Страница 71 от 116 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 1727
Like Tree8Одобрявам

Собственици на климатици 100V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1051

    Re:Собственици на климатици 100V

    Тези и двамата бяха хлапаци, единият се занимаваше основно с монтажа, а другия му помагаше. За гофрата казаха, че е било фабричнен дефект.
    Явно доста фирми са закъсали откъм кадърни и можещи монтажници, щом Варна Клима ми пращат младежи на по 21-22г., какво остава за по-малките фирми.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #1052

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    За гофрата казаха, че е било фабричнен дефект.
    Тези са те пуснали по пързалката направо....Вярваш ли им на думите?! Това са 200% глупости....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    39
    #1053

    Re:Собственици на климатици 100V

    Абсолютно.... не 200, а 1200% глупости. За тези японски машини.... 'фабричен дефект'.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1054

    Re:Собственици на климатици 100V

    Аз казавам, какво ми казаха те, а не че им вярвам. Ако беше някоя китайска куча марка щях да се съглася, но за доказана и авторитетна марка, като Тошиба това е недопустимо.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1055

    Re:Собственици на климатици 100V

    @gnf Мога да дам един положителен отзив за Japan Klima. Днес монтираха един Санчо на братчеда. Доста добре се представиха. Дори и според моите стандарти.
    Утре ще мина да избера още една машина за кумеца.

  7. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1056

    Re:Собственици на климатици 100V

    Когато бях почнал да обикалям фирмите във Варна, за да избирам климатици и те бяха вариант, но в последствие се отказах поради ред причини.
    Между другото, те наистина имат голямо разнообразие на марки и модели (в единия от складовете им имаше около стотина бройки) за секънд хенд климатици и повечето доста читави на външен вид.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1057

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    в последствие се отказах поради ред причини.
    Би ли споделил с нас причините ?

  10. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #1058

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Когато бях почнал да обикалям фирмите във Варна, за да избирам климатици и те бяха вариант, но в последствие се отказах поради ред причини.
    Между другото, те наистина имат голямо разнообразие на марки и модели (в единия от складовете им имаше около стотина бройки) за секънд хенд климатици и повечето доста читави на външен вид.
    когато се казва нещо за фирма е хубаво да се подкрепя с факти. не може да правиш антиреклама на някой и да не се обосновеш. незнам на кое не ти беше угодено. коя друга фирма ще ти показва складовете си, ще туршува из твоя град за да немери фирма която да ти постави климатика с гаранция и т. н. мисля, че е доста подло от твоя страна.

  11. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1059

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от py4
    когато се казва нещо за фирма е хубаво да се подкрепя с факти. не може да правиш антиреклама на някой и да не се обосновеш. незнам на кое не ти беше угодено. коя друга фирма ще ти показва складовете си, ще туршува из твоя град за да немери фирма която да ти постави климатика с гаранция и т. н. мисля, че е доста подло от твоя страна.
    Единственото, за което може да кажеш че е антиреклама е това:
    "Тази фирма предлага 3г. гаранция на рециклираните климатици, но собственика повече май го интересува да си продаде стоката отколкото гаранционното обслужване, поне аз с такова впечатление останах, когато ходих до Варна"
    Ако прочетеш по-задълбочено постовете ми относно твоята фирма, ще видиш на повечето места реклама, а не антиреклама.
    Нямам нищо против теб и фирмата ти, това да ти е ясно. А щом искаш факти ето ги: Най-важните неща, които не ме удовлетвориха беше крайната цена и, това че не можеш да ми издадеш фактура. Това е.

    Бъди жив и здрав, много продажби и монтажи ти пожелавам.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1060

    Re:Собственици на климатици 100V

    Не, че нещо... но това за гаранционното обслужване, може да го каже само клиент на дадена фирма. gnf, мога да ти сканирам фактура, издадена от въпросната фирма.

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1061

    Re:Собственици на климатици 100V


    Аз повече няма да се обяснявам в темата по този въпрос, имало е фактори които са ме спрели тогава и ги казах.
    Касап, това може да е за фирмата партньор в София, но на мен ми беше казано, че фактура не може да ми се издаде.
    И повтарям, нямам и не искам да влизам в конфронтация с ру4, уважавам го като човек и му желая всичко хубаво.

    За да не се спами темата предлагам, който има въпроси или критики да преминат към ЛС.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #1062

    Re:Собственици на климатици 100V

    Здравейте , отскоро съм собственик на две Митсубишита MSZ-ZXV 229 и 289 . От превода на дистанционните не мога да си изясня как работят бутоните за аспирация и генериране на кислород , а също и за ампеража.Ето сканирана страницата с ДУ, а на него има номера PG092 и M213K5426

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #1063

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от gnf

    Аз повече няма да се обяснявам в темата по този въпрос, имало е фактори които са ме спрели тогава и ги казах.
    Касап, това може да е за фирмата партньор в София, но на мен ми беше казано, че фактура не може да ми се издаде.
    И повтарям, нямам и не искам да влизам в конфронтация с ру4, уважавам го като човек и му желая всичко хубаво.

    За да не се спами темата предлагам, който има въпроси или критики да преминат към ЛС.
    благодаря за пожеланията. само да кажа, че нашата фирма си издава фактури.
    поздрави на всички.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1064

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от py4
    благодаря за пожеланията. само да кажа, че нашата фирма си издава фактури.
    поздрави на всички.

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    9
    #1065

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Все още се чудя, какви са тези тъпанари дето само продават, а инфо за машините на дават.....заповядай... [img width=683 height=600]http://img175.imageshack.us/img175/5973/mitsubishi.jpg[/img]
    едно въпросче към Александерс: този превод сам ли го правите или го вземате отнякъде наготово? Случайно имам този модел и бутонът, който според превода активира нощен/икономичен решим всъщност изсушава питата на вътрешното тяло след изключване са дезинфекция. Не го приемай за заяждане, правя го за улеснение на други балъци като мен (набутали се със 110В 'суперикономични' 'суперкачествени' климатици)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 71 от 116 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Собственици на климатици 100V - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1648
    Последно: 14-01-24, 12:51
  2. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  3. Въпрос за климатици 100V
    От kaki във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 51
    Последно: 06-10-13, 10:10
  4. Собственици на климатици
    От Vanquished във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 122
    Последно: 02-02-12, 18:32
  5. Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 23:17

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе