Резултати от 1 до 6 от общо 6

Някой може ли да ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    Някой може ли да ...

    Някой може ли да ми даде урл от където да мога да си сваля Visual Web Developer 2005 Express Edition Beta 2?
    Честно казано не ми се дърпа 1,2 ГБ, но няма как. Така че ако някой има идея нека да пише. Ако някой пък си го има и има желание да ми го запише на диск и да ми го прати съм готов да си платя каквото трябва . Ако някой има и фул версия, още по - добре.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #2

    Re: Някой може ли да ...

    Май няма фенове на майкрософт тук ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #3

    Re: Някой може ли да ...

    Тук пробва ли?

    Не става ясно какво искаш...някой да ти намери линк с по-малка версия, някой да го дръпне и да ти го запише или нещо трето, за което не се сещам.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #4

    Re: Някой може ли да ...

    току - що за проба реших да го инсталирам . От допълнителните само J# му дадох да тегли и пак пише че ще свали само 67 МВ . Откъде видя че е 1.2 GB ?

    Започнах в началото да дърпам оттук http://lab.msdn.microsoft.com/express/vwd/


    Ако ти искаш мога да ти пратя ( понеже аз не го ползвам ) Microsoft Visual Basic.Net - Resource Kit - Plus M$ Visual Studio .NET 2003 FREE 60-day trial DVD . Легално с оригинален ключ , бях си го поръчал по нета .

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    Re: Някой може ли да ...

    Бря , явно някой не ме харесва . Цапнал ми е -2 рейтинг .

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #6

    Re: Някой може ли да ...

    По принцип го търсех направено на ISO-та или nrg-та, а не да го свалям по този начин от сайта на майкрософт. Дори и на торент някъде да го има ще е супер. Преди време бях гледал в арената, че има Visual Studio 2005 (Beta ) и за това не си я дръпнах. Та за големината аз там видях, че пише 1.2 ГБ, може и да съм се объркал.

    Николин, аз имам на едно двд целия пакет на майкрософт от 2003 - Visual Studio, MS SQL server, MSDN и пр.
    Просто ми трябваше тази програмка, ама ако някой се е интересувал от нея нека да каже за впечатленията си от нея и от къде може да се сваля . Като четох има доста хубави неща в нея, и ще ме улеснят много, защото тоя Visual Studio 2003 ми стана много еднообразен вече.

    бтв николин, твоя рейтинг малко скочи . Ами моя що пада токова ?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някой може ли да ми каже.....
    От Mon във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 08-06-07, 12:07
  2. Някой може ли да намери ...
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 27-05-05, 08:17
  3. Някой може ли да помогне?
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-04, 15:44
  4. Някой да може да намери MDK ?
    От DarkRose във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 02-10-02, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе