Резултати от 1 до 2 от общо 2

LG 55nano863pa или OLED 55С2 на двойна цена?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #1

    LG 55nano863pa или OLED 55С2 на двойна цена?

    Здравейте! Оглеждам се за нов ТВ! Бях си набелязал OLED 55C1, но скоро излезе новият С2, който мисля заслужава внимание, въпреки все още по-високата цена от предвидената от мен за С1. Предвид факта, че до скоро имах 49SK7900, от наносерията на LG, се загледах и в 55nano863pa, който е подобен като параметри на стария ми телевизор (от който си бях доволен) на половин цена от С2. Основният въпрос, на който не мога да си отговоря е: кой от двата телевизора би дал по-добра картина в скапаните канали на Булсатком? Нали имат някакъв алгоритъм за подобряване на картината? Работи ли това чудо наистина, или е по-скоро маркетингов трик? Основно това се гледа вкъщи, както и онлайн филми, ютюб и стар плейстейшън понякога (последните две си бяха безпроблемни на стария тв, така че, не са приоритет) . Сега ще кажете, щом това се гледа, взимай по-евтиния, но всъщност не цената е водеща в случая.
    Този пост е редактиран от diverpro; 28-07-22 в 18:59.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #2

    Отговор: LG 55nano863pa или OLED 55С2 на двойна цена?

    Здравейте! ОЛЕД-а винаги ще даде по-добра картина на не много добър сигнал, но не очаквайте чудеса! Какъвто и да е телевизора , било то с най-добрите алгоритми или процесор, ако качеството е скапано, не очаквайте чудеса.
    На първо време не е лошо да разкарате Булсата и да помислите за по-качествена телевизия.
    Да, струва си ОЛЕД-а и дума да не става да се сравнява с Nonocell. Ако ще си взимате LED, то поне гледайте той да е с VA панел с добър контраст.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. OLED или Mini LED
    От drecolli във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 23-06-22, 23:13
  2. LG OLED 55B13LA
    От dimlubnik във форум LG телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-04-22, 18:47
  3. LG OLED 55B1 или LG OLED 55C1
    От evgenigs във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 10-04-21, 08:27
  4. Каква е разликата от OLED и OLED+
    От bulgaran във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-02-20, 18:35
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-07-12, 12:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе