Страница 660 от 707 ПърваПърва ... 610650658659660661662670 ... ПоследноПоследно
Резултати от 9,886 до 9,900 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9886

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    VanDan, ето такива разговори си мечтая да се водят тук, в които участват купчина събрани данни като при теб, а не папагалстване от медиите
    ............
    обективната истина е следната: проблемът с ковид-19 се задълбочава въпреки ваксините, въпреки локдауните, въпреки всички мерки вълните са ни гарантирани, смърните случаи са ни гарантирани и нищо на хоризонта не подсказва, че ковид ще стане "сезонно грипче"
    германците онзи ден си казаха: независимо от всичко, смъртността ни е 0.8%.... барабар с всичките ваксини, с локдауните... просто 0.8 и точка
    Не виждаш ли вече ясно очертаващата се сезонност? След още 3-4 вълни ще си стане "сезонно грипче". Докато не се пръкне някой нов щам - по-вирулентен и по- "пробивен" за натрупания до тогава в обществото имунитет, вълните ще стават все "по-плоски", но по-дълги. Дай Боже да не са и по-смъртоносни, както е при някои грипни вълни. Ако някой разполага с добри графики за грипните вълни по години, брой заразени и брой починали нека ги качи тук и пак ще си говорим за "математиката в медицината".

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #9887

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ицка, я да видим сега един казус от реалния живот, а не от твоята имагинерна вселена
    бодеш се, за да вдигнеш Правилните антитела, обаче изненада: не са повече от лицето Х, което е "само" преболедувало и има 3 пъти повече от твоите
    бустваш се... пу, пак не са лелеяните N (където N е плаващо число, избирано според "конюнктурата на пазара")... ко ста'а мой?

    не можеш ги стигнеш тия твоите "300-500", пък ако ще три пъти се ръгай дневно...
    значи съгласно медийната логика, ти си защитен с твоите 80 вакси-тела, човекът, а който успешно е минал през болестта, надвил я е, доказано се е справил без ваксина, НЕ Е защитен със своите 200, тъй ли?

    как не ви вдянаха главите едно нещо: ваксината ПОДПОМАГА, но не е ГАРАНЦИЯ!!!
    Последното го знам, още от училищните си години. А как да коментираме твоето папагалстване от типа на - научих от един познат, вчера ми казаха....?
    Аз не съм си правил тест. Предлагам ти, другата седмица в събота да се срещнем пред избрана от теб лаборатория. Там ще дам тест (ти плащаш щото ти ме предизвикваш) и сам ще видиш резултатите.
    Ако са повече, ще се ваксинираш

    за такива като тебе, трябва отделен подход на ваксинация https://pbs.twimg.com/media/FEfGpYzVgAYK3_F?format=jpg

    ПС
    Рамото ме боли в пъти повече от първите две ваксинации и вероятно ще е със същата продължителност - 4 дни. Предполагам, че е от различният ми избор.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-11-21 в 12:27.
    lazarus18 одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #9888

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Аз с Янсен-а, ако сме живи и здрави, догодина по това време ще си "бутна" една Модерна, да направя манджата пълна.

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #9889

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    Не съм активаксър, не призовавам никого да се боде или не боде (макар да обясних на всичките си възрастни роднини, че на тяхно място бих се боднал, ако искам да видят как внуците си как растат още по-големи)
    Възрастните ти родни послушаха ли те и да ваксинират? Предполагам не.
    Разбрахме, че ваксините не те удовлетворяват като ефективност. Кажи какво трябва да се направи, какво е решението според теб? Към настоящия момент аз не виждам нещо по-добро от ваксините за борба с ковид, ако ти имаш друго по-добро решение кажи какво е?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ПС
    Рамото ме боли в пъти повече от първите две ваксинации и вероятно ще е със същата продължителност - 4 дни. Предполагам, че е от различният ми избор.
    С астрата не ме е боляло рамото. Имах температура, втория път по-малко време. С модерната ме болеше рамото 2 дни, температура не съм дигал.
    Този пост е редактиран от bobivg; 21-11-21 в 17:06.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #9890

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Моето GP каза , че ако бустера е с модерна щяло да се слага половин доза ... незнам Лупус дали заради подобна информация не пита Х2 за количеството.

    Sent from my SM-M215F using Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #9891

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Половин доза е да. Питах го лекаря по скоро да не се обърка и да ми прасне цяла. Видимо спринцовката не беше пълна, ама колко милилитра е било точно не мога да кажа.
    Този пост е редактиран от bobivg; 21-11-21 в 14:29.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9892

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Моето GP каза , че ако бустера е с модерна щяло да се слага половин доза ... незнам Лупус дали заради подобна информация не пита Х2 за количеството.

    Sent from my SM-M215F using Tapatalk
    Точно така! И бустера пак ще ни е от нея. Около нея се вдига най-малко шум, но май се оказа най-добрата от одобрените от ЕМА. Не обичам да ходя с голяма кошница за прехвалени ягоди.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9893

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    тъщата ще се бодне, тъстът не ще
    майка ми е момента е със херпес зостер, от който първо трябва да се излекува, но и тя клони към бодване под МОЕ давление
    с баща ми ще действат заедно, когато ще се действа

    други въпроси относно позицията ми?

    ----------------


    по молба на съфорумец, който не може да пише тук, пускам материал от Европейския парламент във връзка с проведено в Германия изследване, като преценката ми е, че и двете институции са достатъчно легитимни, за да им бъде дадена гласност

    моята позиция по отношение на тези материали е, че са непредставителна малка извадка, но вярната информация е вярна информация, независимо от вероятността да настъпи

    искам да подчертая, че бих удовлетворил ВСЯКА подобна молба, независимо от коя страна на барикадата е, стига да е легитимна и от достоверен източник:

    https://www.europarl.europa.eu/doceo...-004862_EN.pdf

    https://pathologie-konferenz.de/en/

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #9894

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    моите две дози през Май бяха на Файзър, а бустера на Модерна

    https://www.drswanda.com/post/covid-...d-to-our-armor

    https://www.timesofisrael.com/pfizer...-initial-data/

    проучване на >728 000 души с 3 инжекции, съпоставени със 720 000 с 2 ваксини, във всички възрасти, показващо значително намаляване на смъртните случаи, хоспитализации и тежки заболявания
    https://www.thelancet.com/journals/l...249-2/fulltext
    https://pbs.twimg.com/media/FEqYFucV...name=4096x4096


    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    по молба на съфорумец, който не може да пише тук, пускам материал от Европейския парламент във връзка с проведено в Германия изследване, като преценката ми е, че и двете институции са достатъчно легитимни, за да им бъде дадена гласност
    https://www.europarl.europa.eu/doceo...-004862_EN.pdf
    https://pathologie-konferenz.de/en/
    Много обща информация - няма конкретика(коя ваксина, в какви дози, медицинските картони на починалите)
    Относно: Смъртни случаи след ваксинация на COVID
    Трима млади хора наскоро загубиха живота си, след като получиха втората си доза от ваксината COVID1.
    Тези случаи са последните, добавени към нарастващия списък с внезапни смъртни случаи, настъпили по време на внедряване на ваксината.
    Скорошният доклад от аутопсията на Камила Канепа, който също е починал след ваксинация, заяви, че причината за смъртта може да бъде „разумно приписана на неблагоприятен ефект от прилагането на COVID
    ваксина“.
    Немско проучване 3
    изследването на аутопсиите на хора, починали скоро след ваксинацията, предполага, че 50% от тези смъртни случаи са причинени от ваксината, която също се смята, че стои зад безпрецедентно натрупване на лимфоцити в сърцата, бъбреците, черния дроб и далака на починалият.
    В светлината на горното:
    1. Комисията възнамерява ли да анализира повторно разходите и ползите от ваксинирането на млади хора, предвид абсолютния риск от сериозни – или дори фатални – неблагоприятни ефекти?
    2. Ще оттегли ли разрешението за спешна употреба на ваксините – поне за лица под 50 години, за кого сериозните рискове, свързани с ваксинацията, изглежда надвишават ограничените ползи?
    На пресконференцията ще бъдат представени и резултатите от анализа на проби от ваксина срещу COVID-19 от австрийска изследователска група, които са в съответствие с констатациите на учени от Япония и САЩ. Във ваксината са открити недекларирани метал-съдържащи компоненти. Визуално елементите на ваксината се забелязват с необичайната си форма.
    направи една извадка от видеото, че не ми се гледа 2 часа и 40 минути
    https://odysee.com/@en:a5/PK_Tot-dur...fung_english:a



    https://newsnodes.com/worldmonitor/

    Австрия с една от най-добрите здравни системи в света, с 64% ваксинирани, да има най-високите случаи на Covid на глава от населението в света?
    https://www.ft.com/content/1b164c18-...d-e957b545e38e
    https://pbs.twimg.com/media/FEuqm4JV...jpg&name=large
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-11-21 в 18:37.

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9895

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ако вместо деактивирани вземат да направят вируси инвалиди, дали това не би било решение по-добро от ваксините...?!? Всички биват заразени с осакатените, изграждат имунитет и кат срещнат някой от другите, имунната рипва да мачка...
    Този пост е редактиран от Tommorow; 21-11-21 в 22:55.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #9896

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Навсякъде по света важи 2G или 3G сертификат.
    Та за нашия ,който сигурно трябва да се нарича 10G ето какво измислиха.
    Здравното министерство предлага тестовете за антитела да се плащат от касата

  14.  
     
  15. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #9897

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Навсякъде по света важи 2G или 3G сертификат.
    Та за нашия ,който сигурно трябва да се нарича 10G ето какво измислиха.
    Здравното министерство предлага тестовете за антитела да се плащат от касата
    Докато влезе в сила, ваксините ще са станали задължителни и тези тестове ще са безмислени. Но иначе признавам че звучи яко "безплатни за здравноосигурените". Някой се опитва да си прави евтин PR

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9898

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Я, къде отишъл Мутафчийски

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #9899

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Европейската комисия предлага промяна в сертификата.
    COVID сертификатът става по-кратък, нови правила за пътуване с деца

  18. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #9900

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    “Еволюция в опита за ваксиниране.
    1. Ваксинираните не могат да се разболеят.
    2. Ваксинираните не се разболяват, но могат да пренасят.
    3. Ваксинираните се разболяват по-малко, но и дори да се заразят го изкарват по-леко.
    4. Ваксинираните се разболяват, но не умират.
    5. Ваксинираните умират, но по-леко.
    6. Ваксинираните отиват в рая.”
    Значи съм тройно подсигурен за .
    Този пост е редактиран от ccankov73; 26-11-21 в 15:15.
    tanatos одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 982
    Последно: 25-03-24, 12:02
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе