Страница 19 от 69 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1035
Like Tree182Одобрявам

LG телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,578
    #271

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Glen Виж публикацията
    Здравейте закупих си на скоро LG OLED55GX3LA някой знаели от къде мога да си намери и закупя оригинални крачета за този модел защото е предназначен за стена и се доставя без стойка или крачета за маса? Благодаря предварително.
    Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
    Подобен проблем със стойката имах като купих Q6FN. Има две крачета тип вилица, които се монтират в двата края. Обаче, шкафът ми е по-тесен и нямаше как да се постави. Нямах и възможност за стенен монтаж.
    Взех книжката с размерите и графиката, и бегом в механичната.
    След няколко дни имах страхотна централна Т-образна нова стойка, ползвайки VESA закрепването. Стана по-здрава,по-стабилна и по-иновативна от на Q80 серията. Мога да коригирам и височината


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от brotzki; 02-04-21 в 12:23.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #272

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-04-21 в 19:36.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #273

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)


  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #274

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)


    По принцип да обобщим видеото е, че ако нямате нито cx, c1, нито g1, по-добре е да вземете cx за ниво качество / цена, тъй като разликите са минимални.
    Тогава основната промяна е особено в уеб os и оптимизирания режим на игра, след като има малко разлики в останалото.
    По принцип ето какво научих от видеото:
    Интерфейс и режим на игра:
    G1 = C1> CX
    Яркост в SDR съдържание:
    G1> C1 = CX
    Яркост в HDR съдържание:
    G1 = C1 = CX
    Мащабиране на съдържание, различно от HD:
    G1 = C1> CX
    Мащабиране на HD в 4K HD:
    G1 = C1 = CX
    brotzki и Glen харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    43
    #275

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    https://www.theverge.com/2021/4/9/22...quantum-dot-qd



    Съобщава се, че Samsung сключва сделка за закупуване на OLED телевизионни панели от конкурентния LG Display



    Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #276

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    12
    #277

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    В emag са се появили вече OLED моделите на LG за тази година
    Glen одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    43
    #278

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от inian Виж публикацията
    В emag са се появили вече OLED моделите на LG за тази година
    Разлика почити нямат от предните модели а цената е 1300 от горе. В момента CX е 2100 и с нищо не отстъпва.

    Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
    brotzki одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    14
    #279

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,

    Преди няколко дни закупих LG CX OLED от един от големите онлайн магазини и днес ми го доставиха с куриер. Когато куриерът отвори буса, не можах да повярвам на очите си телевизирът беше сложен най-отгоре върху други кашони с панела надолу и при мигновенния въпрос, който се стрелна през зъби от устата ми : - Защо го транспортирате легнал, а не във вертикално положение, както е редно? - отговорът на младежа беше: - Еми ние преценихме, че за 10 минути, нищо няма да му стане така...

    Опаковката видимо не беше наранена и кашонът си беше запечатан с оригиналното тиксо и т.к. нямах други забележки, а и фактът, че е поръчан онлайн (т.е. мога да го върна в 14 дневен срок), ме успокои допълнително, го приех, но не съм го отворл още, че трябваше набързо да се връщам в офиса.

    Питането ми е, след като го разопаковам, дали веднага да гледам панела за дефекти или да изчакам да мине един цикъл, или пък въобще да не се вглабявам толкова и да му се радвам, ако разбира се няма нещо фрапиращо в картината? Или пък да не го отварям, а да се свържа с търговеца и да им кажа как е бил транспортиран, въпреки че знам, какво ще ми отговорят!?

    Вие как бихте постъпили на мое място?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    83
    #280

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Гледай,тествай и връщай ако не ОК.Аз поръчах 77" от edigital и още в присъствието на куриера го огледах и тествах.Имаше 6 писела и се свързах с продавача.Казаха ми да го връщам веднага без никакви проблеми и ми пуснаха нова заявка веднага.След няколко дни дойде новата бройка и вече всичко бе ОК на теста.
    peshta одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #281

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    peshta
    Няма масто за притеснение. Правилото за вертикално тарнспортиране важи за LCD телевизорите.
    Може да тестваш още първата вечер или след седмица, когато са извършени поне 2 цикъла за поддръжка на панела.


    LG G1 OLED Evo 4K TV review: OLED has evolved
    https://www.pocket-lint.com/tv/revie...d65g16la-4k-tv


    OLED

    120Hz
    88Z19LA : 29.999 €
    77Z19LA : 19.999 €

    120Hz+evo panel
    77G16LA : 5.399 €
    65G16LA : 3.499 €
    55G16LA : 2.599 €

    120Hz
    77C15LA : 4.499 €
    65C15LA : 2.999 €
    55C15LA : 2.149 €
    48C15LA : 1.899 €

    120Ηz
    65B16LA : 2.899 €
    55B16LA : 1.999 €

    60Hz
    65A16LA : 2.699 €
    55A16LA : 1.899 €

    ---------------------

    LCD

    120Hz,IPS,FALD,wide color gamut
    65NANO926PB : 1.999 €
    55NANO926PB : 1.529 €

    120Hz,IPS,Edge LED,wide color gamut
    75NANO886PB : 1.599 €
    65NANO886PB : 1.699 €
    55NANO886PB : 1.449 €
    50NANO886PB : 1.199 € (VA panel)

    60Ηz,IPS panel,wide color gamut
    65NANO816PA : 1.599 €
    55NANO816PA : 1.349 €
    50NANO816PA : 1.119 € (VA panel)

    60Ηz,IPS,wide color gamut
    86NANO756PA : 2.699 € (120Hz)
    75NANO756PA : 1.399 €
    65NANO756PA : 999 €
    55NANO756PA : 949 €
    50NANO756PA : 779 € (VA panel)
    43NANO756PA : 599 €

    60Ηz,IPS
    75UP78006LB : 1.699 €
    65UP78006LB : 1.199 €
    55UP78006LB : 979 €
    50UP78006LB : 869 € (VA panel)
    43UP78006LB : 689 €

    60Ηz,IPS panel
    75UP75006LC : 1.349 €
    65UP75006LF : 879 €
    55UP75006LF : 789 €
    50UP75006LF : 649 € (VA panel)
    43UP75006LF : 529 €

    60Ηz,HD
    32LM637BPLA : 259 €
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-21 в 21:20.
    peshta одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #282

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,
    Скоро закупих LG OLED65CX6LA, чрез PLE...O. Доставката бе коректна, дори шофьора-куриер ми помогна с качването и разопаковането! Изчака да разгледам внимателно екрана и се учуди, че мнозинството не го правели.
    Избрах продукта, след чудесните ми впечетления от LG OLED55C9PLA.
    Всъщност, те доста си приличат визуално, но 65 " е неотразим. Не трябва да се води спор, кой е по, по, най сред брандовете - милите от "Голд стар" водят.
    Ноооо, явно с времето и конюнктурата на стрийм телевизията(да благодарим за торентите), бранда е орязал една много полезна ниша-новия телевизор не поддържа запис! Мога да приложа и коресподденцията с представителите на LG в България, които явно не бяха виждали продукта и упорито ме съветваха, как да записвам. То и машината при натискане (за повече от 2 секунди) "РЕКОРДИНГ" бутона си изписва на екрана, че не поддържа таз функция.
    Естествено при наличност на запис при по-малкото братовчедче в другата стая, това не е болка за умиране.
    Ееех, да си запишеш за поколенията откриването на последното НС (:...
    И няколко забележки:
    -перпендикулярни на екрана задни портове, са недомислие, но успешно поевтиняват продукта;
    -въпреки идейната Al функция, ниските честоти са празни - включвайте звука през система 5.1 над 300 W RMS;
    -този продукт не е подходящ за стена-недостъпни задни портове, както и ако се свали стойката, се лишавате от коректен звук;
    -операционната система WebOS, е достатъчно добра, но за ентусиасти, препоръчам да си закупите мултимедиен Андроид плеър;
    -българския език е неприложим за гласови команди, чрез иначе доброто дистанционно.
    Дано съм бил полезен.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #283

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Hary47 Виж публикацията
    Здравейте,
    ...Ноооо...бранда е орязал една много полезна ниша-новия телевизор не поддържа запис! Мога да приложа и коресподденцията с представителите на LG в България, които явно не бяха виждали продукта и упорито ме съветваха, как да записвам. То и машината при натискане (за повече от 2 секунди) "РЕКОРДИНГ" бутона си изписва на екрана, че не поддържа таз функция....
    В по-стари модели телевизори функцията за запис ставаше активна след смяна на региона (държавата). Не е лошо да го пробваш.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    116
    #284

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от Hary47 Виж публикацията
    Здравейте,
    Скоро закупих LG OLED65CX6LA, чрез PLE...O. Доставката бе коректна, дори шофьора-куриер ми помогна с качването и разопаковането! Изчака да разгледам внимателно екрана и се учуди, че мнозинството не го правели.
    Избрах продукта, след чудесните ми впечетления от LG OLED55C9PLA.
    Всъщност, те доста си приличат визуално, но 65 " е неотразим. Не трябва да се води спор, кой е по, по, най сред брандовете - милите от "Голд стар" водят.
    Ноооо, явно с времето и конюнктурата на стрийм телевизията(да благодарим за торентите), бранда е орязал една много полезна ниша-новия телевизор не поддържа запис! Мога да приложа и коресподденцията с представителите на LG в България, които явно не бяха виждали продукта и упорито ме съветваха, как да записвам. То и машината при натискане (за повече от 2 секунди) "РЕКОРДИНГ" бутона си изписва на екрана, че не поддържа таз функция.
    Естествено при наличност на запис при по-малкото братовчедче в другата стая, това не е болка за умиране.
    Ееех, да си запишеш за поколенията откриването на последното НС (:...
    И няколко забележки:
    -перпендикулярни на екрана задни портове, са недомислие, но успешно поевтиняват продукта;
    -въпреки идейната Al функция, ниските честоти са празни - включвайте звука през система 5.1 над 300 W RMS;
    -този продукт не е подходящ за стена-недостъпни задни портове, както и ако се свали стойката, се лишавате от коректен звук;
    -операционната система WebOS, е достатъчно добра, но за ентусиасти, препоръчам да си закупите мултимедиен Андроид плеър;
    -българския език е неприложим за гласови команди, чрез иначе доброто дистанционно.
    Дано съм бил полезен.
    И аз съм със същия телевизор и си прави записи на хард диска без абсолютно никакви проблеми. По отношение на монтажа на стена също няма проблем защото каквото имам да включа в него е включено и повече работа там нямам. Единственото което включвам и изключвам това е хард диска, но това не е проблем понеже USB-то е от страни. Ето как седи монтиран на стена
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    kaloman и svetlio1 харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    11
    #285

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,
    моля, укажете с какви регионални настройки работите, защото при мен съм избрал България и търсенето на канали е автоматично с България. Оператора е А1 и съм с Конакс модул.
    Притиснява ме, че другия телевизор LG OLED 55 9PLA, има същите настройки и записва. При промяна езика на менюто на английски, само се сменя съобщението, че апарата не поддържа функция запис.
    Всичко друго е пробвано: най-новия фърмуеър, запис на HDD,SSD, flash...
    podredko, ме посъветва да сменя региона, а как е при Вас?
    Имате ли в TV менюто (не червения бутон на дистанционното), функция запис.
    Явно нещо не доглеждам ...
    Благодаря предварително!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 69 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1212
    Последно: 17-04-24, 21:09
  2. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  3. TCL 2020
    От DOLBY VISION 4K във форум TCL телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-06-20, 04:33
  4. Евровизия 2020
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 14-03-20, 20:22
  5. Честита Нова 2020
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-01-20, 14:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе