Страница 247 от 567 ПърваПърва ... 197237245246247248249257297 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,691 до 3,705 от общо 8495

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3691

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Правилата на PANASONIC ако са ясни е ясно и това което показа колегата (със снимка даже),а то е че търговеца ED е включен в промоцията(предполагам,че снимката е реална!).Затова всякакви тълкувания са излишни.Това ,че КЗП може да тълкува законите както си иска и да откаже съдействие ми е ясно и писах по-рано,че нямам доверие не Бг институсии или както казва един приятел ''тук няма държава а място за живеене''.Ако на някой му се задълбава може да изпрати жалбата си до Европейска институция,но едва ли за всяко нещо ще се тормозим толкова.
    Аз даже не бих се знимавал с бг сервизи,а бих изпратил директно в Будапеща.Другото беше само вариант.
    За счупен дисплей вероятно се прави протокол с куриера.Ами ако някой не е от град където има сервиз и трябва да изпрати по куриер в Бг,може и тв-ра да му е голям и да няма транспорт???Пак ли ''счупен дислей'',което е много по-вероятно да ти се случи тук ,а не в нормална европейска държава.
    Не ми се разправят случаи(не гаранции,а съвсем ежедневни)които са ми се случвали,както и на всеки който е бил в Унгария,Австрия,Италия и мн. други,защото има вероятност някой да си стегне куфарите за терминал 1(май беше).
    С теб явно говорим на съвсем различни езици... влез в сайта на панасоник избери България и виж, кои търговци са там.
    КЗП не тълкува законите, КЗП следи за тяхното спазване.

    За счупен дисплей аз съм казал, как са нещата, а не как ми се искат да бъдат. Това твоето вероятно е еди как си никой не го грее.
    Много хора не са от градове, където има сервиз пък си получават сервизно обслужване.

    Клиента носи ТВ-то в магазина там се вижда, че е здрав дисплея и се праща в сервиз, ако ТВ-то след това е със счупен дисплей клиента не го интересува това, той го е предал на търговеца със здрав дисплей. Дори голям процент от върнатите ТВ-та са без оригинална опаковка.

    Явно не си се сблъсквал със счупен дисплей и идея си нямаш как и куриера и сервиза казват ние вина нямаме.
    После ходи доказвай на ЕД, че ти си изпратил ТВ-то със здрав дисплей и при дрънкането до Унгария се е счупил.

    Те в "нормалните европейски държави" с пера галят кашоните
    Там си застрахован от механично счупване понеже са "нормални европейски държави".
    Там и куриерите са изключително внимателни с кашоните. Абе там всичко е топ ние тук доматите с колците ги ядем...

    Не мисля повече да ти обръщам внимание.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3692

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Явно е,че говорим на различни езици.И много хора знаят кои езици са за предпочитане.
    Относно бг търговците,аз не съм им виновен ,че станаха много вериги на малък пазар.Когато купуваш малко бройки няма кой да ти даде цена.Освен това цените не техниката падат и който не иска да продаде нищо на загуба си остава с него!
    И стига си плашил хората със ''счупени дисплеи''.Мен ме обвиниха ,че правя реклама,а Вие тук какво правите?И кой им плаща на някои модератори,ако не от реклама,дали на тях,дали на работодателите им??И защо се заяждате с хората от позиция на сила в някакъв си форум.И еди кой си ме заплашва...Хм...Как не Ви е срам?
    Много ще е добре,ако не ми обръщаш внимание.Те нещата с мен или не,с теб или не си вървят и ти нищо не можеш да промениш.21 век сме ,има и-нет търговия и по-слабите ще фалират независимо на кой кво му се иска(на мен ,на теб или който и да било).
    ...p.s. И не ми обяснявай в Бг кой какво тълкува и кой какво следи.За разлика от доста други аз много добре знам с какво се занимяват институциите в България.Вкл. повечето инспекции и как следят за ''спазването на законите''...За съжаление(по-добре да бях с 30 год. по-млад и да не знаех).
    Това,че не пиша по цял ден в темите за политика и подобни е друг въпрос.Те и без това всички тук ги разбират тези неща.
    Този пост е редактиран от cable; 22-11-19 в 09:45.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3693

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    За разлика от теб аз имам много по-точна представа от за КЗП, за цените, за повредените телевизори,за куриери и изобщо, за всичко свързано с това.
    Така, че спеси си общите приказки, каква била държавата.
    Имаш ли представа, колко от хората си пазят кашоните? А от тях колко и стиропорите? А това нещо как се праща след това в сервиз?

    Хайде спри малко... темата е за съвзем различно нещо и ако имаш нещо конкретно го казвай, на никой не му се слушат общи приказки, каква била държавата, и какви били институциите...
    Ако толкова искаш да се оплакваш ходи в бгмама.

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3694

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз не се оплаквам.Не съм имал проблеми със счупени дисплеи въпреки,че съм имал над 20 тв-ра.Няма да казвам и колко gsm-и съм получил по куриер.Може и да имаш по-точна представа от КЗП.Ясно ми е от къде.
    Както си говорихме нормално и започнахме с лични нападки...На h2 му казах (помолих...или)да не пише след моите постове,ама той продължи.На него също така му е известно много добре кой на какво прави реклама и кой на какво би могъл да направи реклама(и кой от къде би могъл да получи пари)!!!Дори след това пак се заяде(и трябваше да му отговарям--1-я пост в долния линк).Аз нямам желание да се заяждам с никого.
    Така,че повече няма да пиша след твоите постове,както и ти обеща предния път.
    Желая ти успешен ден все пак.
    https://forum.setcombg.com/%D0%B4%D1...0%D0%B8-6.html

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    10
    #3695

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Моля за мнение за тези два модела
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p637015
    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p549123
    Телевизорът ще се ползва за гледане на филми и мачове.

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #3696

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Няма място за сравнение... избери XF9005.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    10
    #3697

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Няма място за сравнение... избери XF9005.
    Благодаря! На него ще се спра.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    10
    #3698

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Desi71 Виж публикацията
    Благодаря! На него ще се спра.
    Имате ли впечателния от Extreme digital, тъй като има много добри предложения за телевизори там ?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #3699

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Да , няма проблеми с тях , доставката е по-бавна , идват нещата от Унгария / тръгват от Китай да не забравяме/. Последно си купих видеокарта на черния петък - вече е у дома. Купувал съм от хххх лева до фритюрник - не съм имал проблеми досега.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    20
    #3700

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте хора. Да се похваля - вече съм горд собственик на LG OLED 55C9 PLA, закупен от черния петък на Емаг. Изглежда страхотно, тънък, великолепен образ на 4К. Компа ми е стар. Дайте идеи как да пускам 4К филми. Имам преносим хард, но не знам дали USB връзката ще изкара 4К образ. Мерси предварително.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #3701

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Честито Пускай си през харда, никакви проблеми.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    20
    #3702

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Честито Пускай си през харда, никакви проблеми.
    Благодаря [emoji846]

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #3703

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Desi71 Виж публикацията
    Имате ли впечателния от Extreme digital, тъй като има много добри предложения за телевизори там ?
    Получавл съм доста продукти.Сега пак имам поръчка,която очаквам.Най-големите са фотоапарат и косачка.Не съм имал проблеми.Един път имаше забавяне заради транспорта(в Румъния имаше празници).Така ,че ако не е спешно...Разбира се тв-р трябва по-добре да се огледа(не че и фотоапарата е нечуплив уред.А и от където и да го получиш пак трябва оглед.Повечето и без това си идват от тези географски ширини.

    @v.b.p.
    Честито.Отличен избор.Пробвай през usb-то,мисля че е напълно достатъчно.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #3704

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Един бърз въпрос. Старото LG LN5400 нещо се срина (Има звук, но с черен екран и на моменти премигва и се вижда някаква картина. Ако ремонта ще е от порядъка на 50-100лв. мога да се замисля да го занеса в сервиз) и ще се наложи да купувам друг.
    Искам максималният размер, който се побира, а именно 43", ще се монтира над врата и разстоянието, от което се гледа е 1,8-2,5м., иска ми се да е смарт, ще се пускат детски филми (повечето с AC3, DTS, DTS-HD аудио) през мрежата. Абсолютният максимум е 600лв., но наистина трябва да си заслужава иначе не възнамерявам да дам повече от 500лв.
    От прочетено на последните 20-25 стр. се насочих към следните модели:

    1. Hitachi 43HK5100
    2. Tesla 43T609SUS
    3. LG 43UM7000PLA
    4. TCL 43EP660
    5. Philips 43PUS6554/12

    Може да съм пропуснал някой подходящ модел и затова се допитвам тук.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #3705

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    От тия най-вероятно 3 (webOS) и 4(Android) ще са подходящи - другите не са много "смарт" или с не особено добра поддръжка... да не казвам никаква.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе