Резултати от 1 до 5 от общо 5

LG телевизор за сервиз

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #1

    LG телевизор за сервиз

    Здравейте колеги,

    на 10.01 си закупих от Технополис Младост, телевизор LG UN7003LA, 55 инча. Телевизора работи нормално 5 дни и на 15.01 вечерта взе, че се развали- изчезна картината, звук има. Звънях на Технополис - никакъв отговор. Питам за мнение- има ли смисъл да искам от тях да ми го заменят или да го нося за гаранционен ремонт в сервиза? Сервиза също не отговаря вече 2-ри ден. Преди няколко години баща ми си взе от ТехМарт LG, който след 4 часа работа пак така спря, на следващия ден му го смениха в магазина.
    Благодаря!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-01-21 в 18:34.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #2

    Отговор: LG телевизор за сервиз

    Цитат Първоначално публикувано от izhelev Виж публикацията
    Здравейте колеги,

    на 10.01 си закупих от Технополис Младост, телевизор LG VN7003LA, 55 инча. Телевизора работи нормално 5 дни и на 15.01 вечерта взе, че се развали- изчезна картината, звук има. Звънях на Технополис - никакъв отговор. Питам за мнение- има ли смисъл да искам от тях да ми го заменят или да го нося за гаранционен ремонт в сервиза? Сервиза също не отговаря вече 2-ри ден. Преди няколко години баща ми си взе от ТехМарт LG, който след 4 часа работа пак така спря, на следващия ден му го смениха в магазина.
    Благодаря!
    Трябва да отидеш при търговеца от където е купен телевизора. Търговеца ще го изпрати до сервиза или замени, по закон това е негово задължение. Клиентът не трябва да разнася стоката по сервизи, освен ако няма някаква лична причина.

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: LG телевизор за сервиз

    Благодаря!

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    9
    #4

    Отговор: LG телевизор за сервиз

    Цитат Първоначално публикувано от bajotierra Виж публикацията
    Трябва да отидеш при търговеца от където е купен телевизора. Търговеца ще го изпрати до сервиза или замени, по закон това е негово задължение. Клиентът не трябва да разнася стоката по сервизи, освен ако няма някаква лична причина.

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    Да кажа как върви сагата засега: обадих се на Технополис Младост, но ми казаха , че трябва да им занеса ТВ и те да го пренасочат към сервиз или директно да контактувам с оторизирания сервиз.
    Директно контактувах със сервиза, които имаха собствен транспорт, та дойдоха и взеха устройството.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #5

    Отговор: LG телевизор за сервиз

    Колега,
    Ти прочете ли си гаранционните условия на телевизора?
    Има посочен и национален телефон за контакт.
    За някои модели LG България от сервиза идват на място за отстраняване на повредата.
    Ако това е невъзможно, вземат уреда и след ремонт го връщат на клиента.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Pan сервиз
    От flamme_froide във форум Черен списък
    Отговори: 16
    Последно: 23-05-18, 23:00
  2. За Техномаркет, Филипс, КЗП, ЛАС сервиз, КиК сервиз ...
    От Петър Младенов във форум Черен списък
    Отговори: 46
    Последно: 10-11-16, 07:04
  3. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  4. NEXT сервиз
    От kod във форум Бял списък
    Отговори: 0
    Последно: 30-01-14, 08:47
  5. Сервиз на CRT-телевизор KV29FX30E
    От agk във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-10, 09:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе