Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree2Одобрявам

Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #16

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    Вярно е, че няма как да разберат поради каква причина е изгорял.Ще се ориентирам към варианта преносим Караоке куфар за 300лв., а за мен ще си градя 5.1
    Та по вторият въпрос... имате ли мнение за подходящ ресивър за Dali Censor 3.Вчера слушах някакви модели флоорстенд JBL Arena 180 WH за около 560лв., ама не ми допаднаха нещо.После закачиха и буфер и взе, че ми хареса.Та явно си падам по ниските....обичам при ниско ниво на Volumeto да усещам вибрациите от баса.
    Стигнах до извода, че трябва много обикаляне и слушане, дори мисля да разгледам нещо секънд хенд.

    - - - - - - - - - -

    Днес обиколих и послушах доста неща.
    Спрях се на JBL Arena 180....вярно не са детайлни като Монитор Bronze 2 или Dali cenzor 3, но имат много хубав бас и за моите виждания за музика ме устройват.В бъдеще ще надграждам с буфер и букшелф.
    От толкова обикаляне поне успях да чуя за първи път в живота колони за по 5 000 и нагоре парчето......няма такъв звук, ама не са ми и по джоба.
    За щерката харесах едно AKAI караоке за 300лв. и това е.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #17

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    Ето защо е добре лично да чуеш. Щом те устройва JBL-а....успех!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #18

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    И така....развитието по темата е следното.
    Купих си флоорстенд ОТ Jamo e855 E 855 | JAMO
    И ресивър Pioner vsx-822-k.
    И двете втора употреба, ако нещо издумка при вокалните изпълнения да не ме е яд.
    Доста ОТ успях да послушам, но това Джамо ме грабна, изкарват много качествен звук за моите разбирания.В началото бях скептичен предвид 5.5" бас говорител, но това нещо така може да думка, че чак не ми се вярваше.На първо време съм предоволен, дори и без субуфер.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #19

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    Най-важното е на теб да ти харесва как свирят

    п.п. Аз изкарах 20 и повече години с Джамо Класик 8 - в стая 4.50х5.50/6м си се справяха добре за филми и без събуфер.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #20

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    Тая стая като кладенец бе Светльо.Нали Кеф щеше да купуваш какво стана.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #21

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    Аз вече съм ги купил (виж подписа)

    Може и да бъркам размерите - 4.50м беше едната страна - другата е малко по-голяма - по-вероятно 5-5.50м .

    Центъра си е голямо добиче и се наложи да преправям масата ... то пък да вземат да ми объркат дистанционерите и айде още седмица - чак днес успях да я сглобя ама за подреждането ще е утре ...

    Лееееко съм разочарован от стойките Дали дето взех - добре изглеждат ама шпайковете се лепкат и няма възможност за регулиране , тръбата си е тъничка и въпреки, че има кабелен менджмънт не е пригодено за пълнене с пясък и се наложи да импровизирам - сложих найлоновите торби дето бяха опаковани вътре и тях пълних с пясък - стана работата ама що да е така ...

    Иначе като звук без да съм настройвал нищо (още не съм пускал калибрацията) и само след няколко часа съм много доволен - като се разработят би трябвало и още по-добре да са.

    Ще трябва май да сменям кабелите, че идват леко къси и се чудя дали да взема пак QED или нещо по-добро ...


    Извинявам се на колегата , че разводних темата в друга посока.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #22

    Отговор: Подходящи ОТ за ресивър Denon AVR-X2400H

    OFF, остарявам и недовиждам .Последната цифра е помислих за височина на стаята.Честито за хубавите колони.Eдин Aventage ще им пасне.
    svetlio1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 16
    Последно: 10-12-17, 20:22
  2. Продавам 7.1 ресивър DENON AVR-1508 - 330 лв.
    От momchi007 във форум Приключили продажби
    Отговори: 13
    Последно: 27-12-11, 09:44
  3. Купувам ресивър Denon AVR-3805
    От vessk0 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-11, 19:15
  4. Отговори: 3
    Последно: 25-08-10, 16:58
  5. Тонколони за ресивър DENON 2310
    От Plamen1321 във форум Тонколони
    Отговори: 36
    Последно: 30-03-10, 11:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе