Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18
Like Tree9Одобрявам

Телевизор 50-60 инча ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    44
    #1

    Телевизор 50-60 инча ?

    Бихте ли ми препоръчали телевизор 50-60 инча с цена около 1000лв . Телевизора ще се ползва за кабелна , малко спорт , филми , ютуб . Кабелната е през някакъв цифров приемник и качеството не е уау ако това е от значение . До сега ползваме Панасоник 40AS640 като сме много доволни от качеството на картината , така че поне това качество да е новия .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    А ти към коя марка и модел си се насочил?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #3

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    podredko одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    44
    #4

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Нямам претенции за марката . Това което ми хареса в магазина беше сони 8 и 9 серия , но реших да не давам толкова пари за телевизор . ТСЛ само чета коментари за тях , сега като отвориха магазините ще ида да погледна на живо какви са цветовете . Бихте ли ми казали каква е разликата между въпросния които ми е предложен по-горе и този модел https://www.technomarket.bg/televizo...droid-09184331 и дали въпросната разлика в цената ще я забележа като картина . Виждам че едното е QLED а другото UHD LED честно казано не ми говори много и дали не са просто търговски трикове .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #5

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Трябва да ги видиш на живо и да прецениш.
    ceco81 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-04-21 в 21:14.
    VanDan и ceco81 харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    44
    #7

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Ходих на живо да видя картината на въпросния https://www.technomarket.bg/televizo...droid-09182259 модел . Цветовете не бяха лоши но движенията бяха като на забавен кадър , нямаше плавно движение а като накъсано на много кадри. Консултанта не можа да ми отговори защо е така , та да питам и тук така ли са по принцип или е някоя настройка която трябва да се оправи ръчно ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    44
    #8

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Ходих , гледах ,мислих и накрая направих компромис ... с цената . Взехме Sony 55XH9077 ще го ровя тези дни и се прехвърлям в подфорума на сони да чета . Има ли някаква допълнителна гаранция при регистрация в сайта им и има ли нещо което трябва да знам за телевизора първоначално (настройки , свързвания и т.н.)?
    podredko одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #9

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Чудесен избор. Да ви служи вярно и дълго.
    Няма допълнителна гаранция при регистрация в сайта на Сони.
    Обичайният достъп до актуализации и подробни ръководства на потребителя.
    Настройките са въпрос на лични предпочитания, а свързването към мрежа по-добре да е с лан кабел.
    Поискай от кабелния оператор да ти заменят външния приемник на кабелната телевизия с КА-модул с карта.
    ceco81 одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    44
    #10

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Стигнах и до там , просто няма опция да свържа стария приемник с телевизора .Предлагат ми да си закупя карта за телевизора от доставчика , това въпросния " Ka модул" ли е ?И реално телевизията им идва през коаксиален кабел до телевизора което не съм сигурен колко добър сигнал би дала .

  13. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #11

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Допълнителна гаранция/застраходка (5 години) официално от Sony се прави в магазина от където е закупен срещу доплащане.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #12

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Цитат Първоначално публикувано от ceco81 Виж публикацията
    Стигнах и до там , просто няма опция да свържа стария приемник с телевизора .Предлагат ми да си закупя карта за телевизора от доставчика , това въпросния " Ka модул" ли е ?И реално телевизията им идва през коаксиален кабел до телевизора което не съм сигурен колко добър сигнал би дала .

    Картата се поставя в Ка-модула, който се заплаща отделно. Вероятно затова ти искат заплащане, а картата по принцип си е безплатна. Възможно е и приемането на телевизия без карта. Не знаем кой е доставчика и с какви карти/модули работи.

    Що се отнася до качеството на кабелната телевизия, за мен най-добрият вариант е през коаксиален кабел до телевизора с КА-модул.
    Ако е интерактивна, тогава вече външният приемник не може да се избегне.

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #13

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Ако е интерактивна, тогава вече външният приемник не може да се избегне.
    Така както гледам телевизора е с андроид, та има поне няколко оператора в България, които предлагат IPTV с андроид приложение. Беше преди, когато нямаше андроид телевизори и тогава нямаше избор и трябваше да се гледа с външен приемник.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #14

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    В първата си публикация питащия пише "Телевизора ще се ползва за кабелна", а в последната "реално телевизията им идва през коаксиален кабел до телевизора"
    Не е уточнил нито оператор, нито вида на телевизията. За мен "кабелна" е по коаксиален кабел.
    Наясно съм, че има оператори в България, които предлагат IPTV с андроид приложение, но повечето не са оптимизирани и неприложими за АндроидТВ, освен това се отклоняваме от темата.

  18. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #15

    Отговор: Телевизор 50-60 инча ?

    Тя темата свърши, още след като се разбра, че човека си е купил телевизор.
    Относно IPTV-то е хубаво да се знае, че не за всички трябва външен приемник.
    Този пост е редактиран от FearMe; 19-04-21 в 15:24.
    eleena и Slusatel харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Нов телевизор 65/75 инча
    От пандов във форум Телевизори
    Отговори: 50
    Последно: 22-03-21, 13:38
  2. Избор на телевизор 49-55 инча 4K
    От Darkman във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-10-17, 20:52
  3. Съвет за телевизор 55 (+) инча
    От JoroNikolov във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-09-15, 21:41
  4. 3Д телевизор 40-42 инча
    От jikon във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-08-13, 17:21
  5. Избор на телевизор 40 -42 инча ?
    От joni81 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-12, 17:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе