Резултати от 1 до 9 от общо 9

ЕЛ. АБСУРДИ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #1

    ЕЛ. АБСУРДИ

    Искам да отворя нова тема/раздел в който да публикуваме със снимки, видео или просто споделяне на различни видове ЕЛ. абсурди,неща който сме видяли/неправилно направени застрашаващи живота/,или просто неща от който сте се изумили по един или друг начин/без естетически вид и др./...и т.н.....

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Добре е, че искаш, но... дай някакво начало.
    Предполагам имаш нещо предвид - публикувай го...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #3

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Добре е, че искаш, но... дай някакво начало.
    Предполагам имаш нещо предвид - публикувай го...
    имам бате ама все когато ми трябва пустия апарат не е в мен,ще се погрижа поне да дам старта....

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Да сложиш само 63А предпазители на таблото в апартамента за да не ти горят никога. Това е реален случай. Даже се прави от много хора.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #5

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Навремето бях на стаж в бившия Телефонен завод. Там на един струг му горял често предпазителя, докато на Бай Пешо не ми писнало и избичил един... на струга. Чудесен, метален бушон.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #6

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    При нас 80 процента от панелките с възраст над 20 години,се комутира ''НУЛАТА'' при осветлението.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    150
    #7

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Това е нищо, след последния ремонт, включващ нова ВиК и ел. инсталация, благодарение на ел. "майсторите" аз в момента в коридора имам контакти до които достигат 2 фази, ама няма нула...

  10. SAGE
    Guest
    #8

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Имах майстор, който се хвалеше, че нулата за осветлението на тавана си я взимал от армировката в плочата

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #9

    Re:ЕЛ. АБСУРДИ

    Цитат Първоначално публикувано от Little_Alien
    Това е нищо, след последния ремонт, включващ нова ВиК и ел. инсталация, благодарение на ел. "майсторите" аз в момента в коридора имам контакти до които достигат 2 фази, ама няма нула...
    поне разнородни да бяха щеше да има ефект.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе