Резултати от 1 до 8 от общо 8

Пампорово

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    27
    #1

    Пампорово

    Реших да започна тема за Пампорово-едно от любимите мяста на скиорите.Имам впечатлинея от хотелите Панорама,Евредика,Преспа и Рожен.С последния вече съм приключил-все по-зле е.Преспа е хубав,но скъпичък за средния българин.Евредика сигурно вече е изцяло реновиран-не съм ходил от 5 години,а е и далечко от пистите.Най-удачен избор за мен е Панорама- нормални пакетни цени ,добро хранене/на блок - маса сутрин и вечер/ и отлично обслужване.За Коледа беше пълен и се справиха отлично.В края на януари смятам пак да организирам група и да го посетя.Проучвам и други оферти на разумни цени и с добри отзиви.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re: Пампорово

    "Бялата къща на 80-100м е от бившата автогара.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    27
    #3

    Re: Пампорово

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    "Бялата къща на 80-100м е от бившата автогара.
    Kris,можеш ли да ми кажеш какви са цените в Бялата къща през този сезон ? А как мога да се свържа с тях ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    113
    #4

    Re: Пампорово

    Преди година бяха убийствени спрямо цените в Чевермето,а обслужването отстъпваше доста.В Пампорово резервирай предварително само нощувки,ако е необходимо,като пристигнеш ще откриеш доста несъответствия с предлагането.Все пак приятно прекарване.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re: Пампорово

    Цитат Първоначално публикувано от daskala_63
    Kris,можеш ли да ми кажеш какви са цените в Бялата къща през този сезон ? А как мога да се свържа с тях ?
    Извинявай за закъснението , но сега виждам въпроса. Телефони: +359 48/834629.
    Но моя грешка това е ресторант, точно зад него се намира хотел "Орфей" . Това имах в предвид.
    Хотел "Орфей", Пампорово

    +359 3021 83 15, fax: +359 3021 82 32

    Извинявай много бях се заблудил, че името на хотела е Бялата къща, но домашните любимци ме подсетиха.

    За мен беше много удобно за достъп до лифта -малко пеша , няма нужда от кола и да се чудиш и маеш после къде да паркираш. На връщане от ските 1 подкрепителен грог в Бялата къща - може и затова да се е лепнало името в мозъка ми.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    27
    #6

    Re: Пампорово

    Kris 11,този хотел -Орфей мисля,че е съборен и на негово място строят ваканционно селище.Наистина беше много удобен,но вече го няма.Сега мисля да ползвам хотел Панорама-имам прекрасни отзиви,макар че февруари месец цените им са 280 лв./човек -говоря за петдневен пакет с нощувка и вечеря.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    1
    #7

    Re:Пампорово

    Ресторант Бялата къща е невероятна тесла. Високи цени и лошо качество на храната. За пример кебабче и кюфте - 4 лв. , супа 8 лв., пърленка 7 лв. Качеството на повечето неща е ужасно!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re:Пампорово

    Цитат Първоначално публикувано от Alesio
    Ресторант Бялата къща е невероятна тесла. Високи цени и лошо качество на храната. За пример кебабче и кюфте - 4 лв. , супа 8 лв., пърленка 7 лв. Качеството на повечето неща е ужасно!
    Aз спрях да ходя вече на Пампорово. Истината пак си е Боровец. Този февруари бях очарован от цените на х-лРила и безплатните карти за вс. лифове и влекове. Едене на обща софра на корем , каквото ти сака душа . Безплатен басейн и джакузи. Имам тема дъра бъра.
    Идеално изгладени и облизани писти, много сняг, много слънце. Караш до като те изгонят в 17 часа , спускане надолу от Маркуджиците , бум в басеина оттам в джакузите да се топли човек при преобладавщите рускинчета и бегом до стаята за подготовка за вечеря. Имаше и одрипани англичани и разни бозови смесено говорящи нито английски нито немски. То българите бяха с в пъти по добра екипировка от тях.
    На Пампорово ги мързи да изринат пътя , а и да мине рактрака по пистите - икономии.
    За 1ч педя сняг на пътя ще ме карат да слагам вериги .
    Е някои познати имат лоши спомени и си носят все още метални предмети в тях

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе