Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 219
Like Tree89Одобрявам

От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #166

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Ако ме тресяха комплекси, щях подробно, като в твоя пост да опиша, кое колко струва и колко плащам, за да обостря чувството за малоценност още повече, но няма да го направя. Хора сме все пак...
    И за де не е поста ми изцяло спам, като всички твои, ще каже, че Нова ТВ вече в мрежата с 50 кадъра в секунда (50p)
    Къде ги видя тези 50fps progressive ? Дай да видим?
    Камерите в телевизиите снимат в 25p, после ги излъчват в презредов режим 50i (2x 25i)
    Dominator одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #167

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    4К камерите как снимат?
    kaloman одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #168

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К





    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Пичове, не искам да се меся в спора ви, не намерих и тема, затова да ви питам - има ли ipvt в родината ни, която да си заслужава? Всякакви замръзвания на канали са силно нежелани.
    В момента имам 4 активни акаунта за различни оператори, а съм пробвал, поне още толкова. Гореспоменатите, категорично са най-добре. От септември досега, никакви проблеми.
    Въпреки това, ако се появи по-добър, нямам никакви притеснения да пробвам и тях.
    kaloman одобрява това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #169

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Сигурен съм, че можеш да напишеш същото мнение без простащината в него ако поискаш…
    А ако не искаш - не пиши. Наистина ли мислиш, че за някого е полезно и интересно подобно писание
    mod. edit

  6. Banned
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    24
    #170

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Dominator, наистина ли ти е трудно да пишеш, без да се заяждаш и да излъчваш омраза???Защо го правиш...Всяка тема където влезеш ,я осираш...Дай го малко по-свежо...Благодаря
    kod и iihtiandar харесват това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #171

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    tvbox
    Това което си дал..не дава необходимата информация. Това е инфо от някакъв плейър, а названието Nova HD 50p test в списъка с програми, се задава от провайдъра и така изписано те подвежда.
    Правилното изписване е 1080i/50Hz или 1080p/50Hz
    Дай инфо от бутон i на дистанционното на телевизора. при мен е 1080i/50Hz. Ако не можеш, нека колегите да пишат, каква информация им дава телевизора.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #172

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    То и това не е съвсем точно - само май Сони-тата вадеха реалният подаван сигнал и изписваха 25хц

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #173

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    От инфото за възпроизвеждане се вижда всичко за стрийма, резолюция, FPS, битрейт, аудио и видео кодек... Всичко е както е описано в БИКС.
    Освен гореспоменатото е добавена и втора аудио пътека с оригиналният звук на филмите с дублаж, а на спортните канали, втората пътека, маха коментара и оставя само атмосферата от стадиона.

    print screen windows 7

    kaloman одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #174

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Жив да не бях, доживях да им вида сутрешното студио в HD, че са се и приместили в новата сграда.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #175

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Ма кат си некадърен... Преди 30-тина мин. по Диема Спорт им вървеше реклама да гледаме директно мач ..., само дето рекламата беше за мач във вторник, сиреч игра се вчера

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #176

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Жив да не бях, доживях да им вида сутрешното студио в HD, че са се и приместили в новата сграда.
    Най-сетне - РАЗГЕЛЕ!
    Поне вече новините няма да са мазньоч!
    Скоро и 4К, но да се порадваме на HD-то над 11 години, след като за първи път беше въведено от BTV...:D

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #177

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Ма кат си некадърен...
    Пишете към кого е адресирано .
    Ако е към мен, не съм екстрасенс, за да ти разбирам, какво имаш в предвид.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #178

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Извинявам се ако не е станало ясно (макар и ако се прочете поста би трябвало да е ясно ) - към тия работещите в Нова .
    Техника, ново студио 4К ... ала-бала , ма трЕбе и да умееш да работиш с тая техника. те тия сума ти и години не могат да открият 16:9 формата, сега се надявам по-бързо да усвоят поне ХД-то ... ма не е много сигурно

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #179

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    tvbox
    пиши на Нова и ги питай за параметрите на сигнала...

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Скоро и 4К, но да се порадваме на HD-то над 11 години, след като за първи път беше въведено от BTV...:D
    БТВ също закъсняха бая години, но като вземем в предвид, че половината население тук гледаше на CRT телевизори..
    Вносителите си нямаха представа що за модели вкарват..орязани HD модели без MPEG-4 декодери и заблудиха куп клиенти..
    https://en.wikipedia.org/wiki/Euro1080
    Dominator одобрява това.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #180

    Отговор: От 17-ти октомври всички канали на Нова в HD - паката Диема Спорт в 4К

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    tvbox
    пиши на Нова и ги питай за параметрите на сигнала...

    БТВ също закъсняха бая години, но като вземем в предвид, че половината население тук гледаше на CRT телевизори..
    Вносителите си нямаха представа що за модели вкарват..орязани HD модели без MPEG-4 декодери и заблудиха куп клиенти..
    https://en.wikipedia.org/wiki/Euro1080
    Тук съм напълно съгласен... FHD в Япония има от началото на 2005-та, ако не се лъжа и в Европа като цяло.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 15 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-21, 08:43
  2. Отговори: 0
    Последно: 03-12-20, 18:50
  3. Samsung ue-32j4500aw-не намира всички канали
    От ssamm22 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 10-04-17, 16:12
  4. Октомври 2010
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 15-10-10, 11:42
  5. Честита Нова Година на всички...
    От hihimor във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 02-01-09, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе