Страница 116 от 144 ПърваПърва ... 66106114115116117118126 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,726 до 1,740 от общо 2146

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #1726

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Росен Виж публикацията
    Здравейте!
    Трябва ми малък хладилник. От тези с височина 85 см.Бюджетът е до 400 лв. Може ли някакви предложения?
    С половината пари си купуваш … най-евтиния хладилник и не му мислиш!
    Ето - https://www.technomarket.bg/hladilni...f-mid-09184444.
    93 литров Нео за 219 лева. Точно 85 см е висок.
    Преди 2 години купихме подобен - работи без грешка.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    247
    #1727

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    176
    #1728

    Re: Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Ако хладилникът ще се изключва от електрическата мрежа за дълги периоди от време, добре е да е стар модел, с фреон R134A. Ако ще работи непрекъснато, няма ограничения.
    Защо?
    Обясни ако е удобно.
    Този пост е редактиран от dokkito; 08-05-21 в 23:13.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    34
    #1729

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте. Може ли препоръка за хладилник с долен фризер, около 300л общ обем , ширина 60см и цена 500-600лв. Гледах тези, но не знам на какво да се спра:
    https://www.technopolis.bg/bg/Hladil...91EW4/p/662727
    https://www.technopolis.bg/bg/Hladil...K30WN/p/660758

    Досега ползваме едно Снаиге, но му провисна вратата вече и доста ръждяса. На 25г е, без никакви ремонти.
    Ще се радвам на вашите препоръки.

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1730

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    В този ценови клас е все тая. Те частите са еднакви на всички. Ако изкарат 10 години ще е добре.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    34
    #1731

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    А този дали е по-добър? Мисля, че е стар модел, но ми се вижда подозрително евтин.
    https://densi.bg/review/product/list.../category/532/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    63
    #1732

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, може ли някой запознат с хладилниците да препоръча хладилник с цялостна гаранция не само на компресора максимално дълго време като марка модел, хладилника да е стандартен бюджет определен нямам ама предполагам хубавите започват от 1000лв и нагоре, важно е да е максимално качествен и да изкара максимално дълго време последния беше Самсунг и се разпадна супер бързо.
    Важно е да е с максимално дълга гаранция цялостна, както и евентуално от къде да го купя не знам къде зареждат читави в червените магазини ли да гледам някой онлайн магазин ли....

  10. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1733

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Има няколко производителя на части за хладилници. Всеки производител си има категория части - евтини, средни и скъпи. Ако вземеш евтин хладилник под 800лв частите ще са от евтините няма значение от марката. Не означава, че ще е боклук, но вероятно и няма да изкара 15 години. Ако искаш да изкара максимално дълго, шанса това да се случи с по-скъп уред е по-голям. Марките нямат особено значение. Либхер знаят как да правят хладилници, но тези произведени в България не ги знам. Аз бих заложил на Либхер поне заради достъпа на резервни части. Ако можеш да вземеш нещо сглобявано в Германия шанса да има висок клас части е голям. Но и цената ще е около 2000лв и нагоре, зависи от модела. В Германия средната цена на нов хладилник е 1000-2000 евра.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    176
    #1734

    Re: Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Има няколко производителя на части за хладилници. Всеки производител си има категория части - евтини, средни и скъпи. Ако вземеш евтин хладилник под 800лв частите ще са от евтините няма значение от марката. Не означава, че ще е боклук, но вероятно и няма да изкара 15 години. Ако искаш да изкара максимално дълго, шанса това да се случи с по-скъп уред е по-голям. Марките нямат особено значение. Либхер знаят как да правят хладилници, но тези произведени в България не ги знам. Аз бих заложил на Либхер поне заради достъпа на резервни части. Ако можеш да вземеш нещо сглобявано в Германия шанса да има висок клас части е голям. Но и цената ще е около 2000лв и нагоре, зависи от модела. В Германия средната цена на нов хладилник е 1000-2000 евра.
    Имаме Липхер на 7 години. твърде мналък период е за да кажа че е железен, но на фона на другите е здрав. Наслушал съм се на колеги пострадали със разни самсуг, бекота и т н

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #1735

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    А доста от хора от форума сме пострадали с прехвалените и прекалено скъпи Liebherr с пропуск на R600a и странични шумове между 1.5, аз лично на 7-та година. През 2021 "наследникът" му навършва и той тази възраст, та съм в трепетно очакване за пробив и в неговата система.

    Между другото аз освен хладилните чанти, пластмасови хладилници не съм виждал. А и от друг материал, освен листова стомана също.

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,744
    #1736

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    В този ценови клас е все тая. Те частите са еднакви на всички. Ако изкарат 10 години ще е добре.

    В общи линии си прав с изключение на Индезит и Аристон с техните алуминиеви капилярни тръби.Тази безумна простотия трябва да се избягва.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    11
    #1737

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Добър ден,

    Новодомци сме и сме изправени пред поредният избор за ел. уред.

    Едното което сме харесали за хладилник е това:

    https://www.lg.com/bg/hladilnitzi/lg-gbf72nsdmn#none

    Другото което сме харесали е това:

    https://www.bosch-home.bg/productlis...ttom/KGN397LEP

    Като за Бош-а се кълнат, че е произведен в Полша, имам спомен, че като гледахме ЛГ-то и то е произведено в Полша.

    Ограничени сме от място (дълбочина, на хладилника) като максимума който можем да си позволим е 66см. в затворен вариант.

    Три-членно семейство като единият член е под 10 кг, а и пазаря жена ми за още такива.

    Ще съм благодарен за адекватен съвет, таван на бюджетът е 1500 лева, като минимума е около 1100 лева.

    Поздрави - Георги

  16. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #1738

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Брата преди 2г си взе LG и е повече от доволен, поне компресора му изглежда не е някое китайско дърво каквото със сигурност ще има Боша.
    Заварките на тръбите му изглеждаха малко странно, но спецовете по хладилна техника да кажат дали са ОК. Има ги на клипа. По спомен беше около 900-1000лв
    Ето клип като го разпокакова: https://www.youtube.com/watch?v=Agg-o7Je0Jc

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #1739

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    В боша най-вероятно ще има SECOP произведен в Словакия, моя нефф е с такъв, колко е качествен и китайски не знам.
    Иначе и аз съм доволен от LG, вече 7г. си бачка като нов.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #1740

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ако е със SECOP добре, дано не е с jiaxipera, че ще го чува от другата стая

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 10:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 21:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 21:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе