Отговор: Проблем с хладилник
Изпарителя няма как да е спукан и да работи толкова време.
Нещо друго е, вероятно някой сензор.
Може и фреон да иска, но според мен първо да се провери електрониката.
Отговор: Проблем с хладилник
Отговор: Проблем с хладилник
Термостата на коя степен си го оставил. На пета степен трябва минус да прави в хладилника. Засечи го колко време работи компресора и колко долу горе почива
Имам го същия и на първа степен прави тези температури които споменаваш. Долу горе работи 10-15 минути компресора и прави пауза около 30 при темпериран хладилник без да се отварят вратите
Отговор: Проблем с хладилник
При мен е почти същото 18ч не отварян хладилника в него от 26гр сега е 12.5гр,, компресора изключва периодично,не работи постоянно,на 3та степен е оставен.