Резултати от 1 до 2 от общо 2

Редактиране на страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    2
    #1

    Редактиране на страница

    Здравейте. Става дума за нещо, която предполагам е много дребно за някои Вас, но за мен с моята компетентност е мноого сложно.... Става дума за редактиране на една страница от aliexprеss.com. Страница, където се вижда плащането от моя страна на една стока от сайта. Реалната сума, която съм платила е $215, a китайците са писали във фактурата $20 за да се плати по-малко мито. От митницaта обаче ми искат принт от страницата с плащането. Опитах се да я редактирам и да променя сумата, но не ми се получи. Ако можете да ми помогнете, ще съм Ви благодарна.
    Пействам сорса на страницата в Notepad++, правя там промените, които ми трябват. Запазвам страницата като .html. И като стартирам полученото в браузер не ми се дисплейва правилно.
    Този пост е редактиран от Qqueen; 25-09-17 в 00:55.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #2

    Отговор: Редактиране на страница

    Отваряш конзолата на Google Chrome и пишеш
    javascript:document.body.contentEditable='true'; document.designMode='on'; void 0
    биеш ентър и променяш каквото си искаш. Обаче от митницата ако са отваряли пакета и са видели мобилен телефон например дори и да им пратиш фалшив принт скриин не знам дали ще мине номера.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Редактиране на обява - невъзможно
    От ivanxxx във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-13, 00:42
  2. Отговори: 0
    Последно: 28-04-11, 23:13
  3. Редактиране на ДВД
    От topche във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-06, 11:04
  4. Редактиране на PDF файлове?
    От bucho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 28-06-05, 18:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе