Резултати от 1 до 8 от общо 8

Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    42
    #1

    Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    Здравейте, преди време бях писал, че съм избрал ТВ, но малко се поотложиха нещата и покупката също. Очаквам покрай излизането на новите ТВ на Самсунг старите да паднат още малко (в Европа, не тук) и да го поръчам. Модела е Q65Q80R (не видях, новият Q80T) да предлага кой знае колко повече неща, че да се замисля сериозно за него в комбинация със саундбара hw-q80r към него. Въпросът е да ми препоръчате правилна стойка за тухлена стена. Саундбара ще стъпи на най-горното ниво на тв шкафа и ТВ ще е окачен на стената и ще се позиционира над него, но саунда няма да се връзва със стойката.
    Иска ми се някоя стойка която да не и омекнат колената след 2 месеца и ТВ да почне сам да се мести в ляво в дясно или пък да се откърти от стената при първото издърпване. Спрял съм се за някоя от тези:
    Това е на Hama, а другите две са Ricoo (ако на някой му говори нещо де, на мен лично не)

    Чисто физично не зная дали ако болтовете чрез които се закрепва стойката за стената са много близко един до друг, ще има правилно разпределяне на тежестта...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #2

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор



    Тези двете не са подходящи за тухла и картон. Монтажните винтове са много близо един до друг (2 или 4 не зная) естествено може и да стане, даже ако ме извикаш като за теб ще го направя, но за себе си ... не бих рискувал :D

    Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #3

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    На мен в една моя тема ми препоръчаха Vogels като най-добри, така че разгледай и тях.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #4

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    моя ТВ виси на 4 дюбела ( даже и 2 ще са достатъчни ) доста по красиво и прибрано от тия стойки ,и много по евтино

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    42
    #5

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    Благодаря за отговорите. На мен ми трябва стойка която да може в определен момент да го изкара леко напред и да се завърти. Иначе през по-голямата част ще е прибран до стената. Иначе да, мина ми през главата и на мен, че дюбелите са доста близко един до друг на определени стойки и съответно разпределението на теглото се концентрира върху малък участък на стената. Иначе самия тв тежи около 25-26 кг., което пък и реално не е кой знае колко. Ще погледна и посочената по-горе марка. Да уточня, че тези стойки ще ги поръчвам от Германия и цените им нямат нищо общо с тукашните.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #6

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    Остави разпределението, може още като пробиеш да се окаже, че имаш една обща дупка за двата дюбела моята е с дупки на около 5 см център/център на двете и на бетон е ОК, на тухла нямаше да стане. Добре, че имах клипче преди да измажа апартамента и видях, къде ми е бетона да я хвана.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #7

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    В този случай се слага химически анкер.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    101
    #8

    Отговор: Подходяща стойка за стена за 65" телевизор

    Аз вкъщи имам една, която е подобна на първата и е голям боклук - скърца, увисва настрани... Ужасна е.
    Имам и един Vogels и от него съм много доволен! Скъпи са, но са много качествени. Особено за толкова голям телевозор ти орепоръчвам да си вземеш Vogels.

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 27-06-16, 15:30
  2. Отговори: 6
    Последно: 29-07-15, 12:07
  3. Стойка за стена SAMSUNG UE6030
    От Стоян Здравков във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-12-13, 23:40
  4. Продавам стойка за стена за LCD и LE40A656
    От joro_bul във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 02-06-09, 16:40
  5. ПРЕМЕСТЕНО: Стойка за стена за LCD
    От avenger във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-09, 18:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе