Резултати от 1 до 3 от общо 3

PHP & MySQL проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #1

    PHP & MySQL проблем

    Значи налага ми се на една страница в 2 таблици да вадя информация от 2 различни бази данни на един хост с 2 различни потребителя. Като заредя страницата всичкото инфо се извлича без проблеми и се изобразява като линкове към други сайтове, ползващи двете бази данни. След като избера някой линк и после се върна на главната страница и се опитам да избера линк от другата таблица, съответно прави заявка към другата база данни ми дава грешка. Грешката се състои в това, че се опитва да извлече данните от другата база данни, в която не съществува такава таблица....

    Всмисъл отварят се всички линкове само от първата таблица на главната страница...

    Съжалявам, че не мога направо да дам пример, но за момента този сайт не се вижда в Интернет...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #2

    PHP & MySQL проблем

    Това ми звучи като употреба на готов клас за дб. Я пусни малко код, щото дет се вика още не съм станал като баба Ванга да гадая къде ти е грешката. Във всеки случай според мен просто не отваряш сесия към 2-та дб (логическа грешка)

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #3

    PHP & MySQL проблем

    Просто отскоро се занимавам с тия работи и още не съм покрил целия материал. Започвам да чета за сесиите и ако оплескам нещата ще го спомена тук

    Благодарско!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PHP, MySQL,
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 02-11-06, 16:07
  2. Проблем с MySQL и кирилица
    От DEYDOD във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-06, 16:10
  3. MySql + MSSQL
    От Spegel във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 11-01-05, 18:08
  4. Проблем с обработката на textarea - PHP, MySQL
    От proff във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 13
    Последно: 28-05-04, 00:10
  5. PHP and MySQL $query
    От PacoRabanne във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-04, 13:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе