Страница 237 от 570 ПърваПърва ... 187227235236237238239247287 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,541 до 3,555 от общо 8544
Like Tree2130Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3541

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Бро ти като си купиш кола, за да ползваш гаранцията има определени правиал, за ползването и нали...
    При неспазването на правилата, за сервизно обслужване ти отпада гаранцията...

    Но виждаш ли, ако правилата са за ТВ е световен проблем :D
    Като толкова те е страх просто не си взимаш ОЛЕД или си от онези, взели си QLED и обсяняват, какъв боклук е ОЛЕД :D

    Да никой производител не покрива Burn-in, но пък в момента ОЛЕД на Panasonic (модели 2019г) са с 5г гаранция.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #3542

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от -Shark- Виж публикацията
    Производителя не покрива Burn-in !!
    Да производителят - НЕ ПОКРИВА ГЛУПОСТИТЕ НА КЛИЕНТА! Никой производител не го прави.
    В инструкциите пише още куп неща, които мнозина пренебрегват....но после, като направят белята само реват....За такива, трябва да има както казват руснаците "дуракоустойчиви" продукти.

    Написал съм за инструкциите....Дори съм се постарал да го обясня далеч по-подробно и разбираемо.

    Цветните филтри на LCD също страдат от неравонмерно износване и от там се повява отпечатък на дълго стояло статично изображение. LED подсветката в LCD с времето губи от своята яркост и свети все повече в синята област и изкривява колориметрията. Тях що не ги плюеш?

    Реактивните квантови точки използвани в приложеният филм в измислените QLED, също имат време на живот. След 10 000 часа работа, деградацията се ускорява и кривата на яркостта....

    За това е форумът, да споделяме проблемите, тяхното решение и мерки за предотвратяване.
    Няма идеален вечен телевизор! Законите на физиката не го позволяват.

    Да, регистриран съм в 30 форума и от време на време ги преглеждам. Давам цитати и линкове към открити проблеми или полезна информация
    Там проблема се обсъжда нормално и няма такива тролове като теб.
    vasettoo одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    149
    #3543

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Просто не подвеждай хората!

    Аз изказвам мнение, ти ме нападаш, защото нямаш аргументи и използваш епитети! Да, нормалните хора обсъждат, сега ти си помисли, кой е трола!

  5. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #3544

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    То като се види в световен мащаб какъв е процента на продажби на OLED спрямо LED, QLED и другите, се виждат нещата как стоят....

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3545

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Дежурния трол се активира.
    Как сравняваш телевизори от два различни свята

    LCD започват от 150лв. OLED от 2500лв. повечето хора кои телевизори могат да си позволят тия от 150лв или тези от 2500лв ?
    vasettoo одобрява това.

  7. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #3546

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Два свята са-прав си... Единият го гледаш, на другият слугуваш... Обаче, както казваш си и дал 2500,за да слугуваш... Па доста телевизори сме гледали и чак такава "неземна" картина не сме видяли... Еле пък ако го юркаш на българските телевизии... С тяхното компресирано изображение...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #3547

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    -Shark-
    Не подвеждам. В противен случай нямаше да споменавам и обяснявам за проблема. Такива с предразсъдъци и драскащи глупости за гаранцията като теб, насаждат страх..

    coverstar
    Продажбите при OLED зависят от покупателната способност на населението и производствените мощности на произвоводителят.
    Все повече производители на телевизори включват OLED в премиум сегмента си, а до 10-ина години LCD-то ще остане само в ниският клас.
    До 6-7 години ще поевтинеят колкото LCD.


    https://www.tel.com/news/topics/2019...source=ixbtcom
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-10-19 в 20:01.

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3548

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Така погледнато то на всичко се "слугува". И на самия себе си слугуваш, трябва да ядеш да се къпеш и т.н.
    Самсунг също искат да произвеждат ОЛЕД телевизори, защо ли ? Всяка година остават все по малко добри модели LCD защо ли ? Всяка марка има по един максимум два модела LCD които са добри, но не си заслужават защото са на цената на високите класове Оледи. А помислете малко коя технология остава и коя си отива.

  11. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #3549

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Така погледнато то на всичко се "слугува". И на самия себе си слугуваш, трябва да ядеш да се къпеш и т.н.
    Самсунг също искат да произвеждат ОЛЕД телевизори, защо ли ? Всяка година остават все по малко добри модели LCD защо ли ? Всяка марка има по един максимум два модела LCD които са добри, но не си заслужават защото са на цената на високите класове Оледи. А помислете малко коя технология остава и коя си отива.
    Ти едно време друго говореше, ама нейсе.... Че нещо ще се появи-факт... Но се съмнявам да е точно ОЛЕД в този му силно податлив на бърн-ин вид....
    Иначе тук си има една малка секта ОЛЕДари и тя громи всичко останало...
    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3550

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Нещата се развиват и подобряват разбира се че говоря вече друго някои хора се ъпдейтваме без да ни дават по някой лев да говориме глупости и да живееме с миналото. Такива тролове като теб които живеят в миналото няма как да осъзнаят това.

    Хората се отгледаха на Оледи, ти си тролствай бърн- ин бърн-ин

  13. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #3551

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Нещата се развиват и подобряват разбира се че говоря вече друго някои хора се ъпдейтваме без да ни дават по някой лев да говориме глупости и да живееме с миналото. Такива тролове като теб които живеят в миналото няма как да осъзнаят това.

    Хората се отгледаха на Оледи, ти си тролствай бърн- ин бърн-ин
    Какво да тролствам бе пич... Каквото искате - това гледаите.. Ако искаш и холограма 3Д гледай... Имам приятел, бачка в един от Технотата...Хора почти не ги посещават, продават почти само ентрилевъл до към 800-900 лв. И големи и малки размери...
    Сега се надява на блекфрайдея нещо да се вдигне...
    А ти си лети в облаците, където всички обгрижват телевизори за три бона....
    П. С. Бърн ин си е недостатък, който си съществува...и е като руска рулетка... Освен ако не си политик и не ти дреме за кинтите....
    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от coverstar; 18-10-19 в 00:12.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3552

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ти си трол ве, досега ни развиваше теории колко били хубави LCD и колко много се продавали спрямо OLED, добре че те отворих защо е така.
    Не знаеш къде се намираш всички тролове сте едни и същи. От една глупост в друга глупост
    Знанията са ти нулеви в сяка една област.

  16. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    426
    #3553

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Ти си трол ве, досега ни развиваше теории колко били хубави LCD и колко много се продавали спрямо OLED, добре че те отворих защо е така.
    Не знаеш къде се намираш всички тролове сте едни и същи. От една глупост в друга глупост
    Знанията са ти нулеви в сяка една област.
    Животът е едно, глупостите които пишеш са съвсем друго... Явно си имаш проблеми...
    Щом си се кръстил на телевизор... И пиши по-грамотно... Учи се от Христослав, че си една НУЛА до него...
    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3554

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    coverstar

    изобщо не си прав, но не ми се спори с теб
    виж опонена ти сони1 е в игнор листата ми понеже беше ревностен защитник на LCD и Sony
    и не приемаше нищо друго за него OLED бе невороятен боклук даже си позволи да ме обиди, сега като го гледам, какво ти пише направо смях ме хваща

    Не знам приятелката ти в кое техно е, но определено има търсене и интерес към OLED моделите.
    Естествено поради лошата икономическа ситуация в България и високите цени продажбите не са чак толкова много, но не е като да ги няма.

    ПС: според сони1 и аз бях трол щото защитавах позицията, че OLED най-доброто на пазара сега ти си трол понеже не приемаш OLED телевизорите
    На това му казвам принципна позиция
    kerry1971 одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #3555

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ясно е на всички че живота на троловете като теб е тежък, нямаш никакви знания не се ъпдейтваш върха на сладоледа за теб LG-то ти за 700лв. и си мислиш че останалите са невежи тролове като теб. Проблема си е твой.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    coverstar

    изобщо не си прав, но не ми се спори с теб
    виж опонена ти сони1 е в игнор листата ми понеже беше ревностен защитник на LCD и Sony
    и не приемаше нищо друго за него OLED бе невороятен боклук даже си позволи да ме обиди, сега като го гледам, какво ти пише направо смях ме хваща

    Не знам приятелката ти в кое техно е, но определено има търсене и интерес към OLED моделите.
    Естествено поради лошата икономическа ситуация в България и високите цени продажбите не са чак толкова много, но не е като да ги няма.

    ПС: според сони1 и аз бях трол щото защитавах позицията, че OLED най-доброто на пазара сега ти си трол понеже не приемаш OLED телевизорите
    На това му казвам принципна позиция
    Теб не те и броя никъде ама се навираш както обикновено и после бил се обидил! Ами стой си обиден защо ме споменаваш !?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе