Резултати от 1 до 7 от общо 7

User Registration Engine ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    User Registration Engine ?

    Интерисува ме освен на php , на html може ли да се напише такова нещо. Идеята е следната: да мога да си влизам в някакъв администраторски панел и да мога да сменям само новините по главната страница , която е чисто html? Нещо като на php nuke - овете , само , че не php? Чакам отговори и предложения :@))) !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #2

    User Registration Engine ?

    Ми малко сложно. ХТМЛ-то се изпълнява в браузъра ти а пхо-то на сървъра. Усещаш ли тънката разлика?

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    User Registration Engine ?

    И няма да може да стане ? JS или нещо такова ако ползвам ? На php знам как ще стане, но искам да е чисто хтмл. Незнам, ако някой знае как да стане ще съм му благодарен !

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #4

    User Registration Engine ?

    Няма да може да стане само с HTML , защото :

    1.Какъв достъп за индентификация имаш на сървъра където е сайта .

    2.Трябва ти индентификация че си ти , а не аз , този които е влязъл в администраторския панел за редакция и т.н.



    Абе не че няма фрее хостове с web панел за управление , ама предполагам че това не ти е зора сега [^]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    52
    #5

    User Registration Engine ?

    Доколкото знам, с беглите ми познания, има възможност да си защитиш някаква html страничка с чисто JavaScript паролка, ама какво от това - няма да е администраторски панел.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #6

    User Registration Engine ?

    А сорса на този JavaScript дали няма да се тегли от браузъра на локалната машина и всеки да може да види с какво се сравнява паролата?



    Няма начин това да стане с чист HTML.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #7

    User Registration Engine ?

    Уеб сървъра може да иска оторизация за дадена поддиректория. Ако сложиш админпанела в такава директория първо ще иска парола преди да предостави достъп до който и да било от файловете вътре включително и html админ панел

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Search Engine ?
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-05, 12:44
  2. Database Engine error
    От proff във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 24-05-04, 18:41
  3. Opera 7.0 Registration code
    От Vip_A във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-01-03, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе