Страница 658 от 707 ПърваПърва ... 608648656657658659660668 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,856 до 9,870 от общо 10591

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9856

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Бедствена ситуация: Коронавирусът вилнее с невиждана сила в Германия
    Броят на новите случаи в страната расте стремително
    Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2021...rmaniia.511010

    "Когато мечката играе у комшиите, очаквай я и у вас!" Може би сте забелязали, че пиковете на пандемията идват при нас 2-3 месеца по-късно и вероятно математиците ще излязат прави за февруари.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9857

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    аз още през лятото им говорих на един дървени философи, живеещи в Германия, че нищо, което се прави, независимо тук или там, ще облекчи ситуацията

    най-важното, единственото важно, е качеството на здравната система, която да спаси колкото се може повече усложнили се случаи, като ваксините са само един от инструментите за контрол, но не и лелеяният пенкилер, за който се подмокряха всички

    лицемерието продължава да ме вбесява, като не знам дали е функция на тъпотията или на прекомерната емоционалност!

    Не бива да даваме на онези, които не желаят да се ваксинират, шанса да заобикалят ваксината, представяйки например тестове
    демек те може да имат тестове, че са отрицателни, може да имат антитела, които да ги предпазват, може да е окоизбождащо, че ваксините не предпазват изцяло, но ние ще признаваме САМО ваксините, no matter what!

    ситуацията е толкова смехотворна, че чак жалка... все едно да падне сняг и гражданска защита да излезе със заповед:

    "по улиците имат право да се движдат хора само с Лада Нива. Няма значение, че toyota hilux има същата гарантирана проходимост, ние решаваме, че само Лада Нива върши работа!"

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9858

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Същото ще е и с лекарствата срещу вируса, които някои държави купуват още "на зелено". Ще действат ефикасно в начална фаза на заболяването, ама няма още тест, който да открива заразяването ти от първия ден - нещо от рода на "мия си зъбите сутринта и плюя зелено - значи съм се заразил". И пак опираме до превенцията - прословутите ДДД. Все повече се налага тезата, че заразата се пренася най-лесно и най-далеч по въздушен път с аерозолите, които издишат заразените и които насищат въздуха в затворени помещения с много хора в тях - асансьорите, офисите, чакалните пред лекарските кабинети на GP, тоалетните, класните стаи - все неща, за които писах в началото на темата, пледирайки за дезинфекцията на въздуха с UV лъчи и озон.
    Не ми се мисли какво ще се случи, ако следващата вълна на короната се застъпи с една грипна епидемия - тогава наистина "яко ще се мре". Съществува според мен голяма вероятност за синергичен ефект - и двата вируса атакуват белите дробове и сърцето.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9859

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    извинявам се, че ще пиша отново толкова скоро след последния си пост, просто искам да споделя любопитен факт относно моето преболедуване:

    от четирима човека в семейството, САМО АЗ бях с положителен тест, останалите трима са с по 2-3 отрицателни през целия период на моята карантина
    не съм се изолирал от тях по ред рационални и логични причини

    от тези четирима, болни в най-общия смисъл бяха трима:
    аз: само пикове и спадове на темп (36,6 <-> 38,8), без увреждания на белия дроб и други съпровождащи усложнения, обща продължителност на същинското заболяване - около 10-ина дни
    жената: постоянна температура около 37,5, без увреждания на белия дроб и други съпровождащи усложнения, обща продължителност на същинското заболяване - около 20-ина дни
    големият ми син: играеща температура (36.6 <-> 37,5) и кашлица, нищо друго, обща продължителност на същинското заболяване - около 15-на дни
    малкият ми син: абсолютно нищичко

    повтарям, само аз имам положителен тест, останалите са с по няколко отрицателни

    преди два дни Отрицателните Трима си направиха антитела
    резултатите са 160, 185, 195

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9860

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ....................
    повтарям, само аз имам положителен тест, останалите са с по няколко отрицателни

    преди два дни Отрицателните Трима си направиха антитела
    резултатите са 160, 185, 195
    Аз не вярвам много на PCR теста - чисто интуитивно.

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9861

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    повтарям, само аз имам положителен тест, останалите са с по няколко отрицателни
    Неведоми са спайк протеините Му....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #9862

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ведоми са,очи да имаш.

    Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #9863

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Австрия смята да въведе задължителна ваксинация.
    Гърците въувеждат нови ограничения и глоби за неваксинираните служители, ходещи на работа. те станаха по-добри християни от Вселенският патриарх!
    Не го очаквах от тях, честно. Ама от клана Мицотаки ще надминат предшествениците си.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #9864

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    извинявам се, че ще пиша отново толкова скоро след последния си пост, просто искам да споделя любопитен факт относно моето преболедуване:

    от четирима човека в семейството, САМО АЗ бях с положителен тест, останалите трима са с по 2-3 отрицателни през целия период на моята карантина
    не съм се изолирал от тях по ред рационални и логични причини

    от тези четирима, болни в най-общия смисъл бяха трима:
    аз: само пикове и спадове на темп (36,6 <-> 38,8), без увреждания на белия дроб и други съпровождащи усложнения, обща продължителност на същинското заболяване - около 10-ина дни
    жената: постоянна температура около 37,5, без увреждания на белия дроб и други съпровождащи усложнения, обща продължителност на същинското заболяване - около 20-ина дни
    големият ми син: играеща температура (36.6 <-> 37,5) и кашлица, нищо друго, обща продължителност на същинското заболяване - около 15-на дни
    малкият ми син: абсолютно нищичко

    повтарям, само аз имам положителен тест, останалите са с по няколко отрицателни

    преди два дни Отрицателните Трима си направиха антитела
    резултатите са 160, 185, 195
    Февруари 2021 година :
    дъщеря ми беше болна 3 дни, 5 азакса и нищо и нямаше , жената се разболя след нея - 3 дни и като нова , накрая паднах аз - болница, маркучи, ремдисивир и т.н. бях на ръба. Сега съпругата ми има 1080 каквото и да е антитела, аз имам сигурно 10 800. При всеки е различно.

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #9865

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Тези антитела не са панацея. За разлика от ваксините, които са с тествана ефективност, за броя антитела не съм сигурен. Също така имунната система може да има и други начини за противодействие на Ковид за които да не знаем. Ваксинирайте се. Това е единствения доказан начин за защита.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #9866

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз викам да си пием хапчетата (новите, уж синтезирани против ковид) всеки ден, защото скоро ще ни тестват и на улицата. Пък може и по няколко пъти на ден.
    Те фарма компаниите обедняха, горките, с тези "изобретения", клинични тестове и т.н. Трябва да си купят 1-2 космически кораба, че сега това стана модерно покрай "междузвездните" полети на частните (уж) компании.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,860
    #9867

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Евреите започват ваксинацията на децата 5-11г на 23 ноември.
    Ей ще си затрият нацията тея, но поне ще са щастливи - всички с 5G .

    п.с. Май Австрия са първите в света, които ще въвеждат задължителна ваксинация…?
    Чиститу.Гена на оня с мустачките не е изчезнал.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 20-11-21 в 00:21.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #9868

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ти евреите не ги гледай - те пак ще се откупят по един или друг начин.
    Не случайно в цял свят ги мразят от векове. Сигурно има защо.

  17. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #9869

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Файзер е одобрена за деца над 5 в САЩ и Канада вече от седмица. Интересно говорите за затриване на други, а пък живеете в страна с ниска продължителност на живота и с една от най-високите смътности от ковид. Странна логика или пълна липса.

  18. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #9870

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Изтрил го е защото е старо, пускано, коментирано, досадно, изтъркано.
    Не коментирай действия на модератори или ще захапеш банана!
    mod. edit

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 13:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 09:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 12:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе