Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 96 от общо 96

Недоразумения в ЛИДЛ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #91

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Това е етикета, някой ако разбира немски да каже, на сайта им нищо не намирам.

    https://products.nigrin.com/73153/NI...bis--60--C----


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #92

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Последните две зими караме с такава. В Хоуммакс я набарах

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #93

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Nigrin-a е 2:1 за -30С, 1:1 за -20С, 1:2 за -10С

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #94

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    В понеделник тази седмица към 10 часа си пазарувах от местния Кауфланд спокойно, сравнително малко хора и без опашки по касите - посред зима решавам да си взема сладолед от най евтиния - какао Colosselo 1000 g - с червен етикет за промоция на витрината с цена 4,49 лв, На излизане от магазина, проверявам касовия бон - след всяка стока с отстъпка по кауфланд карта е дадена отстъпката, но за сладоледа пише цена 5,49 лв и няма никаква отстъпка - или разлика от 1 лев м/у цената обявена на витрината и цената, която заплащам на каса. В първия момент си казвам, че грешката е моя и нещо не съм догледал - я грамажа, я вида на сладоледа, но на втория момент си викам - а бе защо се аз да съм грешника, я да се върна да проверя и без това имам време и няма опашки по касите. А си спомних, че докато вземам сладоледа един пенсионер, също се колебаеше какъв сладолед да вземе, попита е и аз му препоръчах, че този е добър и по-евтин, тоест излизаше, че и него съм го подвел. Връщам се - проверявам - уверявам се, че не греша - оплаквам се първо на касата - касиерката първо ми вика, че всички отстъпки са на бележката и също за сладоледа ми,но аз Й посочвам, че няма никаква отстъпка след този продукт на касовата бележка, тогава ме праща на Информация. Там почаках реда си и обясних, служителката ми казва, че нещо съм се заблудил, ходи и до витрината - другият вид сладолед ROMA бил на промоция, но аз Й обяснявам, че моят е друг - кани ме заедно да влезем да Й покажа и като видя истината взе да маха червените етикети с ниска цена и отдолу се показаха тези белите с по-високата с 1 лев. Елате - ми казва да ви върна левчето - пък аз Й викам, културно - ми то хубо, ама след мен и други хора си взеха от "промоцията" , прави ми физиономии и пак никакъв намек за извинение. Тръсва ми само 1 лев и синия касов бон(между другото те на такава хартия и така са принтирани, че се изтриват или замазват още, докато излизаш от магазина). Тогава поисках да ми даде и някаква бележка, документ за установената разлика в цената и тя ми бутна и бележката за СТОРНО. Аз естествено не искам да им навличам някакви неприятности в службата, но си мисля какво Те биха ми сторили, ако примерно пропусна да платя 1 лев за някое car ароматизаторче.
    Този пост е редактиран от morandis; 09-02-23 в 10:30.

  6. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #95

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    О... това в Кауфланд е практика, не изключение.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #96

    Отговор: Недоразумения в ЛИДЛ

    Недоразумение или добра практика, някъде си?
    Купувам си преди две седмици една джаджа от Лидл против животни, която се оказа дефектна още с изваждането от кутията.
    Беше доста лека и не реагираше на зарядното, което ме наведе на мисълта, че "Ханс" като я е сглобявал е било петък и е забравил да сложи батерията.
    Звънах им и им казах учтиво да ми пратят сервиз в следващите няколко дни, което така и не се случи(не че съм имал очаквания) и го върнах в магазина.
    Исках да взема друго, но ми казаха, че са ги изтеглили от продажба, били дефектни и ми върнаха парите.
    Вчера получих смс от спиди, че имам пратка до адрес с дължима сума 0.00лв. от Optimex services gmbh.
    Днес получавам това https://donsoft.bg/parkside-taimer-napoqvane, напълно безплатно.
    Нямам никакво обяснение.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе