Страница 5 от 15 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 219
Like Tree89Одобрявам

От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #61

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Някой да е на А1 и да е пробвал канала?
    Защото при мен до преди час нямаше звук.
    Тъй като у-то е свързано по HDMI и всички канали имат звук не е от връзката.Проверих и audio настройките,като дори сменях някои и пак нищо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #62

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    днес си инсталирах xplore tv през тв-то, без външно устройство и си оставих и кабелната по коаксиал през ка модула - хич не ми харесаха каналите през експлор тв сравнени с ка модула.
    Сравнявах пряко предаване мач по бнт 3 и разликата беше очевадна в полза на ка модула-картината не е плавна като цяло на всички канали.
    на диема 3 4к беше същата работа, не ми се вярва като пуснат световното на 4к да бъде по-добро.
    Чудя се дали с външен приемник на xplore tv ще е по-добре

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #63

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Провери си настройките на картината и "подобрителите", при мен приложението ползва друг профил за картината спрямо HDMI портовете.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #64

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    каквото и да променям не става по-добро. Ти със приложението ли го гледаш или с приемник?

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #65

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    С приемник основно. Пуснах приложението (след регистрация) колкото да видя какво е качеството, че обмислям да го ползвам в “лятната ни резиденция”. При мен се наложи ръчно да сменя профила за картината, че беше на стандартния, с включени подобрители.
    Този пост е редактиран от stenly; 20-11-22 в 10:59.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #66

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Някой на Виваком, който гледа със STB? Каналът е наличен при мен от няколко дни, но предава някакъв тотален боклук, прилича на 320x240...

    Sent from my 2109119DG using Tapatalk

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #67

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Доживяхме да видим българско студио в 4К

    Този пост е редактиран от tvbox; 20-11-22 в 18:26.
    CubanLinx одобрява това.

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #68

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Да, определено има разлика! Пуснах си за 1 месец абонамента, не че съм кой знае какъв фен на футбола, но все пак.
    Иначе ми направи впечатление "покъртителното" FHD качество по принцип по BNT на прякото излъчване, същото важи и за Диемите HD... Яко насичане на топката, не знам защо така се получава а на 4K е мед! Не виждам как downscaling-а би оказало загуба на кадри, но е възможно.
    Както и да е - просто дано в най-скоро време барем Nova HD стане 4K :D

    Приятно гледане на всички!

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #69

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    при мен е 4к наистина , но някак картината не е плавна като през коаксиала. Има ли как да вдигна битрейта или нешо да подобря?

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #70

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    при мен е 4к наистина , но някак картината не е плавна като през коаксиала. Има ли как да вдигна битрейта или нешо да подобря?
    При Cooolbox е мед! По-плавна не може да бъде, ако визираш движението на топката. Иначе за панинг-а от камерата има го този stutter ефект.
    Нищо не можеш да променяш по оператгора.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,576
    #71

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    при мен е 4к наистина , но някак картината не е плавна като през коаксиала. Има ли как да вдигна битрейта или нешо да подобря?
    Не е от битрейт, липсват кадри.
    Евала на TVP 4K HDR Atmos, Rai 4K HDR DD.....
    Този пост е редактиран от brotzki; 20-11-22 в 20:39.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #72

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    TRT4K също беше добре, разликата с нашита ХД канали (БНТ/ДиемаСп) беше очевидна

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #73

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    TRT4K също беше добре, разликата с нашита ХД канали (БНТ/ДиемаСп) беше очевидна
    Аз бих добавил, че и Diema 4K не беше зле...чак след като си мислех че уж BNT имат що годе стабилно HD излъчване ми се видя като 720p при сравнението :Д

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,576
    #74

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Бих добавил смачканото аудио при Xplore A1 приложението . Мачове не гладаме, само откриването и изпълнителите.
    Този пост е редактиран от brotzki; 21-11-22 в 13:27.
    Gena_bs и Dominator харесват това.

  18. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    8
    #75

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от sonyseek; 21-11-22 в 11:06.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 15 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-21, 08:43
  2. Отговори: 0
    Последно: 03-12-20, 18:50
  3. Samsung ue-32j4500aw-не намира всички канали
    От ssamm22 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 10-04-17, 16:12
  4. Октомври 2010
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 15-10-10, 11:42
  5. Честита Нова Година на всички...
    От hihimor във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 02-01-09, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе