Страница 121 от 144 ПърваПърва ... 71111119120121122123131 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,801 до 1,815 от общо 2146

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,546
    #1801

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Бюджетът ти автоматично изключва истински инокс. В този бюджет "инокса" е боядисана пластмаса. Всъщност изискванията ви са твърде големи за бюджета ви.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #1802

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За някое ЛГ с горна камера ще стигнат и ще покрие всички изисквания, само че ще е Но фрост и във хладилната част. Компресорите са им качествени и с 10г. гаранция.
    Ако се държи на долна камера ще трябва да се вдигне бюджета с до към 1000лв.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,546
    #1803

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Сега видях, че има един модел LG GBP-31DSLZN на промо за 859 лв в няколко от техно веригите, който не изглежда изобщо лош.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #1804

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Това LG дали е истински инокс, ако ли не в крайна сметка може да се откажа от инокса. С какъв компресор да търся Danfos и Embrako ли е най-добре?
    Още едно питане кой е най-добрият начин да се отърва от стария си хладилник?
    Този пост е редактиран от tihogr; 22-07-21 в 09:50.

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1805

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Тези които ти доставят новия са длъжни да вземат стария уред. Ако ли не се обади в общината си. Те трябва да имат договор с фирма за уреди, които не трябва да отиват на бунището.

  7. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #1806

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Още едно питане кой е най-добрият начин да се отърва от стария си хладилник?
    Пиши "изкупуване на стари електроуреди" е Гугъл и виж има ли такава фирма в твоя град. Хем идват до вас и си го отнасят, хем ти дават 10-20лв да имаш за ракийка и салатка вечерта та да полееш новата придобивка

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #1807

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Питай някой съсед не иска ли шкаф за мазето

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,546
    #1808

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Обикновено всички стари уреди, оставени прилежно до контейнерите за отпадъци, биват отнесени за 0 време от представители на едно от малцинствата. [emoji3]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #1809

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Вече се изтарикатиха и ги трошат на място. Вземат само скъпите части.
    А оставилия уреда до казана може с голяма вероятност да отнесе солена глоба.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #1810

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Още едно питане кой е най-добрият начин да се отърва от стария си хладилник?
    В София може и да намерите фирма да ви го вземе но в провинцията малко вероятно.Старата ми пералня месец търсих кой да я вземе , трябваше да пусна обява в ОЛХ и веднага се намери желаещ.

  13. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #1811

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    В София може и да намерите фирма да ви го вземе но в провинцията малко вероятно.Старата ми пералня месец търсих кой да я вземе , трябваше да пусна обява в ОЛХ и веднага се намери желаещ.
    В грешка си! Ето една - Фирма „Квант сервиз” ООД.

    НАЦИОНАЛЕН ТЕЛЕФОН - 0700 1 7887
    Няма да дойдат на момента - имат си график.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #1812

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За стария ясно ще се отърва някакси понеже съм в София. А този модел LG GBP-31DSLZN, за който стана въпрос истински инокс ли е? Ще намера ли изобщо с качествен компресор като Данфос, Ембрако или да не се надявам? Относно но фрост и подобните кой е най-удачния вариант, така че да не се занимавам с размразяване (за фризерната част предполагам е добре да е но фрост, ама за хладилната как стои въпроса, че нали изсушава и не ми се занимава да опаковам продуктите)? Има ли значение от кой магазин ще купя относно гаранционно обслужване, намаления и т.н. (за София става въпрос)?

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #1813

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от tihogr Виж публикацията
    Има ли значение от кой магазин ще купя относно гаранционно обслужване, намаления и т.н. (за София става въпрос)?
    Няма значение - има си фирмени (оторизирани) сервизи.
    Нали не мислиш, че търговците ремонтират?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #1814

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    До 1-2 дена трябва да съм купил хладилник, че лошо без в тия горещини, но така и нямам набелязани модели. Не разбрах този LG GBP-31DSLZN дали е истински инокс понеже, ако разчитам на "компетентните" продавачи да ми кажат може да ме убедят, че е истински за това питам тук? Това, на което държа, както казах и по-горе фризерната част да е долу понеже хладилната се ползва по-често за да не се навеждаме, размер около 185см., инокс истински, ако намеря за този бюджет, фризерната част задължително No Frost, че не ми се занимава с размразяване, но не разбрах хладилната каква трябва да бъде (как се води с автоматично размразяване ли) или изобщо няма да намеря за тия пари и ще трябва да е целия но фрост. Също питах и за компресорите, но никои нищо не каза. От това, кето съм чел преди време знам, че Данфос и Ембрако се водят добри, но въобще ще намеря ли с такива? Кажете други читави? LG ако реша да взема те какви компресори слагат? Насочил съм се за сега към тези марки: LG, AEG, Samsung. Кажете, ако има друго нещо по-добро? Благодаря.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #1815

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Компресорите на LG са LG. Компресори Danfoss няма да видиш, защото ги продадоха на SECOP. Eто тоя ЛГ струваше преди 2г към 850лв и засега държи: https://www.youtube.com/watch?v=Agg-o7Je0Jc

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 10:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 21:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 21:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе