Страница 112 от 147 ПърваПърва ... 62102110111112113114122 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,666 до 1,680 от общо 2196
Like Tree293Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #1666

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ъ, статия...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #1667

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Рекламка...

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    2
    #1668

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте ! Изгоря ми стария хладилник и ми предстои покупка на нов Може ли да ми препоръчате комбиниран хладилник с фризер на цена до 1000лв.За момента съм се спрял на Самсунг като марка ,но съм отворен за всякакви предложения.Благодаря предварително!

    П.С. Честит имен ден на всички именници!Бъдете здрави и щастливи!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    74
    #1669

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Преди два месеца купих https://www.technomarket.bg/hladilni...s1q-x-09165580
    Работи много тихо,но когато изключва шума е невероятен..Все едно има нещо хлабаво по компресора.Някой има ли идея как да го оправя,че не ми се викат "майстори".Кавичките не са случайни.
    Този пост е редактиран от cosera; 20-04-20 в 12:35.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #1670

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    От средния клас LG и Samsung в момента са приемливи. Сравнително тихи, вътре пластмасите им са добре.

    Цитат Първоначално публикувано от thedestroyer91 Виж публикацията
    Здравейте ! Изгоря ми стария хладилник и ми предстои покупка на нов Може ли да ми препоръчате комбиниран хладилник с фризер на цена до 1000лв.За момента съм се спрял на Самсунг като марка ,но съм отворен за всякакви предложения.Благодаря предварително!

    П.С. Честит имен ден на всички именници!Бъдете здрави и щастливи!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    60
    #1671

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    https://www.technopolis.bg/bg/Hladil...13-21/p/662505
    Здравейте, ще купувам хладилник с фризер на родителите ми. Като капацитет около 300л. Височина около 180 / 190 / 200см. Бюджета е около 600 - 750лв. Насочил съм се към Snaige и Gorenje. Ако има по - добри марки по критериите, моля кажете. Смятам да е с не по-малко от 5г. гаранция. Какво смятате за инверторния мотор и no frost при този бюджет? И още нещо - зимата помещението не се отоплява и температурата може да пада до 15тина градуса. Аз съм с либхер и вече 8г. нямам ядове. Този модел либхер струва ли си? Сега е и с 6г. гаранция. Малко е над бюджета, но ако е доста по - добре от snaige и gorenje няма да е проблем да се купи.
    Благодаря.
    .
    Този пост е редактиран от boqnkov; 24-04-20 в 16:48.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    6
    #1672

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Добър ден!

    Същата дилема със хладилник имах до преди месец.
    То не бяха Бошове, ЛГ, Самсуняци и прочеее. До такова лутане и огледждане бях стигнал, че сънувах хладилници по едно време...щура работа!
    Относно шума, ами мнението ми е, че това къркорене ромолене или там как всеки си го интерпретира, си е напълно нормално.
    Новите компресори със R600a, всичките са еднакви( кой повече-по малко). Не сме свикнали с тоя вид шум, на стария ми хладилник Зероват, с R134a шумът му е много по различен и по силен, но не му се обръщаше внимание, бяхме свикнали с него.
    А и какво ме бърка, хладилника ми е в кухнята, дреме ми колко ще ромоли-кърка-дрънка-пее ...
    Аз при избора си се водех от други неща и накрая взех най евтиното Miele KFN 29132 D ws, компресор danfoss.

    За сега съм доволен, има и там минуси..

    Приятен ден!

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    4
    #1673

    Re: Помогнете ми за избор на хладилник

    ХЛАДИЛНИК С ФРИЗЕР WHIRLPOOL W7 921O OX H

    Здравейте! Спрял съм се на този модел Whirpool W7 921O OX H , но все пак искам няколко мнения. И някой може ли да ми каже какъв е компресора?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #1674

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Какъвто са имали на склад в момента на производството.
    Дори да проверяваш в магазин, не се знае този, който ще ти доставят каква марка и модел ще бъде.
    Това в общия случай важи за всички "марки" в БГ.

    Интересното е, че дори на официалния бългаски сайт не е написан типът на компресора - https://www.whirlpool.bg/r/produkti/...h/859991573440
    За сметка на това още в заглвието са сложили "най-важните" характеристики: Цвят "Оптичен инокс" и Технология 6TH Sense® .
    Които са единствено маркетингови трикове за подвеждане на шараните, извинете, клиентите.

    По техническите данни и външен вид:
    1.fresh или като там му казват отделението "изяжда" място от хладилното отделение
    2.контролен панел на вратата - предпоставка за прекъсване на кабела между него и контролера
    3.прекаено малко време за съхраняване на темпераурата при спиране назахранванто - 17ч.
    4.високо ниво на шум - трябва да е 38-39dB в този ценови клас
    5.не е написан един от най-важните параметри количеството продукти за 24h, което може да замрази хладилника. Вероятно е 2,5-3,5 кг само

    Успех!
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 19-07-20 в 10:27.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    4
    #1675

    Re: Помогнете ми за избор на хладилник

    [QUOTE=Gena_bs;972096]Какъвто са имали на склад в момента на производството
    Дори да проверяваш в магазин, не се знае този, който ще ти доставят каква марка и модел ще бъде
    Това в общия случай важи за всички "марки" в БГ.



    Насочих се към GORENJE NRK6192AXL4. Ходих до техното и видях компресора на Whirpoola JIA XIPERA ND1114Y и се отказах. Виждал съм с Embraco , Но уви.... Надявам се Горенето да е поне толкова добро колкото сегашното ми , макар че и тях ги купиха

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #1676

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    GORENJE-то поне на книга става, като за мен е по-добре от Whirpool. А ако е и с удължена гаранция още по-добре.
    Но, по-малко като обем на хладлника и също с fresh зона, има диплей на вратата и това скапано пластмасово фолио имитиращо INOX (неръждаема стомана на български). Не разбирам какво толкова се хресва този цвят.

    Напиши модела на LG-то. Колегите сервизни техници поне до преди година ги препоръчваха. Поне поляците се научиха да ги правят.
    Инверторният мотор е най-малката грижа, ако въобще ти създаде някакви проблеми за 5-6 години. Стига захранването да е в норми и да не го изключват често.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    4
    #1677

    Re: Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    GORENJE-то поне на книга става, като за мен е по-добре от Whirpool. А ако е и с удължена гаранция още по-добре.
    Но, по-малко като обем на хладлника и също с fresh зона, има диплей на вратата и това скапано пластмасово фолио имитиращо INOX (неръждаема стомана на български). Не разбирам какво толкова се хресва този цвят.

    Напиши модела на LG-то. Колегите сервизни техници поне до преди година ги препоръчваха. Поне поляците се научиха да ги правят.
    Инверторният мотор е най-малката грижа, ако въобще ти създаде някакви проблеми за 5-6 години. Стига захранването да е в норми и да не го изключват често.
    LG GBF71PZDZN До 24:00 е на промо 900 лв. в Емага, но гаранцията си му е 2 г. / не мога се възползвам от 5 г. за България/, а на Горенето 5 мога
    Врата: Метална врата пише на сайта на Горене
    Този пост е редактиран от YVESD; 19-07-20 в 22:24.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #1678

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Те всичките са метални!
    Преди няколко месеца имаше тема, в която колега се оплакваше от ръжда на "INOX" Gorenje. В крайна сметка се оказа, е уж само вратата била INOX. Но вече не помня конкретно какво се получи в крайна сметка.

    LG пак дисплей на вратата, рапределението почти същото като на Gorenje, диспенсерът изяжда допълнително обем на вратата.и иска смяна на филтрите през определен период. Т.е. постоянно ще те "скубе", при това не малко.
    Това е в ТП:
    https://www.technopolis.bg/bg//Domakinski-elektrouredi/Hladilnici/Hladilnici-s-frizer/c/P11100302?text=&pageselect=30&pricerange=&attr-14-1=INOX&layout=Grid&q=%3Aprice-asc%3ASITE-RF-TYPE%3A%D0%A4%D0%A0%D0%98%D0%97%D0%95%D0%A0+%D0%94%D0%9E%D0%9B%D0%A3%3ACOLOUR%3AINOX


    https://www.technopolis.bg/bg/Hladil...DSPFN/p/660225

    Както се казваше в рекламата на Pepsi едно време "The choice is yours".
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 20-07-20 в 08:44.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    6
    #1679

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,

    Ще взимам нов хладилник изискванията са ми ширина 70 см и горна камера. Спрял съм се на два модела:
    https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%...B-574%20PZHZD/

    https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%...RT-46K6200S9EO

    Като цяло са много близки като характеристики - Самсуна повече обем, но е А+. ЛГ е А++ но по-малък обем и малко по-тих на хартия. Някой да има наблюдения за тези модели?

  18. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #1680

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Ако единствените ти изисквания са "70 см и горна камера", защо ще даваш толкова много пари? Аз от вчера съм с Indezit TAA 5 за половината пари. Вярно е, че няма дисплей, два компресора и повечето рекламирани глупости, но е огромен хладилник и в момента е с 4г гаранция. Ако си в София можеш да го видиш и на живо в Техномаркет (има го само в магазина им на Цариградско шосе)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе