Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree2Одобрявам

4K Ultra HD Blu-Ray плейър ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    10
    #31

    Отговор: 4K Ultra HD Blu-Ray плейър ???

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Ти говориш за стриймър , а не за БР плеър ? Иначе за възпроизвеждане на БР от Панасоник 8/9 серия за момента няма по-добро.
    TV BOX колега, ако беше прочел няколко реда по-нагоре, щеше да ти стане ясно. Няма по-добро за свалени файлове и стрийминг от Nvidia-та Имам 8Т 4К филми REMUX, което реално е дигитално копие на диска. Не знам за панасоника, но Сони-тата, не пускат почти нищо освен диск... Да не говорим, че тук имам AI 4K Upscaling, който ми прави 720p/1080p в 4К и няма нищо общо с ъпскелинга на Блу-рей плейърите - там ефект почти не се наблюдава.

    Имам и голяма колекция Блу-Рей филми, които си въртя на плейстейшъна

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #32

    Отговор: 4K Ultra HD Blu-Ray плейър ???

    Не знам , гледах заглавието на темата. Като нямаш БР 4к плеър , поне прочети какво могат. Ъпскейл имат почти всички модели , дори и тия по 200-400 лв, потребителите са доволни, а ти даваш мнение без да имаш даже такъв плеър. Ъпскейл имат даже и телевизорите и ресивърите. Според потребители в по-напредналите държави , ъпскейла на новите модели тв е по-добър от всичко друго.
    В темата за стрийм не се меся , защото не ме интересува. Аз съм от колекционерите , събирам само концерти и затова ползвам БР. Ако нямах финансова възможност бих се задоволил с Ютуба. Филми не колекционирам, защото не ми е интересно един и същи филм да го гледам N пъти.
    И плейстешън не ползвам, защото имам добър компютър и не харесвам игри със джойстици.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    10
    #33

    Отговор: 4K Ultra HD Blu-Ray плейър ???

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Не знам , гледах заглавието на темата. Като нямаш БР 4к плеър , поне прочети какво могат. Ъпскейл имат почти всички модели , дори и тия по 200-400 лв, потребителите са доволни, а ти даваш мнение без да имаш даже такъв плеър. Ъпскейл имат даже и телевизорите и ресивърите. Според потребители в по-напредналите държави , ъпскейла на новите модели тв е по-добър от всичко друго.
    В темата за стрийм не се меся , защото не ме интересува. Аз съм от колекционерите , събирам само концерти и затова ползвам БР. Ако нямах финансова възможност бих се задоволил с Ютуба. Филми не колекционирам, защото не ми е интересно един и същи филм да го гледам N пъти.
    И плейстешън не ползвам, защото имам добър компютър и не харесвам игри със джойстици.
    И от цялото нещо, не ме интересува, какво гледаш, какво ползваш и какво те интересува - мерси за инфото де.

    Второ, ъпскейла на Блу-рей плейърите (понеже имаме 4К upscaling) на Sony вкъщи, няма нищо общо с този с изкуствения интелект на Nvidia-та. На мен телевизора ми е с ъпскейл до 4К, плейстейшъна ми е с ъпскейл за 4К и ресийвъра ми с ъпскейл за 4К, нищо общо!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #34

    Отговор: 4K Ultra HD Blu-Ray плейър ???

    Е, мен в темата за БР кво ме интересува Шиелда ти ?
    И прочети повече за технологиите като имаш време. Пълно е със стриймъри, даже не знам каква е идеята за тях. За какво се ползва това не знам , като мога да имам Нетфликс даже и на телефона.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Snuupy Виж публикацията
    Днес получих Nvidia Shield Pro-то и съм мега доволен! Всички DTS:X, Atmos, x265 вървят перфектно! Работи брутално бързо! Ъпскейлва стрийминг съдържание в 4К и досега 1080p-то на Netflix никога не е изглеждало така! Дистанционното е с подсветка, която се задейства като се разклати (motion detection) - много готино! Като цяло, този плейър ми даде всичко, което един 4К плейър нямаше да може за мойте цели.
    Нетфликс е 4к , ама се плаща. И се вижда по-добре за 4 евро на месеца от Шиелда ти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. 55XE7077, 4K Ultra HD или 55XE8096, 4K Ultra HD
    От raptor1987 във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 26-07-18, 23:47
  2. Отговори: 0
    Последно: 16-12-17, 13:32
  3. Xtreamer Ultra II
    От amonev във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-12, 20:00
  4. GF3 vs Ultra,GTS,...
    От DPetrov във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 28-04-01, 02:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе