Резултати от 1 до 4 от общо 4

RQ:LG 42LW5500 и LG32LA667S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #1

    RQ:LG 42LW5500 и LG32LA667S

    Здравейте имам няколко въпроса относно двата модела телевизори:
    1-LG 42LW5500 няма вграден Wi-Fi приемник и затова свързах дирекно телевизора с интернет кабел.Пробвах първо кабела като го прекарах от рутера до ТВ на лаптоп,за да проверя дали всичко е както трябва и на лаптопа интернета тръгна без проблем,но след като го сложих на ТВ не ми го отчита все едно и като влезна в Меню-Настройки-Мрежа и Мрежовата връзка не е активна и не мога да я натисна.IP на интернета е на рутера и трябва дирекно като го сложа на ТВ да го отчете и да тръгне,но не става.Искам да ми кажете и как трябва да сваля ако има ъпдейт за този телевизор и какво трябва да направя,за да му го инсталирам!
    2-LG32LA667S е с вграден Wi-Fi и си ползвам дирекно от рутера интернет,но не зная къде и какво се прави,за да сваля по-нов софтуер ако има за модела

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #2

    Отговор: RQ:LG 42LW5500 и LG32LA667S

    По втория въпрос - http://www.lg.com/bg/poddryjka-product/lg-32LA667S#

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #3

    Отговор: RQ:LG 42LW5500 и LG32LA667S


  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #4

    Отговор: RQ:LG 42LW5500 и LG32LA667S

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията

    Здравей относно настройките който си ми пратил виждам че са за ТВ по-нови от моят и са по-различни.Къде дам на настройки и отида на Интернет ми показва Мрежова настройка:Няма и Състояние на мрежата:Не е свързано,а като се включи към лаптоп си тръгва интернета

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе