Страница 87 от 147 ПърваПърва ... 3777858687888997137 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,291 до 1,305 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Мнения
    31
    #1291

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря, Gena_bs!

    Днес ги видях всички на живо:

    ELECTROLUX EJ-2801AOW2 - изглежда най-бюджетно решение. Общо взето, нищо особено.

    LIEBHERR CTP-2921 - уж бил тих. По-просторен е от LG GTB-362 PZCZD. По-солидни етажерки на вратата спрямо LG GTB-362 PZCZD.

    LG GTB-362 PZCZD - по-добър външен вид. Може би щял да работи по-тихо от LIEBHERR CTP-2921, заради инверторния компресор. Повече електроника, която може да се развали, но пък No Forst.

    И на трите не можел да се ремонтира изпарителя. Беше ми препоръчан LG GBB-59PZRVS, като хладилник, който може да се ремонтира (само изпарителя?). LG GBB-59PZRZS дали има нещо общо, на по приемлива цена? Само последните две букви се различават.

    Горно разположена хладилната част определено е по-комфортно.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #1292

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Всичко се ремонтира, но не ти пожелавам да научаваш лично как и за колко се прави това!
    Ако си ограничен с бюджета, взимай Electrolux-a, докато го има! Сега видях, че май вече не се предлагат модели с долен фризер с 2 чекмеджета.
    А нещо не намирам и модели на Electrolux в магазините - в ТП например са само мостри до 700лв.
    Инверторния компресор на моя Liebherr е доста по-шумен от конвенционалния на предишния ми на същата марка. Особено при максимално натоварване аз го усещам много дразнещ. Не знам как са компресорите на LG, защото не съм имал досег с такъв.
    Гледай гаранцията на целия уред, а не само на компресора!
    Успех!

  4. Banned
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #1293

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    някакви отзиви за Либхер 4815?

    https://home.liebherr.com/bg/bgr/pro...bnbs-4815.html

  5. ala
    ala е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    7
    #1294

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Потърсих отзиви/ревюта/тестове, книжка на потребителя, каквото и да е за този хладилник но нещо не ми се отдава.
    Бях си избрал първоначално този, но сега се чудя на кой да заложа. Като размери и разпределение на обема първият ми е по-удобен, а като вътрешни полици/отделения май вторият повече ми харесва с изключение достъпността на най-високата преграда отзад и това че вратата е по-тясна. Има разлика в цената, но ако Либхера е по-качествен (като начало е правен в Австрия, вместо в Турция и изглежда по-висок клас), то тогава няма проблем. Май за повечето модели Либхер имаше заложен някакъв производствен дефект. За Боша по-скоро хубави работи съм чел, въпреки че не е ясно кога може да те предаде всяка техника на днешно време. Който има мнение кое е по-добрия избор или поне каквито и да са информация/опит/впечатление за някой от двата хладилника много ще ми помогне. Така че - разчитам на вас и благодаря за всеки отговор!
    Този пост е редактиран от ala; 02-03-18 в 01:46.

  6. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1295

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Купувай този,който ти харесва с пет години и ти е по джоба.Едва ли има някой да ти препоръча точно един от двата.Либхер дали е австрийски или български технология и компресори са еднакви,тоест откъдето са намерили по тънката цена това слагат.Всички са такива и Бош..
    Либхер имаха проблем при връзките на тръбите,дали са поправили тази издънка не знам?

    Имам Либхер/български/ купуван 2003г,още работи.
    Пластмасите станаха след три години жълти и чупливи.
    Бълбука фреон,звуци на моменти все едно си в зоо магазин.Изтърве ли фреона,директно до контейнера за боклук.
    Тези с обикновените компресори са по-тихи.
    Общо взето това е.Никой не иска да предлага точно определена марка и модел.
    Успех!
    И аз не исках да пиша,но гледам,че от вчера чакаш някой да напише нещичко.
    Този пост е редактиран от Viking72; 02-03-18 в 20:55.
    VanDan, Gena_bs, altawast и 1 други харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    1
    #1296

    Отговор: Re:Re: Хладилници,... хладилници - 2009г!

    Здравейте,

    пиша този пост с голяма надежда да намеря търсеното от мен!
    Наскоро закупих хладилник
    INDESIT TIAA12,
    като при разчистването на опаковките, КИТА ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТИТЕ Е ИЗХВЪРЛЕН.
    А ми трябва крещящо.
    Надявам се да се намери добър човек, който да е закупувал въпросния хладилник и да не му е необходим този кит.
    Ще си заплатя.
    От фирмата сервиз ми казват срок от поне месец за доставка.

    Благодаря Ви предварително!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #1297

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    https://www.tehnomix.bg/hladilnik-bosch-kgf-56-pi-40
    Здравейте,
    Този Бош трябва да се пита в магазина, но май го дават да не е правен в Турция, но е доста по-скъп. Погледни LG- та та, като идва майстор вкъщи да ми поправя Самсунга, го запитах за качествен хладилник и той ми сподели, че не може да ми препоръча марка, може да ми каже само кои се развалят по-малко и са им по-евтини частите - LG

  10. ala
    ala е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    7
    #1298

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За завършеност на картинката - купих си Боша за който питах. За сега кухнята не е готова и не съм си го взел за да не ми се пречка там. Надявам се след известно време да мога да кажа много хубави неща за него. Благодаря специално на Viking72 за помощта!
    Viking72 одобрява това.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247

  12. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1300

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Best of Europe - Best of Europe - topten.eu

    Обърни внимание на десятката в Швеция,където има сериозни производители на хладилници,като Аско и Електролукс.
    Изборът ти е между Бош и Лг,това зависи от теб.
    kod одобрява това.

  13. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #1301

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Всичко вече в производството е миш-маш. Взимай този, който най- ти допада с вътрешното пространство и да има най- дълга гаранция.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1302

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Последно взех някакво Миеле.
    Само на снимки го видях...

    IMG-0dd0d893c8adaf966cf29723114bfa49-V.jpg
    IMG-3f4de1adb3d946c40dbe31b3ec5d2833-V.jpg
    IMG-d594ecec729f3ac81d864cf50fdfb0c6-V.jpg

    Не му знам даже модела, уредих покупката и доставката, докато съм на работа
    Оказа се, че добър приятел има добър приятел с фирма за внос и обновяване на техника 2ра употреба. Имам от него сушилня, вчера пристигнал тир с хладилници и.. ето на. Обзаведох се с хладилник втора ръка. Има 2 години гаранция, надявам се да не съм сбъркал. Ако съм... след 2 години пак ще питам
    SPSt одобрява това.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1303

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Супер е!
    Неф също са много добри,а има модел,който беше по твоите изисквания.
    Помислих,че има ограничения откъм цената,затова не предложих.
    Със здраве да си го ползвате!

    Офф топик!
    За домакинството ще започна да публикувам информация/история,нововъведения../ за премиум марки,които се предлагат на БГ пазара.Така хората ще си направят преценка дали си заслужават по-високите цени за някои уреди.
    завода на Неф в Бретен Германия.jpg
    Този пост е редактиран от Viking72; 12-03-18 в 20:23.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    3
    #1304

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Предстои покупка на хладилник и имам нужда от мнение на специалисти в областта. След доста обикаляне по магазините а и също и ровене онлайн, първите неща за които съм сигурен е, че ще бъде цвят инокс и с фризер отдолу. Отделих няколко марки, за които изградих впечатлението, че ще се справят добре - AEG, Electrolux, Liebherr, Samsung и Whirlpool. Диспенсърът за вода е + но не е задължителен, същото важи и за NO FROST системата (тъй като разбрах, че прави хладилника една идея по-шумен пък и от опит досега сме се справяли добре и без нея). Ще се ползва от 3ма души което според мен означава, че над 330л общ капацитет ще бъде достатъчен. Тъй като все още черпя знания съм отворен за всякакви предложения, корекции в марките и тн.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #1305

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Вместо да питаш, прочети поне последните 20-30 поста нагоре и ще видиш, че в момента няма какво толкова да се предложи и съответно по какви критерии да търсиш и вземеш.
    Gena_bs, eleena и Viking72 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе