Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 531
Like Tree109Одобрявам

Hisense телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #181

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте!Преди два дни закупих Hisense A5600F 40'' .Още при първоначалната настройка не успях да го свържа с безж.мрежа.След като прочетох във форума за него успях да го свържа.Подредих и каналите.Това става след като ги сложих в любими-както е описано в първоначалната страница на форума.Телевизора го взех за родителите ми на село да има какво да гледат.Снощи,а и днес телевизора е забил т.е не може да се командва от дистанционното.Баща ми го е изключил от контакта и телевизора е тръгнал.Въпросът ми е , след като се включи отново трябва ли да се нулират настройките за да не го прави пак или това няма оправия т.е това ще си го прави и занапред и единственото решение е изваждането на щепсела!?Благодаря!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    41
    #182

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    И аз да повдигна малко темата. На черния петък взех за спалнята 50А7500F. За мен картината е добра, като единствения по-сериозен проблем са прословутите артефакти на тъмен фон при движещи се обекти. Мисля да му обновя фърмуера, въпреки, че едва ли ще има някаква разлика. При опит за обновяване през менюто на телевизора ми вади, че моята версия К1211 е последа, а при руснаците виждам, че има доста по-нови версии от тази година. Пишат, че ставали за всички модели на Хайсенс, което малко ме съмнява. Някой има ли инфо официални ли са и безопасно ли е да му флашна по-нова версия от тях.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #183

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    buferato
    Причината за забиването, може да е свързано външно устройство...



    Hisense 55A9G review
    https://prohardver.hu/teszt/hisense_...sense_a9g.html










  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #184

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Няма свързано устройство.Днес ще върна началните настройки и ако продължи проблема мисля да го връщам!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #185

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Провери първо за нов фирмуер.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #186

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Първи преглед на новата технология с два слоя.Модела изглежда е само за САЩ,но не е загуба,тъй като се докладват проблеми с движещите обекти;

    Hisense U9DG е водещият 4k телевизор на Hisense през 2021 г. и е много уникален телевизор. Това е първият широко разпространен телевизор, който използва двуслоен LCD панел, с 1080p панел в сивата скала, поставен под 4k ADS (семейство IPS) панел. Панелът в сивата скала действа като вид слой за локално затъмняване и позволява на телевизора да постигне много по-висок контраст и по-добро локално затъмняване от всеки друг LED LCD телевизор на пазара, особено за телевизор с ADS (IPS-семейство) панел. За първи път обявен през 2019 г., той беше пуснат извън Северна Америка през 2020 г. като Hisense 65XS, но в 65-инчова версия. Hisense усъвършенства технологията и я донесе в Северна Америка, но този път в размер 75 инча. Като цяло това е впечатляващ телевизор и Hisense ясно показа, че технологията работи, тъй като има невероятен контраст, изключителна функция за локално затъмняване, и изключителна равномерност на черното. За съжаление много от проблемите, докладвани за 65-инчовата версия, все още са налице; има бавно време за реакция, с ужасни ореоли зад бързо движещи се обекти, а двуслойната технология произвежда цветни ленти в еднакви екрани, които могат да разсейват.

    Hisense U9DG е уникален телевизор на пазара. Това е един от първите широко достъпни телевизори с два LCD слоя, предназначени да подобрят контраста и производителността на локално затъмняване. Това е най-високият 4k модел, пуснат от Hisense през 2021 г. и се конкурира главно с Mini LED телевизори, като Samsung QN90A QLED и TCL 6 Series/R646 2021 QLED , както и OLED телевизори като LG C1 OLED и Sony A90J OLED .
    https://www.rtings.com/tv/reviews/hisense/u9dg

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #187

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от buferato Виж публикацията
    Няма свързано устройство.Днес ще върна началните настройки и ако продължи проблема мисля да го връщам!

    Заявих куриер за връщане,тъй като проблемът си остана!Иначе фирмуера му е актуален
    brotzki одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #188

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)


  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2018
    Живее в
    GB
    Мнения
    37
    #189

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,може ли менние за този телевизор https://bg.hisense.com/produkti/tele...7100f/20002890
    Благодаря!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #190

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)


  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    11
    #191

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,
    от вчера съм с Hisense 65u8qf, купен от edigital. Бях поръчал два - за мен и за един приятел. За съжаление единият имаше сериозно счупване на панела и го върнахме. Колеги, не пропускайте да огледате внимателно покупките си! Кашоните и на двата бяха в перфектен външен вид, без никакви наранявания, смачквания. Обаче от единия ТВ, от панела отзяваше парче около 25-30 см., с формата на полукръг с основа долния ръб на ТВ, над говорителите.
    Доста е писано за този ТВ и няма да изпадам в дълги излияния. При мен всичко е ОК на първо четене. Нямам проблемите, описани от колегата Neuromancer23. Разбира се, пробвал съм го само с телевизия от Виваком и клипове от тубата - 4к, цветни заливки, тестове за черно, сиво, FALD, японката на въже :-) . Няма изгорели пиксели, много еднородни цветове, сиво и черно по целия екран. Само в долния десен ъгъл има минимално, едва видимо засветяване на черен екран. Звук (като за ТВ) много добър.
    До момента са ми странни няколко неща:
    При 4к HDR клипове от тубата, невинаги автоматично ги разбира като HDR. Може би проблема е в самите клипове. Като си играя със смяна на режима HDR при едно и също видео, има разлика между HDR ден, нощ, стандарт и др. Чудно ми е, че разликата в картината между режимите ден и нощ е сериозна, а когато разглеждам настройките за всеки от тези режими, разлика няма в стойностите. Подсветка, диминг, яркост, контраст, опциите за изглаждане на движение, гама... абе всичко е 1 към 1, а в режим нощ картината е като измита, с по-ниска динамика, като цяло някак си сивее, дори в зони, където няма черно. Няма драма, просто се чудя как става така.
    Другото нещо, за което вече искам да попитам, е долби вижън. Пускам от тубата клипове, които би трябвало да са ДВ, а ТВ ги вижда като HDR. Конкретно няколко сцени от Gemini Man. До момента не съм видял ТВ да проработи в ДВ. Молбата ми е, ако някой знае за клип от тубата, който ТВ категорично разпознава като ДВ, да даде линк, за да пробвам и аз.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #192

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Честито.
    При приемане на тв-ра ти дават 15 мин. преглед и тест(!).А и докато не си дал парите куриера ще чака.С това не искам да кажа,че трябва да се злоупотребява,а просто че не е проблем да пробваш и огледаш/
    Относно режимите,настрой си както на теб ти харесва .Не гледай фабрично настроените.Не съм видял до сега тв-р който да ми е харесал с тях.
    DV в тубата мисля,чв не върви.Ако искаш да пробваш теглиш филм или по-добре плащаш за зимата NETFLIX и си в джаза.Там DV/DA колкото искаш с перфектно качество.
    Имам тв-ра от година и половина и разбира се няма проблеми.Ти също няма да имаш ,ако не ги търсиш.
    Иначе както се казва ''който търси,намира''.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    11
    #193

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Честито.
    При приемане на тв-ра ти дават 15 мин. преглед и тест(!).А и докато не си дал парите куриера ще чака.С това не искам да кажа,че трябва да се злоупотребява,а просто че не е проблем да пробваш и огледаш/
    Относно режимите,настрой си както на теб ти харесва .Не гледай фабрично настроените.Не съм видял до сега тв-р който да ми е харесал с тях.
    DV в тубата мисля,чв не върви.Ако искаш да пробваш теглиш филм или по-добре плащаш за зимата NETFLIX и си в джаза.Там DV/DA колкото искаш с перфектно качество.
    Имам тв-ра от година и половина и разбира се няма проблеми.Ти също няма да имаш ,ако не ги търсиш.
    Иначе както се казва ''който търси,намира''.
    Благодаря.
    Доволен съм от куриера на Еконт. Не е давал зор, напротив, съдейства за огледа. Задължително е да се възползва човек от тези 15 минути за оглед. Не съм предполагал, че може да излезе толкова сериозно спраскан екран в перфектен на вид кашон.
    При настройките опитах туй-онуй от rtings, от Дарко и малко пипнах и по мое усмотрение. Доволен съм от резултата. Ще взема да пробвам с NETFLIX , да го видя тоя DV как гали очния нерв :-)
    Не вярвам да имам проблеми, защото, както казваш, не се напъвам да търся под вола теле :-)

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #194

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)


  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    11
    #195

    Отговор: Hisense телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Благодаря,
    днес ми остана време да пробвам с Vimeo. Влязох с браузъра на телевизора, с търсачката намерих клипове, които би трябвало да са DV. Супер звук и картина, но не ги вижда като DV или HDR. Не мисля, че е проблем. Поне аз нямам притеснения по този повод, просто споделям.
    Може би наистина е въпрос на конкретна бройка, може би процентът дефекти при китайците да е по-голям спрямо водещите брандове, но аз съм напълно доволен от моя екземпляр и нямам никакви забележки. Всичко е според очакванията, рядко, но тук-там избива малко червено, както е отбелязвано в някои ревюта. Но нищо дразнещо и очеизвадно, поне за мен.
    Информацията в този форум беше и е много полезна за мен - още веднъж благодаря. Ако някой има въпроси и интерес към този телевизор, ще се радвам да отговоря и да помогна с лични впечатления.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 36 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Гаснене на телевизор HISENSE
    От tvbe във форум Hisense телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-10-19, 14:38
  2. Помощ за Hisense 12-ка
    От alonecrewbg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 25
    Последно: 20-11-17, 20:10
  3. Малко помощ за hisense
    От waradin във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 24-01-17, 21:12
  4. HISENSE AS-09UR4SVGVQ5 за охлаждане
    От ops5 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 5
    Последно: 07-07-15, 13:30
  5. HISENSE KFR-3502G/BPE
    От presar във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 9
    Последно: 21-10-10, 03:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе