Резултати от 1 до 3 от общо 3

TP-Link Deco m5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #1

    TP-Link Deco m5

    https://www.tp-link.com/bg/home-netw.../deco/deco-m5/

    Какво мислите за въпросната система.Искам да си направя безпроблемна мрежа за къща 3 етажа.
    Досега се оправях с Archer C50 плюс ектендър и на двата етажа има сносен интернет, а на бечовия слаб, но става.
    Само че явно остаряха и ми писна да ги рестартирам.В началото беше един път на месец-два, сега стана през ден.
    Фирмуеъра им е ъпдейтнат уж, ама ядец.А и вече на бечовия ще ми трябва сносна връзка.
    Та,…скоростта, която влиза е 75MB А1, но може и да се вдигне скоро.Няма оптика до нас засега.
    Не се играе на някакви онлайн игри, не се стриймват 4К филми, нормално ползване на нет.
    Бих искал нещо стабилно, дето да не крашва през ден, но и да покрива етажите.
    По съвет на приятел, като за мен (просто за настройка и подръжка) - каза M4 или М5.
    Микротици и всякакви други сложнотии искам да ги избягвам щото е изключено да се оправя.
    По едно на етаж и в джаза…, или …?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #2

    Отговор: TP-Link Deco m5

    Не си казал колко ти е голяма къщата. Това Деко ще е по-добре от сегашното положение, но не е върха на сладоледа. Няма подръжка на Wi-Fi 6, но ако нямаш много консуматори едновременно би трябвало да е стъбилно. Аз ползвам deco m9+ и съм доволен. Добра апликация, стъбилна скорост. Ползвам го с 1 gigabit скорост и работи добре. Ако можеш да ги свържеш с Интернет кабел помежду им е най-добре.

  4. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #3

    Отговор: TP-Link Deco m5

    Бечов - 80,първи - 140, втори - 80.Консуматорите са 4 таблета, 3 лаптопа, 4 телефона, 2TV и 10-15 смарт джаджи - за климатиците, котел, ел. подово, термометри.Кабели има м/у първи и втори етаж, та две най-вероятно ще са вързани с кабел, само третото на бечовия ще е безжично.Плоча не ми се дупчи.
    Рутера и екстендъра сега са на първия и хвърллят на горния и долния сносен нет, но постоянно нещо крашва.
    Идеята ми е по едно на етаж, и ако някъде(най-вероятно на първия) не стига да се добави още едно евентуално.
    Но най-важно ми е да е стабилна работата, не толкова покритието, щот е лесно да се добавя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Рутер TP-LINK WR740N или D-LINK GO-RT-N150
    От rodrigo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-13, 11:25
  2. D-Link 615-изчезва
    От zapitvashtia във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 01-09-11, 18:18
  3. LInk kym ...
    От travoltino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 02-07-04, 20:33
  4. DC Hub link
    От D3BEP във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 06-02-04, 08:56
  5. Solidworks link
    От LinuxLoader във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-03-03, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе