Резултати от 1 до 7 от общо 7

65SM9010PLA мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    2
    #1

    65SM9010PLA мнение

    Здравейте,
    Както доста други потребители и аз съм в дилема относно избор на телевизор.
    Засега основните параметри са 65 инча и бюджет около 2.7 -3к. Телевизорът ще се използва основно за стандартни тв програми, филми и спортни предавания(футбол). Стената, на която ще бъде окачен, е със западно изложение и има някаква вероятност да има проблем с отблясъци от слънцето, въпреки че сме решили проблема с щори. Освен фронтално, ще се гледа и под известен диагонал. Съвместимост с Airplay функция ще е голям плюс при избора.

    Ориентирал съм се към LG 65SM9010PLA като моля за мнение и наблюдения(ако има такива) относно неговото качество и финкционалности спрямо изискванията.
    Отворен съм и за други предложения при тези параметри.

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Отговор: 65SM9010PLA мнение

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-08-19 в 22:39.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2019
    Мнения
    2
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Отказа ме от този модел
    Сега въпросът е към кой да се насоча...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    39
    #4

    Отговор: 65SM9010PLA мнение

    Много ми е любопитно цялата 9 серия ли е така,щот аз гледах в техното 49 инчовия на uhd сигнал и беше добре.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #5

    Отговор: 65SM9010PLA мнение

    Всеки телевизор с IPS матрица и локално затъмняване има същият проблем като във видеото по-горе. В магазина е достатъчно осветено за да не го видиш.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    67
    #6

    Отговор: 65SM9010PLA мнение

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Всеки телевизор с IPS матрица и локално затъмняване има същият проблем като във видеото по-горе. В магазина е достатъчно осветено за да не го видиш.
    Здравейте, насочил съм се към 55SM9800PLA , бихте ли ми дали съвет, кой от телевизорите други марки е сходен с избрания от мен модел.
    Условието е:
    1. НЕ по-голям от 60" (поради спецификата на вграждане в ниша, в стената правена от гипс-картон - 65" не влиза там за 3см надлъжно и няма начин да се преправя картона) 60" е максимално, даже нежелателно.
    2. еARC съпорт. Имам рисийвър Onkyo TX-NR-686, с ъпдейта от миналия месец вече има поддръжка за eARC 37 Mbits/sec. HDMI 2.1 Dolby Atmos ще е нужен, конфигурацията ми е 7.1.2 колони
    3. Имам и PS4 Pro - тъй че това ще е от значение за гейминга! - оглеждам се и за телевизори в този ценови клас и размер с AndroidTV. Mисля да пробвам Google Stadia поне ще има Native support когато го пуснат. В момента ползвам един моднат мощен Android BOX Amlogic S912 на който върви CoreElec и един Android 7.2 ROM port-ван специално за него на SuperCelleron. Ще слагам и RPi 4B+ заради 2-та MiniHDMI порта които съпортват 4К
    4. Бюджет 3000лв.

    В общи линии е това но освен горе-посоченото LG не мога да се спра на друг модел който не е OLED ... та ще се радвам ако може да помогнете със съвет.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #7

    Отговор: 65SM9010PLA мнение

    Освен Airplay би трябвало да имаш и HomeKit support, което си е супер, ако използваш HomeKit.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за TV
    От topcho във форум Sharp телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-15, 15:43
  2. Мнение за MHI ZJP-S?
    От saint056a във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 15
    Последно: 19-11-12, 10:57
  3. Мнение за ТВ
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 30-11-11, 17:04
  4. мнение за
    От vladeee във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 0
    Последно: 14-05-10, 12:39
  5. Мнение
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 9
    Последно: 04-11-04, 20:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе