Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпрос за 3G USB рутер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1

    Въпрос за 3G USB рутер

    Здравейте...Ползвах известно време такъв модем на Мтел Водафон - Huawei K 3765 :

    http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...QEwAw&dur=3216

    Не ми трябва вече и искам да го продам. Разкодирах го с програмка за префлашване ,но има драйвери само за Вин,Линукс и Мак. А намерих купувач с таблет с Андроид 4.0.
    Потърсих насам натам из нета,но явно не мога да се оправя сам с материята.
    Бихте ли ме посъветвали какво да направя ?Как да го подкараме под Андроид-а?

    Благодаря предварително за съветите

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Въпрос за 3G USB рутер

    Хм, как така си го разкодирал. И защо си го разкодирал? И сигурен ли си, че Мтел, няма да си я искат тази флашка?!
    Отделно още ми се губи смисъла, защото с които и оператор да сключи договор за 3G ще му предложат техен модем...
    От тук идва въпроса, защо да се мъчиш със 3г модем на мтел да хващаш виваком, след като те така или иначе ще ти дадат модем...

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re:Въпрос за 3G USB рутер

    Преди две седмици познат дойде при мен със същият проблем,купил си е таблет GOCLEVER TAB A101 и искаше да го ползва с модем на Виваком.В магазинът им му казали,че проблема е в таблета а не в тяхното устроиство ,което също бе марка Huawei.В самия таблет има описани модели 3G модеми с които точно би трябвало да сработи,но уви.Отидох в офиса на М тел понеже е близо до работата ми и помолих за съдействие-да опитам с техен модел модем.Там мениджъра им направо ми се изсмя и каза,че ако стане ще ме почерпи-според него устройствата им били кодирани нарочно и варианта да го подкараме е нулев с таблет различен от Галакси и Ай пад.Върнах се в офиса и с модема се зае колегата ми ,които се занимава с Андроид устройства и успя да го подкара.Така,че не е невъзможно,лошото е че в момента е в отпуск и не ми се ще да го занимавам с твоя проблем по телефона.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #4

    Re:Въпрос за 3G USB рутер

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Хм, как така си го разкодирал. И защо си го разкодирал? И сигурен ли си, че Мтел, няма да си я искат тази флашка?!
    Отделно още ми се губи смисъла, защото с които и оператор да сключи договор за 3G ще му предложат техен модем...
    От тук идва въпроса, защо да се мъчиш със 3г модем на мтел да хващаш виваком, след като те така или иначе ще ти дадат модем...
    Какво те интересува чак толкова ЗАЩО това или онова? Питах нещо конкретно и ако нямаш акъл да помогнеш,по-добре не ми спами темата,МОЛЯ !

    granity- точно в това е проблема на купувача ми . Има таблет,взел си е и нов рутер от Глобул,но не тръгва. И са му казали почти същото, както е и твоето мнение...Щом има решение,аз ще продължа да търся,че ми е интересно какво ще стане.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #5

    Re:Въпрос за 3G USB рутер

    Лично съм пускал 3г модеми на Eken M09, махам заключванката , искането на пин и изключването на cd-rom-a

    Виж този клип:
    https://www.youtube.com/watch?v=DvrCDUqOtmI#

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Re:Въпрос за 3G USB рутер

    Цитат Първоначално публикувано от stelaartoa

    Бихте ли ме посъветвали какво да направя ?Как да го подкараме под Андроид-а?
    Ами в общи линии процедурата е като тази тук:
    http://www.4tablet-pc.net/reviews-a-...-tab-a500.html

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #7

    Re:Въпрос за 3G USB рутер

    Благодаря и на двамата за ясните отговори .Утре ще си поиграя и непременно ще пиша за резултатите...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за рутер.
    От zorbata във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 03-09-14, 19:54
  2. Въпрос относно свързване на TV и рутер
    От KaKaBaHuH във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 01-05-13, 18:30
  3. Въпрос относно гигабитов рутер
    От tricki11 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 15-03-11, 18:08
  4. Въпрос за рутер
    От Drilling във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-07-09, 18:31
  5. Въпрос за рутер SMC Barricade
    От VanDan във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 07-01-04, 04:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе