минимум всякакви Noise reduction и т.н.
    Това е в общия случай, защото не знам менюто на конкретния модел. Но за разлика от останалите "маркови" е доста по-интуитивно.

    Колкото до no name - щом имат официален EU site и моделите се продават в цяла Европа не съм съгласен.
    Ако беше NEO, Arielli, Sunny и от този род - да.
    Заводите на Vestel в Маниса са едни от най-големите и модерни в Европа. Beko (Archelic) са на малко по-ниско ниво за ТВ техниката.
    Мога да сменя А1 с Нет 1... https://net1.bg/%D0%9F%D0%B0%D0%BA%D...gaArZbEALw_wcB

    До хола нямам проблем с оптика и каквото и да е , обаче до спалнята коксиалката е замазана в стената не ми идва идея какво правим... В хола ми е 50 инчова висок клас плазма на 7-9 години за нея има ли сми?


    Officeservices.bg

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3387

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от integrale Виж публикацията
    Мога да сменя А1 с Нет 1... https://net1.bg/%D0%9F%D0%B0%D0%BA%D...gaArZbEALw_wcB

    До хола нямам проблем с оптика и каквото и да е , обаче до спалнята коксиалката е замазана в стената не ми идва идея какво правим... В хола ми е 50 инчова висок клас плазма на 7-9 години за нея има ли сми?


    Officeservices.bg
    Попитай за възможност ако може да прекарат IPTV по въздух, чрез съответното устройство, но ме съмнява. Ако ли не, просто може да гледаш IPTV, чрез приложение и да плащаш отделно на някой ITPV оператор.

  16. Junior Member Аватара на integrale
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3388

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Така, сложих аз въпросното Хитачи 4к, 43 инча.... не е нещо невероятно но за 500лв. явно това е максимума В хола старата ми плазма на 10г е с по-хубав образ Остава само да видя с доставчика на тв и нет (А1) дали ще се разберем за ХД канали или ще се разделяме.


    Officeservices.bg

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #3389

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ти пък намери с какво да сраваняваш!
    Я си спомни колко е струвала плазмата преди 10 години и тогава пиши.
    Със здраве да си го ползваш!
    VanDan одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    61
    #3390

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте! Моля за мнение за избор на 42"-43" ТВ между марките Panasonic, LG, Philips и Sony. Не държа да е модел от последната година, но да е от по-високите серии. Бюджетът има значение, но е на второ място. Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе