Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    9
    #1

    Избор телевизор

    Здравейте, дойде ред да си взимам нов по-голям телевизор и реших да попитам за мнения. Марката ще е LG понеже от този който имам в момента съм адски доволен. Никакви проблеми с картината или звука, абе изобщо е 6. Но сега за в хола ми трябва друг по голям да се спрях на няколко модела. Цената ще е до 1200-1300 макс. Ето кои са моделите.

    LG 49UJ6517
    LG 49UJ670V
    LG 49UJ701V
    LG 49UJ635V
    LG 49UH6307

    Кой според вас е по-добре, или предложете и вие някакви. Както казах предпочитам марка LG.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #2

    Отговор: Избор телевизор

    Сравнение на моделите (всички са с WRGB матрица)
    Comparaison des produits s
    разликите са оцветени в "бежово"

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Мнения
    9
    #3
    И в крайна сметка кой е най добър между тези?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #4

    Отговор: Избор телевизор

    Теоретично трябва да е този
    LG 49UJ701V

  6. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #5

    Отговор: Избор телевизор

    Изчакай черния петък и вземи UJ7507, теоретично е по-добър и от 701V

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    7
    #6

    Отговор: Избор телевизор

    Колеги засега съм харесал един сравнително евтин модел LG 43LJ515V за 600лв. Нещо не мога да открия какъв тип е панела и като цяло имате ли някаква информация дали това бюджетно решение е ок? Не мога да открия много информация за самия модел или някакви ревюта затова ще съм много благодарен на всякакви препоръки.

  8.  
     
  9. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    417
    #7

    Отговор: Избор телевизор

    мнение за този -----PHILIPS 50 PUS6162/12 ,бихте ли ми дали???
    на добра цена е в ТЕХМАРТ....899лв...

  10. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #8

    Отговор: Избор телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Ако имаш познати от противоположният пол, което много ме съмнява, препоръчай и на тях да преминат на по-малък размер.
    Абе, тоя да не е преродил се soon? Наскоро ме убеждаваше, че QLED имали image retention като OLED, щото го прочел в някакъв сайт! Интересно ми е като гледам 4K BR рипове, DV на Netflix и HDR на Amazon, дали не трябва да разкарам 65" и да взема 32" от на мама спалнята?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #9

    Отговор: Избор телевизор

    Той soon първо беше Пешо танка, и търсеше добър кинескоп, после се оказа че има около 20на лцд основно високи серии на Филипс , когато още беше Филипс.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #10

    Отговор: Избор телевизор

    крайно време е да се спреш със заяждането на дребно и препоръките някой да си вземе по-малък размер ОТКОЛКОТО Е РЕШИЛ . Казвай си мнението и доводите , но не ги налагай на всеки - в повечето случаи питат грамотни и мислещи хора, които могат да преценят и претеглят плюсовете и минусите , когато им се посочат нормално и обосновано! По-добър сигнал винаги можеш да пуснеш/намериш, но по-голям телевизора вече няма как да стане !
    Не сме тинейджъри(поне повечето често пишещи тук), за да избиваме някакви комплекси и да показваме колко и какво ни липсва на "втория етаж" .


    п.п. така като гледам се държиш точно като бот/мурзилка от хилядите тролско/мурзилски странички във ФБ...

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #11

    Отговор: Избор телевизор

    sony 1, flashh
    Картината на телевизора зависи от сигнала който му пускате. Това, че вие двамата нямате достъп да такъв сигнал или си падате по Нова телевизия, и купищата подобни (мога да напиша дълъг списък) на нея си е ваш проблем - не на телевизора.


    sony 1
    Ти като си падаш по SD, що не си купи телевизор с такава резолюция ами налетя на UHD ?? Пропуснал си мащабирането и ъпскейла - щото много разбираш..
    Или...важна е фукнята пред гостите?

    В България куцо и сакато стартира собствена "телевизия". Ама това се прави с МНОГО пари + сигурни приходи от реклами и такси.
    Знаете ли колко са телевизиите в България? 195!!!
    В България няма рекламен пазара за толкова...Има за около 15- максимум 20 телевизии. Останалите трябва да изчезнат.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #12

    Отговор: Избор телевизор

    Напълно те подкрепям за броя телевизии!
    Даже си мисля да се ограничат регионалните до броя области.
    Относно националните и софийските - не мога да предположа какви са нуждите. Но общо повече от 10 не виждам смисъл. И без това едни и същи мутри се въртят по всичките.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на тна телевизор
    От bazel във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 20-11-16, 22:20
  2. Избор на телевизор
    От imperia777 във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 17-01-15, 21:34
  3. Избор на 3 Д телевизор
    От fena81 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 06-06-12, 23:08
  4. Избор на телевизор до 700 лв.
    От keleshko във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 28-05-12, 20:26
  5. Избор на 3D телевизор
    От yloquen във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 07-05-12, 13:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе