Вижте резултатите от анкетата: Моля,за съдействие

Гласували
2. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Моля,за съдействие

    2 100.00%
  • Моля,за съдействие

    0 0%
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Плазма LG 42PQ2000,произведена Юли 2009 - Сервизно меню

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    3
    #1

    Плазма LG 42PQ2000,произведена Юли 2009 - Сервизно меню

    Здравейте колеги, бихте ли помогнали с командата за влизане в сервизното меню на горе посочения модел.
    Шасито е "Saturn 4" PD92A.
    При предишните версии Firmware на това шаси се влиза с OK+OK за 5 секунди задържане едновременно съответно от пулта местно управление и пулта дистанционно управление на ОК-бутоните, но при мен не минава тази комбинация, Меню+Меню също.
    Вероятно от LG са я сменили с друга такава, вследствие на това че публично е известна всекиму вече.
    Трябва ми за да си проверя до къде съм стигнал с разработката на панела на колко часа е , както и да си разреша възпроизвеждането на Divx и Avi файлове, така като го има заложено,но е забранено с цел добавянето на тази екстра към горните 3 модела, които са на по-висока цена, но са със същото шаси.

    С Bai_Tishan от форума сме приятели,но той е доста зает и реших да се обърна за помощ към всички вас.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:Плазма LG 42PQ2000,произведена Юли 2009 - Сервизно меню

    Цитат Първоначално публикувано от Gubby_J
    Здравейте колеги, бихте ли помогнали с командата за влизане в сервизното меню на горе посочения модел.
    Шасито е "Saturn 4" PD92A.
    При предишните версии Firmware на това шаси се влиза с OK+OK за 5 секунди задържане едновременно съответно от пулта местно управление и пулта дистанционно управление на ОК-бутоните, но при мен не минава тази комбинация, Меню+Меню също.
    Вероятно от LG са я сменили с друга такава, вследствие на това че публично е известна всекиму вече.
    Трябва ми за да си проверя до къде съм стигнал с разработката на панела на колко часа е , както и да си разреша възпроизвеждането на Divx и Avi файлове, така като го има заложено,но е забранено с цел добавянето на тази екстра към горните 3 модела, които са на по-висока цена, но са със същото шаси.

    С Bai_Tishan от форума сме приятели,но той е доста зает и реших да се обърна за помощ към всички вас.
    писал си и тук
    http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?...B5%D0%BD%D1%8E

    ще трябва да го даунгрейдваш DOWNGRADE /върнеш стара версия на фърмуера/
    така ще можеш да влизаш пак в сервизното меню
    за съжаление нямам фърмуер за PQ серията

    попитай германците http://www.hifi-forum.de/viewforum-141.html
    или англичаните http://www.avforums.com/forums/lg-owners-forum/

  4. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    3
    #3

    Re:Плазма LG 42PQ2000,произведена Юли 2009 - Сервизно меню

    Много съм благодарен за отговора, но наистина обърнах интернет и разпитжах кого ли не за PQ-серията на LG нито код за влизане в сервизното,нито пък стария фирмуеър.
    Ако някой получи някакво инфо по въпроса нека пише тук, бих благодарен вероятно не само аз, но и всички останали търсещи отговор на този въпрос.

    Благодаря, успех на всички.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Re:Плазма LG 42PQ2000,произведена Юли 2009 - Сервизно меню

    Цитат Първоначално публикувано от Gubby_J
    Много съм благодарен за отговора, но наистина обърнах интернет и разпитжах кого ли не за PQ-серията на LG нито код за влизане в сервизното,нито пък стария фирмуеър.
    Ако някой получи някакво инфо по въпроса нека пише тук, бих благодарен вероятно не само аз, но и всички останали търсещи отговор на този въпрос.

    Благодаря, успех на всички.
    попитай руснаците от този форум
    LG PQ/PS - новая линейка плазм 2009
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:14704-24

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сервизно меню :help
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-11, 09:10
  2. LG 42LV3550 сервизно меню
    От ivailoh във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 21-08-11, 23:04
  3. Сервизно меню на ТВ Самсунг
    От Vanquished във форум Samsung телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 04-08-11, 22:28
  4. Сервизно меню на YAMAHA
    От hristoslav2 във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 26-04-09, 14:55
  5. Ресетване на сервизно меню на Сони
    От gesh75 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 05-12-08, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе