Страница 52 от 147 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 2196
Like Tree293Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    103
    #766

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от batalski Виж публикацията

    Принципно това му е основен коз за мен, понеже май Бекото е с по-добро разпределение.
    Оказа се, че е с 2 г. пълна гаранция и още 4 г. гаранция за чарковете, само труда се плаща.
    Компресорите на Whirlpool са уж различни, АЦЦ, Ембеко ли беше и други с различните партиди.
    На Бекото турска сглобка някаква.
    Та по снимки са ясни, но въпроса е ако някой е имал впечатление дори и от сходни машини.

  2.  
     
  3. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #767

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Бекото пробиват изпарител след гаранция. Заложи на Whirlpool Всеки ден ги ремонтирам на БЕКО даже не ходя да го гледам. Що не си купиш едно LG?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    103
    #768

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Като за тия пари, такъв тип - не съм срещал.


  5. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #769

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За такива пари взимай Whirlpool.
    И не търси под вола теле.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    3
    #770

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    ето че и аз съм пред дилема:
    Bosh KGE39AI40
    http://www.bosch-home.bg/продукти/хл...?source=search
    или Liebherr CBNgw 3956
    CBN 3956 Premium BioFresh NoFrost
    Вторият вариант е с no frost, което тук и в други форуми се отчита като минус, но пък е доста удобно. Също така е с корпус, който ми пасва идеално на интериора (не ме убивайте с камъни)
    Вторият модел ми е по на сърце, но изчетох много негативи за качеството на Liebherr в БГ също за сервизното обслужване и за неприятните неравномерни звуци - не ми се хвърлят толко' пари, за нещо което да ме тормози.
    Та, кой от двата ще ми препоръчате, вие кой бихте си взели - или пък нещо с подобни параметри от друга марка?
    Благодаря предварително!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #771

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Не и Либхер колега. Сменихме стария Самсухг no frost с отделни хладилник и фризер.Хладилника е Либхер и му станахме чираци на всеки 2 месеца да го чистим от натрупан лед.
    Ако се наложи пак да сменям- при всички случаи ще е no frost. За 8г. бях забравил, че имаме хладилник.Сменихме го, защото ни беше малък и 2г. вече го ползва племенника ми без проблеми.
    Колкото и минуси да има, аз лично съжалявам за раздялата.
    Успех!
    Миряна одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    3
    #772

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Още едно въпросче:
    може ли хладилник с фризер за вграждане, да работи и като свободностоящ поне няколко месеца? Намерих един Bosh произведен в Германия, но е за вграждане, а в момента нямам възможност да вграждам - Не съм в БГ, а стария хладилник сдава багажа. Освен външния вид има ли друг проблем?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #773

    Re: Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от тони_ Виж публикацията
    Още едно въпросче:
    може ли хладилник с фризер за вграждане, да работи и като свободностоящ поне няколко месеца? Намерих един Bosh произведен в Германия, но е за вграждане, а в момента нямам възможност да вграждам - Не съм в БГ, а стария хладилник сдава багажа. Освен външния вид има ли друг проблем?
    Би трябвало да няма никакви проблеми. Просто при вграждане вратичките на шкафчетата се захващат за вратичките на хладилника, за да се отварят заедно.

    - - - - - - - - - -

    Аз от година съм с този - http://www.bosch-home.bg/%D0%BF%D1%8...?source=browse За сега нямам проблеми, компресора е тих, ако не е пълна тишина в стаята, като се включва няма да го чуеш. От време на време образува ледени капки на вътрешната(задна) страна, които сами се размразяват. Та, с това мога да помогна относно Бош без нофрост :-)

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    3
    #774

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Май последно избирам между тези две:
    Bosh KIN 86 AF 30 no frost за вграждане, произведен в Германия
    и
    Siemens KG49NAI22 no frost, совбодностоящ (произведен или в Турция или в Испания)
    Ако не е проблем хладилника за вграждане да работи като свободно стоящ, може би е по-добре да си взема немското производство.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    3
    #775

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Да побутна малко темата...търсим комбиниран хладилник с фризер, като ограничението ни е в дълбочината 60 - 62 см. макс. и височина до 189 см. Моля за мнение за следния модел : LG GC-399SQW хладилник - LG хладилник, другия вариант ни е Беко...

  13. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #776

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Взимай LG то

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    3
    #777

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от batalski Виж публикацията
    Взимай LG то
    Притеснява ме децибелите, този Total no frost да не вдига мн сметката и в магазина непишеше и неможаха да ми кажат къде е произведен? Между другото отзад изпарителя / или там както се казва/ е вграден, не се вижда като на другите...дали трябва да ме притеснява това?

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    3
    #778

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Възникна ми още един въпрос: Ако на светлия отвор, където ще влиза хладилника височината е 190см, а самия хладилник 189 см...достатъчен ли е 1 см за нивелация или има опастност хладилника да опре горния шкаф?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #779

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Сега ако взимах хладилник, бих се доверил на мнението на колегата batalski. Преди време каза, че Либхер пукат изпарители и моя на втората година от покупката го направи. Добре, че имам 5г. гаранция и го смениха сравнително бързо. Мисля, че и новия ще направи същото, но дано пак хвана да е в гаранция.

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #780

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Абе,явно човека е на вътре в нещата/Баталски/ и аз ще се доверя за LG-то ,още повече Горенето с двата компресора дето си бях заплюл вече изчезна от пазара,изчерпа се....А на въпроса по горе-виждал съм китайски и индонезийски модели на LG,дали са добри......Баталски да каже!Отнася се за хладилници с горна камера,за другите не знам,ама корейски не съм виждал...Е,може да има,но сигурно са двукрилите гардероби......В тях не съм се заглеждал....Та да конкретизирам-и в други постове Баталски дава много добри отзиви за LG,време е да се обоснове,защо като потребители да се насочим към тази марка!?.....
    Този пост е редактиран от slovaka; 16-02-14 в 07:43.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе