Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25
Like Tree6Одобрявам

Не може да шерва YouTube от телефона

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #1

    Не може да шерва YouTube от телефона

    Здравейте, имам от скоро LG 55nano813na и не мога да пускам от телефона директно музика на телевизора. В същото време имам един LG 47 инча по старичък и с него няма проблем, като пусна тубата на телефона автоматично ми и излиза иконка за да се пусне на телевизора, до като на по новия я няма тази иконка. Пробвах и с друг телефон, същата работа. Свързани са на една и съща WIFI. Така ли са вече по новите модели или аз бъркам нещо?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-12-20 в 12:34.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #2

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    А логнал ли си се с профила ти в телевизора?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #3

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    А логнал ли си се с профила ти в телевизора?
    Да

    Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

  5. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #4

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Цитат Първоначално публикувано от adovet Виж публикацията
    Здравейте, имам от скоро LG 55nano813na и не мога да пускам от телефона директно музика на телевизора. В същото време имам един LG 47 инча по старичък и с него няма проблем, като пусна тубата на телефона автоматично ми и излиза иконка за да се пусне на телевизора, до като на по новия я няма тази иконка. Пробвах и с друг телефон, същата работа. Свързани са на една и съща WIFI. Така ли са вече по новите модели или аз бъркам нещо?
    Ако говорим за Chromecast свързаност, телефонът и телевизорът трябва да са в една мрежа. Проверете дали е така.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #5

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Свързани са в една мрежа. На по стария телевизор ми излиза ограденото квадратче, на по новия го няма.

    Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #6

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Проблема е решен

    Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #7

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Как го реши колега има подобен проблем с hbo go и netflix ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #8

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Цитат Първоначално публикувано от martoooooo Виж публикацията
    Как го реши колега има подобен проблем с hbo go и netflix ?
    Беше слаб обхвата на WIFIто и сложих един екстендер и всичко се оправи

    Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #9

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    При мен е от нещо друго с youtube нямам проблем...Но при hbo и netflix не става .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    43
    #10

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Здравейте,
    преди седмица си купих този телезивор, засега съм доволен:
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...LA-LED/p/12621
    Със сдвояването на Youtube, клипчета няма проблем.
    С Diema Extra обаче има, изтеглил съм я на Samsung Galaxy S4 и Huаwеy P10Lite.
    Със Самсунга тръгва картината, но веднага ми извежда надпис, че връзката ще бъде преустановена и след една мината се изключва автоматично.
    С Хуауея има само звук.
    Нещо може ли да се настрои от някъде или трябва да сменям и телефона с по-нов?
    Засега гледам Xiaomi Mi 10T Pro, надявам се с него да сдвоява и Диема Екстра.
    Благодаря

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #11

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Нищо няма да сдвоиш ,то hbo go и netflix не става ,а за диемата да не говорим....Но според един "компетентен" колега ,защо са ти такива работи имаш си магическо дистанционно пускай си от там .По-орязана ОС от тази на ЛГ няма ,тизена и андроида са на светлинни години !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #12

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Това за пускането с дистанционното го казах за приложения, които ги има като твоите - hbo и netflix. DiemaXtra не съм запознат да я има. Не е орязан ос-а, а приложенията написани от hbo и и останалите смешници за webos или пък ти си проблемния и не знаеш настройките щом пък на великия тизен за сметка, на който гледаш цветове като от анимационни филми на Самсунг телевизорите и още по-великия андроид, който работи докато не забие. А защо са смешници ли - hbo go е смешна платформа с няколко читави сериала и пълна със стари филми, а netflix не заслужават и 1лв. поради причината, че са стъпили на българския пазар, а в същото време вече колко години не могат да си намерят преводачи, за да докажат, че държат на българските си потребители, а не просто да им взимат парите, но докато има хора като теб, които им плащат едва ли ще им запука скоро. Аз мога да ги гледам на английски, но масово има потребители, които не могат, защото не знаят толкова добре езика, така че на този етап по-добре да пиратствам с български субтитри отколкото да плащам на тея и да подкрепям практиката им, но да не се отклоняваме толкова от темата.


    P.S. - Има едно нещо наречено screen share, с него пак ли не стават нещата, нали е за андроид телефони?
    Този пост е редактиран от berpan; 10-12-20 в 18:29.
    baimanol и tek харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #13

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Има едно нещо добра операционна система ,webos не е обаче....Стора е много малък и като няма diema extra и нова плей и няма смисъл да изброявам други приложения как да ги гледам на ЛГ телевизор ???Това ,че на ЛГ разработчиците са некъдърници и не могат да напишат един софтуер като хората . Ти си живей 20 години назад и си гледай пиратски филми ,аз си гледам 4к с долби атмос и вижън с един клик от приложението ,ти си гледай пиратските .

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #14

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Добрата ОС има за основна роля най-гладко, бързо, безпроблемно и с добър интерфейс за потребителя да управлява основните функции на хардуера. Това не означава винаги, че може и трябва да е напълно отворена и "гъвкава" към всякакви външни софтуерни приложения. Все още ТВ е устройство специализирано за възпроизвеждане на картина, а не устройство за всякакви софтуерни приложения. Купуваш си външен медиа плеар, тв стик, НТРС с необходимите възможности и готово. Знае се кои ТВ са със "затворени" фирмени ОС и ако това е било основното изискване е трябвало да се избере друг модел ТВ.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #15

    Отговор: Не може да шерва YOUtube от телефона

    Съгласен съм с част от това ,което казваш ,така е . Но не ми е идвало и през ум ,че няма да мога да си кастна от телефона едно Hbo go ,Dazn,Nerflix и подобни..... Защо на тизен няма този проблем ,а за андроид да не говорим . С боксове не ми се занимава на този етап . И ако за ЛГ е нормално да не можеш да си свържеш телефона с телевизора през 2020 ,за много потребители е проблем и в много чужди форуми се коментира този проблем . Как може с един ъпдейт да не го фикснат .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Youtube на 37PFL9606H/12 Може ли?
    От Lyubaka във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 26-02-19, 22:20
  2. YouTube не може да открие телевизор Sony 49XD8005
    От ilian1966 във форум Sony телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 22-02-19, 14:08
  3. Отговори: 11
    Последно: 08-11-14, 18:30
  4. Отговори: 0
    Последно: 16-07-13, 08:11
  5. Отговори: 7
    Последно: 27-11-07, 22:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе