Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #16

    Отговор: Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

    Прясна риба има на бул.Ломско Шосе, близо до метростанция Надежда. Кеф ти скумрия, пастърва, лаврак, ципура, цаца и т.н. Има и сьомгова пастърва. Магазинчето предлага също и замразена риба. Всяка седмица купувам от там и съм много доволен.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    19
    #17

    Отговор: Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

    За любителите на скумрия – от известно време има внос на скумрия 600+. В петък (01.09) случайно я видях в магазин за риба, а продавача ми сподели, че и той с години не е виждал внос от този размер.

    Купената риба от мен беше с тегло почти 800гр и беше страхотна на вкус – при все че същия ден бях хванал риба от морето и скумрията имаше сериозна конкуренция на трапезата(сафрид и едър чернокоп). Всъщност скумрия ядох само аз J– гостите искаха само черноморска риба, но на мен явно ми е слабост тази риба. Разбрах в последствие, че и на други места в Бургас има от този размер, така че вероятно на много места в страната ще се е появила. Поздрави!


  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    4
    #18

    Отговор: Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

    Има ли нещо ново по темата ?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #19

    Отговор: Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

    Човек не трябва да се тъпче със скумрия и риба тон,защото съдържат солидни количества живак. Трябва да се консумират малки количества.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #20

    Отговор: Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

    Цитат Първоначално публикувано от MariaPetrovaInk Виж публикацията
    Има ли нещо ново по темата ?
    Скумрията я изядохме миналото лято! Остана само цаца!

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Отговор: Искам да изям 30 кг скумрия за 2 месеца. Къде е винаги най-прясната/ вкусната замразена/ размразена скумрия в София?

    разликата в съдържанието на тежки метали в рибата тон и скумрията е ОГРОМНА (във вреда на тона)

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Замразена пица
    От pesho2 във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 30-07-09, 16:48
  2. Къде в София има Midea MSG-09HRI?
    От scorpia във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 24-10-07, 23:16
  3. Телефонен ук. за София - от къде?
    От bASAEF във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-04, 22:28
  4. Къде в София има панели за 7650
    От afterburner във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 28-12-03, 22:04
  5. Моля искам UFO3, къде да намеря
    От Kayso във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 07-06-02, 17:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе