Резултати от 1 до 6 от общо 6

Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    15
    #1

    Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

    Съвсем наскоро се сдобих със система за домашно кино - DENON DHT-1356XP. В комплеката, освен AVR и колони включих и DVD Denon 1720. За съжаление обаче то не поддържа български субтитри на DiVX формата. Според моите скромни разбирания този проблем може да се преодолее след подмяна на софтуера. И тук идва моят въпрос: Може ли някой да ме осведоми от къде мога да намеря оригинален софтуер за този модел и за нашият район, който а пропо не съм сигурен дали беше 2 или някой друг. Не е ясно дали е пускан такъв софтуер или дали предстои. Въобще някой би ли могъл да ме светне подробно по всички тия въпроси.

    Също така ми е интересно да чуя вашите коментари за комплекта DENON DHT-1356XP или казано поодтелно за AVR-1306 и SYS-56HT. Псевдоспециалистите от Технополис го пласираха като качество около Onkyo доста над SONY, Pionneer. Не знам каде е спрямо Yamaha, но това вие ще кажете. Не ми е ясно също може ли да се каже, че този модел е Hi end или просто Hi Fi. Много ще ми е любопитно да чуя мнението на аудио маниаците, тъй като в нашият форум няма много инфо за Denon като цяло.

    TNX

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re: Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

    1.Като купува,защо не пита дали има възможност за БГсубтитри?За оригинален фирмуеър трябва да питаш представителите на денон или да ровиш в нета за друг.
    2.Този ресиивър не се предлага отделно от системата и е много далеч от Хайенда(като например 3806 и 4306)
    1706 се води ентри левъл(или лоуенд) т.е. базов модел,а* 1306 едно ниво надолу(същата мощност на усилвателя като 1706,но 1306 е 5 канален,а другия 7).
    3.Това не трябва да те притеснява,важното е да ти харесва как свири,винаги по-нататък можеш да си вземеш по-мощен субууфър(ако този ти е слаб)
    4.Сателитите изглеждат елегантно,ресиивъра също-наслаждавай се и никога не съжалявай за нещо вече купено.
    Честито и успех в търсене на фирмуеър за субтитрите,съжалявам ,че не мога да ти погна с това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    15
    #3

    Re: Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

    Благодаря за отговора.
    Разбира се, че питах за БГ суб. Отговориха ми, че тази фирма не предлага ДВД с БГ суб. Посъветваха ме да търся оригинален софтуер. затова съм пуснал и този рикуест.

    Въпреки, че е крайно време да научим английски както трябва.

    Относно класификацията. Не ме зарадва особено, но ти си прав. Харесва ми как свири. Освен това остава утехата, че все пак говорим за Денон, от които се очаква добро качество на изработка и прецизна електроника. Суба си думка достатъчно. По-скоро се двуумя дали да не изпраскам някакви готини колони, които да вържа на изходите за Б колони и с тях да си слушам само музика, а да оставя "елегантните" говорители за ДВД и т.н. на А.

    Тук идва въпроса с омовете, от които нищо не разбирам. Доколкото знам този рисийвър може да свири и на 8 ома, но свири по-слабо. Естествено ще питам и какви колони да "обадя", на колко ома, колко ленти, въобще исакм да се науча. Кои ще свирят най-добре с този рисийвър на разумна цена естествено.

    П.С.: Може ли да уточниш какво точно разбираш под лоу-енд, тъй като звучи почти като "ебаси боклука"

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #4

    Re: Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

    на този телефон : 0888-232-615 ще потърсиш Веселин. Това е човека, който внася Denon за България. Той ще ти помогне с каквото може. Уребдата е достатъчно добра за да всява респект сред останалите в този ценови клас.
    Радвай се, че си част от елита!
    :Super:

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    15
    #5

    Re: Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

    хахаха

    claudius, как разбра какво искам да чуя. Страшно ти благодаря за телефона на Веселин.

    Да живееш

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #6

    Re: Възможност за ъпдейт на софтуер на DVD Denon 1720

    Денон си е денон.Лоу енд - долен край,както хай енд означава върха.Това не е причина да мислиш ,че е боклук(е ако питаш някой аудиофил,той и на AVR4306 ще се мръщи),просто е най-орязан от функции.Базовите модели на сони,ямаха,пайниър са около 350-400лв и не мисля ,че могат да се сравняват с този най-олекотен денон.
    Надявам се Веселин да те насочи по-точно към избора ти на колони(това зависи от бюджета ти).

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам CD Player DENON DCD 510-AE и усилвател DENON PMA 510-AE
    От Arson във форум Приключили продажби
    Отговори: 24
    Последно: 02-03-11, 21:23
  2. Отговори: 21
    Последно: 23-01-10, 14:29
  3. DENON AVR-4306+DENON TU-1500AE - ИЗГОДНО
    От 111 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-09, 15:20
  4. Отговори: 0
    Последно: 07-02-09, 09:03
  5. Има ли възможност...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 05-01-03, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе