Резултати от 1 до 4 от общо 4

LG 27MT75D-PZ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #1

    LG 27MT75D-PZ

    Здравейте. Решил съм да си купя телевизор до 28 инча за спалнята. Просто по-голям не влиза там където искам да го поставя Но тъй като искам задължително да е Full HD изборът не е много голям. Спрях се на LG27MT75D-PZ. Единственото ми притеснение, е че видях някакво 14 милисекунди на опресняване. Това няма ли да доведе до размазване на картината при по-бързи сцени и футболни срещи? Въпреки, че не ми се вярва телевизор с IPS матрица да са го оцапали по този начин. Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #2

    Отговор: LG 27MT75D-PZ

    Сигурно ще имаш гоустинг на по - динамични сцени но до колко ще го забележиш незнам. Това, че е IPS е може би и причината за това време за опресняване, но тук по запознатите могат да се изкажат.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #3

    Отговор: LG 27MT75D-PZ

    Тези 14мс са преход черно-бяло.
    Нормално е да маже тъй като си е 50Hz без каквито и да било подобрители, НО поради малкият диагонал няма да е много забележимо.
    Пробвай с една флашка на място в магазина
    LG 27MT75D-PZ - 27 pouces (27MT75D), fiche technique, prix et avis consommateurs

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #4

    Отговор: LG 27MT75D-PZ

    Съживявам темата. Дайте мнение за телевизор до 28" дори да не е Full HD. Но да е с добра реакция и да не маже. Ясно, е че с Full HD няма да мога да намеря. Примирявам се с HD Ready.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе