Резултати от 1 до 6 от общо 6

3 години GearBest - грандиозни промоции

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    3 години GearBest - грандиозни промоции


    3-ият рожден ден на GearBest - топ промоциите ще продължат цяла седмица. Игри с награди, купони за намаления и флаш сделки очакват най-находчивите и бързи потребители.
    Повече детайли в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Отговор: 3 години GearBest - грандиозни промоции

    В интерес на истината има и наистина изгодни предложения , но като гледам от какви цени са направили намаленията , ...... боже , боже . Постоянно ми бомбардират имейла .Като се разтърси човек и се убеждава , че ...има и други доста изгодни сделки без супер/дупер промоции , флаш сделки , разчистване пролетно или складово и прочее маркетингов мега-прах за обикновения потребител .
    Магазина наистина е с доста добра репутация , огромен брой разнообразни стоки , складове в Европа , но там обикновено няма нищо интересно и избора е доста ограничен . Но това е достатъчно човек да си накупи , каквото му харесва . Лично мнение !

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Отговор: 3 години GearBest - грандиозни промоции

    Погледнах нещата на промоция не видях нищо интересно...
    Във deals са 2 страници да кажем 30-40 продукта.
    Не разбрах само и защо 2 батерии AA са на промоция 8-9$.
    Без да съм им гледал параметрите, тука за 30 лв си купувам 4 на 2700mAh

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4

    Отговор: 3 години GearBest - грандиозни промоции

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Не разбрах само и защо 2 батерии AA са на промоция 8-9$.
    Без да съм им гледал параметрите, тука за 30 лв си купувам 4 на 2700mAh
    Нещо се бъркаш май, къде ги видя тези 2бр. АА за 8-9$? В секцията за намалени батерии има само литиево-йонни и е нормално да са на такива цени.
    За любителите на фенери например има доста прилични намаления, които няма как да се пропуснат .

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #5

    Отговор: 3 години GearBest - грандиозни промоции

    Някъде окт./ноември 2015 г. се регистрирах в този магазин и за първи път си поръчах изобщо нещо от чужбина - предимно следях китайските смартфони от EU склада, защото не знам как се плащат такси/ДДС на митници. Та ето - ми се струва, че имаше тогава по-изгодни промоции/цени и само 5/6 долара за доставката, а сега освен, че няма за по 40$ телефончета, ами им слагат по 16$ за доставката от EU склада. Между другото - 2-3 неща от тези за по 40$, поръчани от Китайския им склад си ги получих направо в пощата без да минават митница.(в този форум що не се преоразмеряват прикачените изображения?!)

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #6

    Отговор: 3 години GearBest - грандиозни промоции

    Отскоро сравнително забелязвам, че искат и суми за доставки от Китайски склад(за неща, к си бяха с напълно безплатна доставка). А ето днес пример за многократно увеличение:


    Точно на 19 април съм го поръчал с цена за доставка 0,26$ (пристигна още на 3 май!) и само месец по-късно доставката вече струва 2,07$.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1585
    Последно: 17-04-24, 00:04
  2. Black Friday 2016 в GearBest
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-16, 22:17
  3. Black Friday 2015 в GearBest
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 32
    Последно: 17-12-15, 16:35
  4. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  5. Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 14:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе