Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    3
    #1

    Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Здравеите ,реших да уведомя настоящите и бъдещите клиенти на магазини "Зора" .
    Управата на главния сервиз на "Зора" в гр.София е пуснала нареждане в сервизите в страната да не извършват гаранционни ремонти на кинескопни телевизори с проблем "цветни петна".
    С обяснението /цитат от писмото/ "Не може да се заменят уреди за по 200лв за такива незначителни дефекти!!! " .
    В писмото се обяснява как в сервизите в страната трябва да лепят магнитчета по кинескопа и да скриват проблема на дефектния китаиски кинескоп .Проблема след няколко седмици отново ще се появи но се предполага че клиента няма да си направи труда да доиде пак в сервиза.
    Ако сервизите се откажат да извършат /измамата/ ремонта /цитат от писмото/
    "ИЗПРАЩАЙТЕ МЕЙЛИ ЗА ТОВА,ЧЕ ИЗПРАЩАТЕ УРЕДИТЕ ЗА РЕМОНТ В СОФИЯ,А НИЕ ЩЕ РЕШИМ ДАЛИ ДА ИМАТЕ ПРАВО ДА РЕМОНТИРАТЕ ТАКИВА УРЕДИ!!!"
    В смисъл ще прекратят договора на сервиза и ще търсят друг сервиз които ще е съгласен да извършва измамата.

    Накрая на писмото завършва с това /цитат /

    "Best Regards
    Dimitar Minchev
    Service Support Coordinator
    www.zora.bg
    tel. +359 879 999 161"

    Написано е на англииски защото се смята че персонала в сервизите от "провинцията" не могат да четат такива езици и няма да разберат кои е писал писмото

    Изводите си ги правете сами .
    Аз лично съм възмутен от тона и наглостта на г-н Dimitar Minchev .И не знам каква ще бъде реакцията на комисията за защита на потребителя .

    Жалко за собствениците на марката CROWN с "незначителните дефекти!!!".


    Постът ти е много неясен, за какъв английски говориш???
    Добавеният Word файл е повреден и не се отваря!
    Добави нормален файл за да обясниш какво искаш да кажеш ако държиш някой да ти обърне внимание!
    Крис




    Прикачени файлове Прикачени файлове

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #2

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Кое е на английски? Dimitar Minchev или телефонния номер?

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    3
    #3

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Крис съжалявам но не съобразих че не всички имат openoffice.
    Това е на англииски

    "Best Regards
    Dimitar Minchev
    Service Support Coordinator"






  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Ами... по темата може да си прав, но за сигнатурата е смешно твърдението...
    Моята също е на... английски и повярвай, това не е за да не разбират в провинцията кой им пише, а за да разбират в чужбина кой им пише...

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    3
    #5

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    КрИс това е шега с англииския .

  7. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #6

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Грозна история, която за пореден път потвърждава основното корпоративно правило:

    - Винаги пишете писмо, мейл или SMS с текст, който може да бъде публикуван в ежедневник без да се срамувате.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    4
    #7

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Здравейте ,
    че ми стана и смешно.

    Първо незнам кой и с какъв акъл ти е дал това писмо , но явно не се цени като човек. И ако малко повече човек се
    зачете върху това писмо ще разбере смисъла на написаното.
    Писмото явно е написано във връза с проблем на даден телвизор. И описание как се отремонтира този дефект.
    Някои сервизни техници явно хабер си нямат как да отремонтират даденият проблем и са бракували такива телевизори.
    Хората ясно са го написали , ако немогат да ги ремонтират да си кажат и да не го правят.
    И никои не е казал че трябва да не се ремонтира такъв телевизор, напротив дали са им насока как да го направят.

    И за незнаещите във всеки телевизор на всеки кинескоп независимо каква марка има лепени магнитчета. В случая е имало нужда от още
    за да стане всичко както трябва.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Извода е да не се купуваt продукти с марката Crown. Каточели са с най-ниско качество в сравнние с масово продаваните в другите вериги като НЕО, БЕКО и т.н.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за кли&#

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Извода е да не се купуваt продукти с марката Crown. Каточели са с най-ниско качество в сравнние с масово продаваните в другите вериги като НЕО, БЕКО и т.н.
    Колко години трябваше да минат за да разберете, че CROWN е боклук

  12. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #10

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Цитат Първоначално публикувано от mr_garchev

    И за незнаещите във всеки телевизор на всеки кинескоп независимо каква марка има лепени магнитчета. В случая е имало нужда от още
    за да стане всичко както трябва.
    Не знам доколко ти стана смешно, но това което си написал е определено за спукване от смях.
    Апропо, не съм от незнаещите.

  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    4
    #11

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Не да се заяждам , което вероятно ти правиш с поста си, но щом си знаещ добре. Явно си от тези дето са ги бракували за този проблем за който се говори. И ми стана смешно от това че е пусната информация в мрежата нещо което може да направи само някой от сервизните техници които са искали да бракуват такъв телевизор вероятно с диагностиката че е повреден кинескопа. Немисля да се обяснявам за нещо, което и ти сам знаещ явно как стои. Това, че китайците не са го донаправили. И все пак този проблем го има само при късите кинескопи.

  14.  
     
  15. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #12

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Нямах намерение да се намесвам в тази тема, но подценяването на аудиторията ме провокира.С гаранционна техника не се занимавам, не бих и искал да се занимавам. Знам и меда и жилото на такава работа.

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    4
    #13

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Няма подценяване , кажи си с големи букви няма магнити лепени по кинексопите. Аз поне досега не съм виждал киснекоп без лепени. Но явно някой хора не са виждали. А мен това ме подразни от знаещи хора.

  17. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #14

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Цитат Първоначално публикувано от mr_garchev
    Аз поне досега не съм виждал киснекоп без лепени. Но явно някой хора не са виждали.
    Това, че ти не си виждал, нищо не значи. Нямам желание да споря.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    1
    #15

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Уважаеми г-н Sandocan1946,

    Аз се казвам Валери Терзиев. Пиша Ви на български език, защото останах с впечатление, че ако го напиша на "английски" - Valeri Terziev, отново ще решите, че се крия, "за да не разберат сервизите по страната".

    Вашето постване е в стил: "кажете, че сестра му е курва, а па нека той да доказва, че няма сестра".

    Тази Ваша анонимност показва, че имате някои психологически и психически отклонения, които се наричат нарцисизъм, себеотрицание, липса на самочувствие, страх от околната среда, страх да изразите мнението си с високо вдиганата глава и поглед, вперен напред.

    Очевидно е, че сте лаик, който не разпознава телевизор от трактор, но давате "професионално" мнение по технически въпроси, които са далече от Вашето житие-битие, което очевидно се върти около това "да не се минеш или да не те изработят някак-си".

    Вие сте, за съжаление, от онази част от необразованото българско общество, което е болшинство, но не знаете за низкото си падение, на което сте подложен. Затова, умните бързо се изнасят навън и се реализират или са си намерили мястото в България, а Вашего брата си седи в кацата със смет и плюе наляво и надясно, защото само това може и защото няма смелост да се изправи с проблемите и всички са му виновни и всички са го пре-е..ли.

    Вашето изказване ми прозвуча като мехлем на душата и останах особено щастлив, че простотията, нескопосаността и необразоваността все още виреят, въпреки желанието на цялото общество да поумнее! Това дава на нас, умните, предимството да ходим върху Вашите глави!

    А сега се питам, като нищо не разбирате, къде си врете гагата? Или сте на всяко гърне мирудия и на всяка тенджера похлупак? Защо ли, не се учудвам?

    Пази Боже България от хора като Вас. Щях да напиша "личности", но се сетих, че Вие се страхувате да си напишете името, защото навсякъде по света само личностите имат имена.

    Желая Ви прогрес в безхаберието и низостта в която сте избрали да живеете.



    Терзиев, моля запознай се с правилата на форума! Това не е място за лични нападки и психоанализа, а в недодялания ти опит за интелигентно мнение, друго освен това не намирам.
    При повторно нарушение на правилата ще бъдеш наказан за кратък срок, а при потретване ще бъдеш помолен да напуснеш форума!
    Крис

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен
    От nickkkkk във форум Черен списък
    Отговори: 22
    Последно: 28-07-13, 09:40
  2. Промоция в "Зора"
    От ivanvv във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 28-07-10, 22:10
  3. он лайн магазин "Зора"
    От mariadg1 във форум Черен списък
    Отговори: 7
    Последно: 20-06-10, 11:36
  4. "Зора" са мошеници от класа
    От fire73 във форум Черен списък
    Отговори: 1
    Последно: 08-03-08, 00:44
  5. Пушка + боклуци от магазин "За 1 лев"
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 10-10-06, 09:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе