Резултати от 1 до 12 от общо 12

Дипломна работа по комуникации

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    2
    #1

    Дипломна работа по комуникации

    Здравейте,пиша дипломна работа на тема ''Спътникова телевизия'' но не ми достигат материали.До сега съм използвал ''Сателитна и кабелна телевизия'' на Д.Мишев,Д.Македонски и "Цифрова спътникова телевизия"на Кирил конов.Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #2

    Re: Дипломна работа по комуникации

    Търси ли в http://pomagalo.com ?
    Може да намериш нещо, което да ти свърши работа.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re: Дипломна работа по комуникации

    Материал за какво? Каква теза трябва да обосновеш? Конкретизирай си питането и обясни за къде ти е дипломната работа: за техникума, за колежа по далеко съобщения, за ТУ или за БАН?

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    2
    #4

    Re: Дипломна работа по комуникации

    Става въпрос за дипломна работа за ТУ .Въпросите които трябва да се засегнат са: спътници,геостационарна орбита,видове антени,Ъгли и кодиране.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re: Дипломна работа по комуникации

    http://www.world-of-tv.net/content/view/29/43/
    Ето една добра изходна точка. Чичко Гугъл много може да ти помогме. www.yandex.ru също.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #6

    Re:Дипломна работа по комуникации

    Не знаех къде е най-подходящо да пиша, затова избирам стара тема.Дайте си професионалното и лично мнение за това - дипломна работа в областта "Компютърни мрежи" или "Вградени микропроцесори", темите са без значение.Интересува ме най-общо да видя кое направление е по-добро/подходящо според вас за човек като мен, който няма представа и не е навътре с нещата, момиче съм и искам по-лесното да правя Искам най-общо да видя мненията накъде клонят, който има желание да пише.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re:Дипломна работа по комуникации

    @katy85 Според мен избери компютърните мрежи, че ако се заядат с теб може поне да си ги виждала някъде.
    Аз имам и един въпрос към теб - Дипломираш се в специалност, която сама казваш,че не разбираш. Както гледам и не ти е никак интересно. Защо си си губила времето с тази специално и си заемала място на човек, който е имал желание за реализация в тази сфера?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re:Дипломна работа по комуникации

    ... да те е страх да отидеш на доктор!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #9

    Re:Дипломна работа по комуникации

    Как да не ми е интересно пък и ти..Има разлика между това дали ми е интересно и дали ми се отдава нещо.Не мисля, че съм си губила времето, питах съвсем друго нещо.Мерси за мнението ти.Очаквам още подобни, но нека са по моя въпрос моля, че понякога човек го е страх да пита тука..

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re:Дипломна работа по комуникации

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    @katy85 Според мен избери компютърните мрежи, че ако се заядат с теб може поне да си ги виждала някъде.
    ......
    @katy85,
    И моето мнение е същото. За компютърните мрежи може да се пише по-общо и да се развият определени тези теоретично. Embedded технологиите предполагат добро познаване на хардуера и евентуално някаква практическа реализация. Попрочети тук за какво иде реч: http://en.wikipedia.org/wiki/Embedded_system

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re:Дипломна работа по комуникации

    katy85, за да не останеш (или по-скоро затвърдиш мнението си, че тук има доста зад**ци, ще се опитам да потуша страха ти от питането тук...

    освен специалисти в едно или друго нещо, ние все пак сме и хора, които имат мнение относно всяко едно нещо в живота. анонимността помага за по-лесния изказ на въпросното мнение, което често е и нелицеприятно. ползата от цялата тази нелицеприятност, а понякога и грубост/подигравка е, че засегнатото лице чува неща, които определено биха му били лицемерно спестени от познати, които скришом мислят същото

    не сме лоши, просто сме и хора, освен бюра "справки"

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #12

    Re:Дипломна работа по комуникации

    Айде сега ме обвиняват и какво мисля..нито съм казала, нито съм мислела, че тук сте само задници, напротив.Тук има и свястни хора, поне според мен, твоето мнение май е друго..
    Радвам се дори, че ми казват хората това, което ме интересува, единственото, което не ми хареса е еврейското отговаряне на въпроса с въпрос и засягането по този начин на съвсем друга тема ама здраве да е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тих режим на работа
    От Tzetzy във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 30
    Последно: 19-11-11, 14:17
  2. State Space Control - Дипломна - помощ
    От connect във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-08, 11:22
  3. Отговори: 11
    Последно: 26-09-08, 23:12
  4. Nokia 6212 базирана на NFC-комуникации
    От Lupus във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 03-05-08, 10:49
  5. ! ! ! Предлага се работа ! ! !
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 02-11-03, 20:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе