Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree23Одобрявам

Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    2
    #16

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Благодаря много, колега dodo_pv!
    Въртеше ми се през главата подобна идея, твоето мнение наклони натам везната! Ще опитам именно така - през този ибей!
    Успешна седмица ти желая!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #17

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Няма да е зле да ги напишете тези фирми, да може и други да се възползват

  4. Rou
    Rou е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    1
    #18

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Здравеите напьлно сьгласен сьм с колегата че фирма citytel.bg са арогантни и злобни ,купих си батерия за HTC 526 и след 7 дни тя започна да пада от 100 % заредена до 0% за 2-3 часа без да говоря,отидох за да си потьрся гаранцията а те ми казаха че вината е в моето зарядно и гаранция няма,в саита им има налични батерии и телефони а на място ги няма,не дават фактури а батерията им беше разпе4атана и според мен втора употреба а цената 25 лева,когато им казах че ще си тарся гаранцията те скочиха на бои и ме преследваха по коридорите до изхода за да се биеме имат манталитета на ломски цигани простаци,не купуваите нищо от тях не ви заслужават парите и нервите.Продават телефони втора употреба без фактура нито гаранция,приличат на ломска заложна кьща.Стоите далече от тях.На един клиент които си беше купил телефон от саита им не му позволиха да отвори кутията за да го разгледа,дадоха му кутия и го изгониха навьн,втрещен сьм от отношението им и за всичко налитат да се бият.Ако ви харесва да се биете отидете там/Младост вьв сградата на Евромаркет/.
    Swon и Petar 85 харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #19

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Цитат Първоначално публикувано от Rou Виж публикацията
    Здравеите напьлно сьгласен сьм с колегата че фирма citytel.bg са арогантни и злобни ,купих си батерия за HTC 526 и след 7 дни тя започна да пада от 100 % заредена до 0% за 2-3 часа без да говоря,отидох за да си потьрся гаранцията а те ми казаха че вината е в моето зарядно и гаранция няма,в саита им има налични батерии и телефони а на място ги няма,не дават фактури а батерията им беше разпе4атана и според мен втора употреба а цената 25 лева,когато им казах че ще си тарся гаранцията те скочиха на бои и ме преследваха по коридорите до изхода за да се биеме имат манталитета на ломски цигани простаци,не купуваите нищо от тях не ви заслужават парите и нервите.Продават телефони втора употреба без фактура нито гаранция,приличат на ломска заложна кьща.Стоите далече от тях.На един клиент които си беше купил телефон от саита им не му позволиха да отвори кутията за да го разгледа,дадоха му кутия и го изгониха навьн,втрещен сьм от отношението им и за всичко налитат да се бият.Ако ви харесва да се биете отидете там/Младост вьв сградата на Евромаркет/.
    ама колега с един пост
    можеше малко по-ангажирано да подходиш
    няма да ходя до София да проверя, ама ....малко ме съмнява писаното
    нищо лично!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    74
    #20

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Здравейте! Малко късно видях темата за този "онлайн магазин". Иначе не бих се набълбукал и аз. Внимавайте с тях, защото миналата седмица поръчах от там "Оригинално зарядно" за телефона ми, но това което ми пратиха не беше оригинално, а на всичкото отгоре беше и употребявано. За техен лош късмет знам какво търся и как изглежда оригиналното зарядно. А и как си мислеха, че ще ме извъртят с втора употреба поочукано зарядно с мръсен захабен кабел, не знам. Та имайте едно наум с тях, особено при онлайн пазаруването.
    Swon одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #21

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Аз не съм ги ползвал няколко години, но преди съм купувал 2 телефона за мен и 1 за приятел. Мото Г 2014 лте версията се развали нещо дисплеят след 5-6 месеца. Стоя под седмица при тях и ми се обадиха за смяна с нов. Мотото беше англиска версия на рома. И до днес си работи, стои като резерва вече, че е слабичък. Експерия Z3 compact след като го износих доволно, дадох на детето и то го счупи по някое е време. Италиянски ром беше. Приятелят ми си взе Самсунг някакъв, още е с него. Като ви чета може би наистина нещо се е случило с тази фирма, но аз на база минал и нескорошен опит бих я препоръчал. Всичко тече, всичко се променя...Толкова фирми се осраха, че една бг не е изключение
    Asen Ikonomov одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    74
    #22

    Отговор: Citytel.bg арогантни измамници или само арогантни?

    Поне да уточняват, че артикулите са втора употреба и не са оригинални. Иначе за какво ми е да купувам от тях зарядно за 15 лв. когато в "продавалниците" същото е 5-6 лв.? Така ще си направя сметката дали да купувам от тях и няма да се набутвам да връщам стоката в двете посоки. Наистина трябва да си голям оптимист, да мислиш, че ще пробуташ употребяван продукт, който няма нищо общо с оригинала.....
    Swon одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Големи измамници са D&D trade
    От ilian във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 05-01-16, 15:35
  2. Фирма Profil МОШЕНИЦИ И ИЗМАМНИЦИ
    От djreni във форум Черен списък
    Отговори: 1
    Последно: 18-08-12, 00:56
  3. Богдан Мебел - ИЗМАМНИЦИ!
    От Mega във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 07-06-11, 22:17
  4. TAXBACK - измамници или не ???
    От syprotiva във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 13-09-06, 19:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе