Страница 106 от 144 ПърваПърва ... 5696104105106107108116 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,576 до 1,590 от общо 2146

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    1,250
    #1576

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Miroslavv Виж публикацията
    Да разбирам, че ме насочвате към ЛГ или Samsung. За момента това, което съм харесал е:

    Whirpool


    Samsung
    Избери си някое ЛГ, което те устройва като дизайн, вътрешно пространство и си свиркай.
    Успех!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    1
    #1577

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ако обичате бихте ли ми помогнали при избора на хладилник, нужен ми е такъв, който е способен на подържане на температура от 2 до 5 градуса, малък, в него ще се съхраняват козметични препарати и подобни... Няколко модела ми направиха впечатление: Neo, Starlight и Arielli в рамките на 150 до 200 лева и Gorenje и Liebherr около 300 лева. Ето два конкретни модела: gorenje rb3091anw и liebherr t 1404 благодаря предварително.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    1
    #1578

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Дайте съвет за следните 4 модела хладилници


    Gorenje NRK6201MX4 /1 100 лв/ - този ни хареса най-много като разпределение, но като цяло явно марката доста е намалила качеството в последните години и май отпада като вариант.
    https://www.tehnomix.bg/hladilnik-s-...nje-nrk6201mx4


    LIEBHERR CNef 4015 /1 150 лв/ - мненията за марката са доста противоречиви и жената не харесва дръжките

    https://www.tehnomix.bg/hladilnik-s-frizer-liebherr-cnef-4015

    Плюсове
    врата от Инокс
    добро вътрешно разпределение
    7г удължена гаранция

    Минуси
    един охладителен кръг
    няма no frost в хладилника
    няма fresh zone, а обикновени кутии

    Bosch KGN 39VL35 /1 230 лв/ - разпределението е ОК, но новите модели се правят в Турция и нещо май не са много читави (мнение на 1-2 консултанти)
    https://www.tehnomix.bg/hladilnik-s-...h-kgn-39-vl-35

    Плюсове
    добро разпределение и две fresh zone
    уж истинска fresh zone - с отделни клапи за обдухване
    Полезен обем хладилна част: 279 л
    5г удължена гаранция
    два охладителни кръга
    пълен no frost

    Минуси
    евентуално това, че е сглобен в Турция
    малко по-шумен е - 41dB;
    за вратата така и не разбрах дали е истински Инокс или е само имитация; на сайта им пише "Врати инокс-дизайн"

    LG GBP20PZCZS /1 200 лв/ - Като гледам във форума, LG е най-добре в средния клас. Но имат доста калпаво разпределение, поне за начина по който ние си ползваме хладилника.
    От всичките LGта които гледахме в поне 10на големи магазина, този само ни хареса.
    https://www.technomarket.bg/hladilni...pzczs-09169717

    Плюсове
    два охладителни кръга
    пълен no frost
    тих - 37dB

    Минуси
    Не толкова добро разпределение и само една fresh zone-а
    Само 2г гаранция
    за вратата така и не разбрах дали е истински Инокс или е нормална ламарина с фолио/боя.


    След доста обикаляне и мислене сега се колебаем м/у LG-то и Bosch-а, като май повече клоня към БОШа. Но на LG-то явно изработката и компонентите са по-добри и се колебая дали да прежаля по-кратката гаранция и по-смотаното разпределение.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    2
    #1579

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    и на мен ще ми предстои покупка на хладилник скоро. Преди 7 години четох, проверявах, и се спрях на liebherr made in Germany с компресор ембрако. Уж трябваше да изкара повече (от 7 години) но на 5тата година се скапа термодатчик във фризерната част а сега се мъчи да охлажда и компресора си промени шума, почти не спира да работи и компресора грее доста (аз поне за повече от 3-4 секунди не мога да си държа пръстите върху него).
    Дайте мнения за марка/модел, цената не е от определящо значение, искам да работи безпроблемно за дълго време. Единственото условие е да е 60 см широк.
    Гледам има някаква промоция на либхер със 7 години гаранция, и LG с 5 години за определени модели.
    Струват ли си тези инверторни компресори? Едно и също ли е при LG "инверторен компресор" и "инверторен линеен компресор"? Че различните търговци ги пишат по различен начин.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    16
    #1580

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте! Закупих хладилник Bosch KGV58VL31S преди седмица от магазин на голяма верига, който бе доставен днес. За жалост го върнах, защото при закупуването изрично казах, че не искам мостра или разопкован продукт. Липсваха стиропорите на фризерната част, а половината, които ги имаше бяха изпочупени, нямаше никакво фолио или найлон никъде и имаше доста петна на вратите. Въпросът ми е каква е точно опаковката за този хладилник и по-какъв начин да разпозная, че не е бил разопакован и отварян? Благодаря Ви за съдействието. Ще е чудесно, ако някой може да изпрати и снимки на оригиналната опаковка.
    Този пост е редактиран от lopesrr; 29-06-19 в 16:16.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #1581

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    За конкретния хладилник не знам, но по принцип под хладилника е цял стиропор, отгоре също, но с "капак" от велпапе.
    Има стиропори както м/у отделенията отвън, така в тях и отзад за защита на кондензера и/или задния панел.
    Всичко това е покрито с найлон (PVC), на който трябва да има фабрични етикетои с модел, продуктов номер, сериен, баркодове и т.н.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #1582

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Имах лош опит с вносителя на домакинска техника БОШ у нас преди година. Отделът им за връзка с клиентите не беше наясно какво точно внася и продава в страната. Новите им стоки в магазините бяха масово с нарушена опаковка (напълно разопаковани). След жалба в магазина се оказа, че проблемът е в официалния вносител. От тогава знам, че домакинска техника на БОШ не се купува от България.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    16
    #1583

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Благодаря за отговорите. Управителят на магазина ме убеждава, че опаковката е само картон и че няма найлон на бош и сименс, но ми е странно да е така. Ти направо ме "зарадва" dodo_pv. Проблемът значи е генерален и няма оправия.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #1584

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Виждам едни Уиърпули с по 6 години гаранция - къде ги правят и струват ли си парите - визирам моделите на цена 800-1000 лв , но фрост са повечето.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #1585

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ми виж ги на място. на опаковката и етикетите вътре пише.
    най-вероятно са турски.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #1586

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Бах тая Турция , сигурно и самолетите дето чакаме са там правени ...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #1587

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    В Турция се произвеждат самолети Ф-16 някаква модификация, доколкото съм запознат. Но "нашите" ще се правят евентуално в някакъв все още непостроен завод в САЩ. Иначе в Турция много неща се произвеждат. Коли, ТВ, перални, климатици, хладилници, печки, газови котли и още много битови уреди.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #1588

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Бах бе бах, за 30 години Турция се превърна в това, за което мечтаеха дребните хорица да стане от нашата държава.
    А именно водещата икономика в региона.
    Независимо от ислямизацията, нарушението на "човешките права" и прочие неща. Въпреки, че не харесвам Ердоган, трябва да се отчете, че основната заслуга за развитието на икономиката и селското стопанство сеосъществиха при неговото управление.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #1589

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Абе не е точно така, ама айде.
    Инфлацията им изяде заплатите,
    Ердоганчо разпродава масово държавата - вече и училища,
    сега ще имаш и право да си откупиш и казармата, че парички в хазната нямало и т.н.
    Едната ми колежка се омъжи за момче от там (работил в завод на Бош) -
    ами избяга си от там насам и е много по-доволен.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #1590

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Искаш да кажеш, че някоя балканска държава има по-развита икономика от Турция?
    Напиши я и ние да се образоваме!

    Инфлацията изкуствено я предизвикаха отвън, за да станат послушни. Посредством опита за преврат, но не им се получи нещо.
    Тук става въпрос за БВП на държавата, а не за хората
    И у нас има хора, работещи за чужди фирми и заводи за жълти стотинки. Но причините са други.
    Дори и да искат да плаюат заплати, директивите са спуснати от Правителство, Областни, кметове и най-вече от плащащите за избора им. Нашите "бизнесмени"., организирани в 100 организации да си защитатават "залъка", който ще им се отнеме, ако плащат както трябва.
    Дали Домуса плаща минимални надници в Щатите, а ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 10:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 21:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 23:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 21:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе