Мнения за Olympus SZ-31MR или друг?
Провет. От няколко седмици търся да се ориентирам какъв фотоапарат да си взема. Мания ми е да щракам и в момента ползвам мобилния телефон, ама не ме задоволява, затова си търся малко сериозна техника.
Въпросния модел на Олимпус ми хвана окото, но нямам познати, които да са го ползвали, за да ми споделят мнения. Ако може да драснете няколко реда с предимства/недостатъци.
Ако пък не струва, може да ми дадете съвет какво да избера - бюджета ми е около 350лв (плюс-минус 30-40). Интересува ме приличен оптичен зуум, добро макро и общо взето да си струва парите:rolleyes:
Мерси :)
Отговор: Мнения за Olympus SZ-31MR или друг?
Наблюдавал съм го в действие и за парите си е много добър.
Отговор: Мнения за Olympus SZ-31MR или друг?
Апарата е ужасен! Няма стабилизатор на изображението, нито ръчни настройки, за такъв клас апарат е смешно просто. За тези пари взимаш един Canon PowerShot SX220 HS - Цени, евтини оферти за Цифрови фотоапарати Canon PowerShot SX220 HS и нямаш ядове безпроблемно може да се сравнява с 1100Д на Канон и няма равен в класа на сапунерките с голям зуум, освен sx260....Имах Olympus SZ-31MR и много бързо го разкарах, след това си взех sx220 и се преродих!