Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 11 от 96 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #151

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой може ли да ми каже нещо повече за LG 42LA660S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria .Видях ,че е на промоция с 5 години гаранция и подарък soundbar,и това ме подтиква да си го купя.Но искам да прочета някакви отзиви от първа ръка.
    Не можах да намеря информация от потребител или ревю,ако някой може да ми помогне с мнение ще съм благодарен.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #152

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Една добра новина за абонатите на N3 с телевизори от серията LM. От доставчика, пуснаха временно един от проблемните канали (БТВ ХД) на друга, честота и там няма никакъв проблем със звука. Мисля, че е въпрос на време да се реши този проблем.
    zabadara и Dominator харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    111
    #153

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте отново, само искам да кажа че до някъде постигнах успех със моя проблем със оптичния кабел към домашното кино, като един познат ми даде Yamaha rx-v371 за да пробвам. Сега всичко си работи добре с изключение на събуфъра понеже не е активен. Работи със същия оптичен кабел който пробвах и преди, което значи че кабела не е проблемен. Ресивъра е нисък клас, но за сега върши работа, дори като пусна нещо през PLEX медиа сървъра разпознава DTS звук през оптиката. Но все си мисля че не е настроено нещо както трябва понеже колоните звучат доста глухо.
    Сега ще се преориентирам към аудио темата за да се допитам за някакви настройки на ресивъра, и дали има някакъв начин да включа пасивен събуфер към този ресивър.
    zabadara одобрява това.

  5. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #154

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здрасти, май имам сериозен проблем - помагайте.
    Проблема е свързан с 42LW5590. Та за какво иде реч: Приемника за сателитната се прецака и днес техника когато дойде да го сменя му направи впечатление че по кабела с който е подвързан приемника с ТВ протича повече от обичайното ток, абе момчето направо подскачаше когато го разскачаше а приемника го бяхме изключили от мрежата. Също здраво биеше ток и по кабела който свързва приемника с чинията. Според него от буксите на ТВ излиза повече от нормалното ток и от там се е скапал приемника и каза че най вероятно пак ще стане същият проблем.
    Сега като стоя и мисля, се сещам че когато включа към ТВ външен диск да зяпам някой филм диска се затопля доста повече от това когато е включен в Blu-ray плеъра или в PC ама до сега си мислих че е нормално но май ще се окаже че не...
    Сега се чудя какво да правя, някакви идеи и съвети. Нямам познат който да замери изходите за да видим има ли проблем, аз лично нищо не разбирам от тези неща а и като знам в сервиза как ще ми обърнат внимание за такъв проблем и там неми се разкарва ТВ.

    п.п. Ще се размине ли без сервиз или....иначе ТВ си работи супер, рових из менюто на ТВ да видя има ли някакви настройки свързани с изходите ама и там ударих на камък.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #155

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Имаш ли галваничен разделител на антенния кабел (ако изобщо има свързан такъв кабел) ?
    jonov одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #156

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако ползва само сателитна телевизия през приемника и антената...вероятностите са няколко
    1. Не му е занулен контакта, към който са свързани ТВ и приемника
    2. Тече ток по парапета на терасата и от там през сателитната антена към приемника...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #157

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ако ползва само сателитна телевизия през приемника и антената...вероятностите са няколко
    1. Не му е занулен контакта, към който са свързани ТВ и приемника
    2. Тече ток по парапета на терасата и от там през сателитната антена към приемника...
    Първото няма нищо общо , тъй като телевизора ползва двупроводен захранващ кабел .
    Второто има вероятност , нека автора да огледа как е закрепена антената , какви кабеляци минават покрай нея .
    Третото го казаха
    Имаш ли галваничен разделител на антенния кабел (ако изобщо има свързан такъв кабел) ?
    ПП. Дори ми е малко чудно как така ще го бие ток от сат. кабел като той дори няма нищо общо със самата антена , конвертора е пластмасов , хванат със пластмасова скоба за самата антена ....... освен самия кабел да се е протрил някъде .
    Този пост е редактиран от jonov; 25-05-13 в 19:48.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #158

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    За потребителите на Net1 105 channel Outdoor Channel HD - могат да гледам бТВ Action 3D Финала... Но за момента(21:05) само логото им е в 3D

    Оператори които ще излъчват 3D

    Абонати с изпратен меил за 3D
    Българска Телекомуникационна Компания АД (Виваком)
    Мобилтел ЕАД
    Боряна - Съба Христова ЕТ
    Видео Сат ТВ
    Видеосат 21 век
    Видеосат Нове
    СТВ
    Видеосат Раховец
    Видеосат Долна Оряховица 21 век
    Видеосат Елена 21 век
    Спринт ООД
    Дигиком ТВ ООД
    Егосат ООД
    Еском ООД
    Зоната - Нацкови и Сие СД
    Интерсат
    Кейбъл ком холдинг ООД
    Нево ТВ ООД
    НЕТ 1 ЕООД
    Нет Сърф Нет
    Нетера Комюникейшън ЕООД
    Норделинк - България ООД
    Римекс ООД
    ТВ САТ КОМ ЕООД
    Телесим 2006 ООД
    Телнет
    Тракия Кабел ООД
    Цифрова Кабелна Телевизия ООД
    Телекабел
    Кабелсат Запад
    Уникс
    Виора Интерактив ООД
    Ай Ти Ди Нетуърк АД
    Онлайн Директ
    Вестител БГ АД
    Близу Медия енд Броудбанд
    Този пост е редактиран от Anton Nikolov; 25-05-13 в 21:12.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #159

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    Някой знае ли LM серията има ли 3D към 2D конвертиране?

    Според:
    LG Cinema 3D ТВ, ново поколение LG 3D телевизори, LG 47LM620S 3DCinema TV- LG телевизори, Smart TВ, Cinema 3D TВ, LED TВ, Full HD TВ, LCD TВ, плазмени телевизори

    има. Но как се използва????
    Този пост е редактиран от masterross; 25-05-13 в 23:21.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #160

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    3D -> 2D ???????

    Интересно дали има от цветно към черно-бяло :

    Тези преобразувания от 2Д към 3Д са пълни глупости и са само с рекламна цел. Нали не мислиш, че има софтуер дето може да прецени кои обекти са напред и кои назад на кадъра. Работи се на принципа - щом се движи значи е напред, щом е неподвижно значи е фон.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #161

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Говоря за 3D към 2D.
    Има хора, който не им понася да гладат 3D.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #162

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от masterross Виж публикацията
    Говоря за 3D към 2D.
    Има хора, който не им понася да гладат 3D.
    На моя има. Включваш 3D и после отиваш в Картина > Настройки за 3D > Нормален изглед на изображение и там го правиш от Изкл. на Вкл. Така 3D си тръгва като нормално 2D.

  16. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #163

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Имаш ли галваничен разделител на антенния кабел (ако изобщо има свързан такъв кабел) ?
    Какво имаш в предвид дали има галваничен разделител към антенния кабел.Да не би нещо да създават проблеми,понеже на предишното ми ТВ имаше шум в звука и кабелната ми дадоха такъв-шума изчезна.Оставих го и на LG-то.Да не би да съм сбъркал?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    108
    #164

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой може ли да каже какви настройки трябва да се направят на LM640S на картината да не изглежда като на живо.Има ли изобщо тази възможност?Благодаря!

  18. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #165

    Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Влез в Настрийки/картина/Опции картина и изключи функцията Trumotion.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 96 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе