Здравейте!
Вчера случайно видях че в града ни (Нова Загора) има офис на въпросната фирма.Бил открит преди месец.Тъкмо бях почнал да се оглеждам за комарници и реших да видя как стоят нещата.Дадох размери (леко завишени,уж да не се изненадвам),казаха ми цени-ок (като на другите фирми ,горе-долу ),попитах за капаро и др.работи.Беше ми отговорено че капаро не се дължи,а единствено едни фиксирани 10 лв за вземане на размер.Стори ми се тъпо и не много пазарно ориентирано,ама реших да им се доверя.На другия ден дойде момчето,взе размери и седна да смята.Реалните размери са малко по-малки от тези които дадох предния ден,но това не попречи да остана изненадан.Оказаха се с лев-два по-скъпи.Ок,решаваме че лелката в офиса не може да смята.Ама вече ми дойде много,когато на бележката видях че има и едни 4 бр.по 7 лв за монтаж на комарниците!!!!!Сигурно е космическа технология,та се заплаща допълнително.Момчето удари чертата и каза че трябва да му дам половината пари капаро.Няма лошо и така да е,ама изрично питах-казаха ми -не,няма нищо друго и капаро не се дължи.Ами ако нямах в себе си,трябваше да си оставя децата и да търся банкомат,щото неква тъпа лелка не знае за какво е там ,освен да реди пасианс на компа.
В деня в който видях офиса и влезнах ,реших да си взема тежести и въженце за щорите че бяха начупени от децата.казах й че ми трябват две въженца с по 28 бр. закопчалки,тя взе да ми ги смята на метър.Явно я мързеше да брои.Изчисли че ми трябва 5 метра,да ама не позна.Наложи се да се връщам в големия дъжд да ми дава друго въженце.
Щях да си поръчвам един голям вратопрозорец при тях,че ми харесаха мострите.Ама се отказах.След като искат 7 лв.за монтаж на комарник ,кой знае колко ще искат за дограмата.
Пък и в момента ми се е загнездило едно чувство че са ме прекарали,така че -тая фирма я отписвам.