Страница 544 от 707 ПърваПърва ... 494534542543544545546554594 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,146 до 8,160 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #8146

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Лупи, батка с риск да те засегна за пореден път (не е нарочно), но всякакви елементарни теми и постове ги обръщаш на сериозно, намесваш винаги някаква голяма наука, тайни разработки на неоценени учени, прословутите секретни военни разработки и т.н. Никой не се интересува в горния случай за хипотетична наука, тайни медицински открития и т.н., а за конспирации и чипове във ваксините. Никой в момента няма реална полза да инвестира и да ти създава скенери, за да открива по летищата в САЩ дистанционно АТ (не съм чел никъде да е известен дистанционен метод за откриване на АТ, още повече спрямо точно конкретен вирус) и то само да даде заключение дали си ваксиниран или не срещу Ковид19. Да откриват дали си заразен или не има някаква хипотетична полза. Но дали си ваксиниран няма нищо толкова специално. Самите АТ не са показател, че си ваксиниран. Хората въртят такива приказки само и единствено заради "чипа".
    Доколкото виждам това червеното съм го писал аз и съм лекар, доколкото помня. Може да не съм на нивото ти, но колкото толкова. Караш ме да влизам в обяснителен режим, въпреки че не съм длъжен да ти се обяснявам, като на пряк военен началник или партиен секретар, на какъвто приличаш понякога. Във всекидневната медицинска практика с методите за образна диагностика откриваш патологии. А най-често с хирургия, медикаменти, имобилизация, ако щеш и билки, иглотерапия и т.н. ги лекуваш. До колкото можеш разбира се. С цитирания по-горе ЯМР ми откриха дискова херния и стеснение на гръбначно-мозъчния канал. Но мисля, че ти е ясно, че с апарата за ЯМР нищо няма да си лекувам. Или операция, или класически медикаменти - вливания, инжекции, през устата и т.н. Може разбира се и физиотерапия. Също така в моята работа с едни методи правим имунохематологични изследвания на пациенти (примерно КУМБС), но ги лекуваме с трансфузии, лекарства, костномозъчни трансплантации и т.н. Разбира се, че се ползват с лечебна цел и чисто физичните методи, например лъчетерапията (включително и с радиоизотопи) и физиотерапията. Да, основните физични закони са едни и същи, но апаратите и тяхната имплементация са различни.
    Лупи, успех с тайните научните открития. Аз съм отворена личност. Никога не съм отричал нещо на 100%, но и не приемам всичко ей така от четене на сайтове в интернет.
    Този пост е редактиран от VanDan; 06-08-21 в 20:38.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8147

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Пуснеш мухата и ...боя настанАА, тупкат сърца ни....
    Помъчих се да прочета как работи тая EDE технология, но не казват....единствено се знае, че:
    От гледането на видеоклиповете на скенерите в действие изглежда, че има два основни компонента. Единият елемент работи чрез камера на смарт телефон, а другият е отделна единица във формата на кълбо. Понастоящем нямаме пълни подробности за това как функционират или взаимодействат тези устройства.

    Всъщност има много неща за които не знаем....като терахерц биосенсинга и терахерц сензорите...
    https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34022719/

    Няма се карате ей...че ша ви ваксинирам

    Този пост е редактиран от Tommorow; 06-08-21 в 20:24.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #8148

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз съм на плажа и нямам и намерение да влизам в научни спорове, още повече в Сетком форум. Просто случайно все с Лупи се получават леки колизии. Пък и така и не се наканих да запиша докторантура и да взема научна степен, че да съм на съответното ниво. Една реална бира от ресторанта на плажа, на който отивам след малко. Вече я пуснах с мир в спасяващата България тема. Ваксиниран съм с 2 дози Шмайзер още февруари.
    Този пост е редактиран от VanDan; 06-08-21 в 20:40.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8149

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    извинявам се, ама още преди месец-два пуснах ВИЦА за засичането вакси-чипа на летището, а сега с ужас чета, че някой го коментира сериозно
    стига бе, хора

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8150

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    извинявам се, ама още преди месец-два пуснах ВИЦА за засичането вакси-чипа на летището, а сега с ужас чета, че някой го коментира сериозно
    стига бе, хора
    Да де,ама гладай само докторите как кълват на вакси-чип!

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #8151

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Заразил си се от съвременните модерни политици
    "понааках нещата, ама отговорността е ваша за нацапаното от мен"

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #8152

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Да де,ама гладай само докторите как кълват на вакси-чип!
    Ах ти "кълвящ" с дългия си нос Пинокио. Не стига, че понякога си заядливо и досадно старче, но сега се правиш и на духовито лъжливо овчарче. Най-често не ти се получават опитите да си духовит и забавен. Дори грам не "носиш" на ирония и закачки и имаш твърде високо мнение за това, което си мислиш, че знаеш и разбираш. 100 реда текст изписа, няколко научни открития за енергийни полета на клетките измисли, само за да ни докажеш, че наличието на подобни "кукички" скенери за детектор на ваксинирани по всяко международно летище в САЩ е възможно (на теория може и да са, кой знае). Но най-вече да ни натякнеш за пореден път колко сме закостенели и невежи докторчетата.
    Този пост е редактиран от VanDan; 07-08-21 в 09:29.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #8153

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Да де,ама гладай само докторите как кълват на вакси-чип!
    Снощи официално обявиха по Канал 1, че 30% от практикуващите в България лекари са без медицинско образование. Малко индиректно ни го съобщиха, вироятно по идея ва Бобивг.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #8154

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    А с какво са - икономическо. Медицината е от най-консервативните области по отношение на ред и изисквания за обучение и дипломи. 6г. (последната като стажант-лекар) редовно обучение (задочно няма) завършващо с 6 държавни изпита за степен магистър обща медицина и след това още 4-5г. курс за придобиване на медицинска специалност завършваща с изпит пред държавна комисия по специалността. Може да се вземе и следваща специализация. Има си още от Соц-а 5 МУ - София, Пловдив, Варна, Плевен и Ст.Загора и общо взето медицината у нас е съсредоточена около тези 5 центъра. Може да има претенции, че лекарите са комерсиални, некадърни, но не и че нямат нужните дипломи. Може да има някъде изостанали фелдшери от соц-а. Те не са лекари, но също имат вид медицинско образование, както и мед.сестри, мед.лаборанти, акушерки, рехабилитатори. Просто степените са различни.
    Но пък всеки, било то по ТВ или форум в интернет може да си твърди каквото иска.
    Додо "оправи с 200" темите за климатици, насочи се с подобно темпо към темите за друга техника, намеси финансовите борси и политиката, вируси и ваксини и сега е на тема дипломи и образование.
    Тук взе да става форум на вундеркиндите разбиращи от всичко.
    Този пост е редактиран от VanDan; 07-08-21 в 10:18.

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8155

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Помъчих се да прочета как работи тая EDE технология, но не казват....единствено се знае, че:
    От гледането на видеоклиповете на скенерите в действие изглежда, че има два основни компонента. Единият елемент работи чрез камера на смарт телефон, а другият е отделна единица във формата на кълбо. Понастоящем нямаме пълни подробности за това как функционират или взаимодействат тези устройства.

    Ти ме накара и аз да поровя за информация за EDE технологията. Съвсем ново нещо, разработка на арабите и за това липсват детайли. Но от оскъдната иформация вече съм на 80% убеден, че в основата на метода е именно честотния резонанс, за който писах вчера. Много високо е препокриването на реултатите с контролен PCR тест - 93.5%. Смартофончето служи само за упраление и визуализация.
    https://whatson.ae/2021/07/ede-scann...bi-technology/

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #8156

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Малко индиректно ни го съобщиха, вироятно по идея ва Бобивг.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    Не схващам аз какво общо имам.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #8157

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Хора, лято е. Починете малко от вируси, ваксини, енергийни полета, финансови борси и политика.
    За климатиците няма почивка.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #8158

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Хора, лято е. Починете малко от вируси, ваксини, енергийни полета, финансови борси и политика.
    За климатиците няма почивка.


    Още една заблуда като скенерите на ваксини.
    Че на Слънчака е свръх наблъскано.
    Още 30 минути и ще е прилично време за наздраве.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #8159

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Снощи официално обявиха по Канал 1, че 30% от практикуващите в България лекари са без медицинско образование. Малко индиректно ни го съобщиха,
    35% чух по Евроком...
    Този пост е редактиран от ccankov73; 07-08-21 в 11:21.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #8160

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Не схващам аз какво общо имам.
    Имах пред вид, че не ни казаха директно колко са неграмотни, за да не ги обидят. Беше нещо, подобно на "бий самара, та да ке сеща магарето". А ти си поддръжник на добрия тон в публичните разправии, доколкото ни обясни.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе